Angelova ložnice

Sídlo Neferet

Moderátor: Neferet

Re: Angelova ložnice

Příspěvekod Neferet » ned dub 10, 2011 10:39 pm

+v duchu si oddechne, když se zdá, že se uklidnili+ Fajn. +vrátí se zpět k povlíkání a po očku je pořád sleduje, zarazí se, když vezme do ruky druhý polštář a Angel je požádá, aby odešli+ Dobře. +řekne je, i když se cítí trošku dotčeně, ale polštář odloží+ Zbytek povlečení necham na stolku. Buď si to dopovleč nebo to nech mě. Potom to dodělam. +řekne celkem vyrovnaným hlasem, i kdyby jí Angel neposlouchal a vyrazí ke dveřím+ Kdybys něco potřeboval budu u sebe. +dodá a odejde+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Angelova ložnice

Příspěvekod Spike » ned dub 10, 2011 10:51 pm

+Nechá Neferet odejít, než se obrátí k Angelovi, který dělá že ho nevidí, neslyší+ Nevim co to do tebe najednou vělo. Tak prostě přijdem o barák, to není konec světa. Věř mi, ten vypadá docela jinak +začne na to ožehavé téma+ Jo, možná si myslí že je to tvůj domov, jenže domov neni o baráku. Je to o lidech se kterejma si, víš? +kupodivu to neříká agresivně, spíše ho konejší+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Angelova ložnice

Příspěvekod Angel » ned dub 10, 2011 10:53 pm

+zežmolí v ruce košili kterou zrovna vytáhl z kufru. Poslouchá ho, tiskne zuby k sobě, svaly na jeho čelisti se zatínají. V mysli mu naskakují obrazy vzpomínek. Cordelie s příšernými černými vlasy, Rozhodný Wes, vyděšená Fred a věčně flegmatický Goon. Hlavně pak Darla v rudých šatech a obrovským břichem, následovaná Connorel ležícím v postýlce+ Netušíš co pro mě ten dům znamená +odvětí polohlasně+ a teď vypadni.
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Angelova ložnice

Příspěvekod Spike » ned dub 10, 2011 10:56 pm

Faj, tak nevím +odsekne+ A víš co? +rozhodí ruce+ Je mi to u prdele, jasné? Je mi fuk co pro tebe ten barák znamená. Seru ti na to kdo si nebo co máš rád. Nejsem tvoje malá poslušná holčička +projde kolem něho rázným krokem+ Chováš se jako hovado a jednou toho budeš litovat +řekne než za sebou třískne dveřmi+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Angelova ložnice

Příspěvekod Angel » ned dub 10, 2011 11:02 pm

+Neřekne na to nic, jen mu poklesne hlava víc na prsa. Kdyby tak mohl Neferet nebo Spikeovi říct všechno o tom co se v Hyperionu stalo. O synovi a to všechno. Hodí košili na postel a padne vedle ní. Cítí se mizerně, najednou to na něho padlo, jak už to tak bývá. Opře si lokty o stehna a svěsí hlavu. Díky tomu nezahlédne obličej malého chlapce který se mihne po skle okna, ani stín co přeběhne přes místnost. Jediné co postřehne je jak se kufr sám zhroutí na zem. Prudce vyskočí, ovšem když vidí že nikde nikdo není, jen si promne spánky a jde kufr zvednout+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Angelova ložnice

Příspěvekod Angel » pon dub 11, 2011 12:00 am

+Usliší Spikeuv křik, který zní skutečně vyděšeně. Jen párkrát slyšel blonďáka vyděšeného a pokaždé šlo o něco skutečně vážného. Vyskočí proto bleskově ze země na kterou přidřepl, aby vybalil kufr a vyrhne se ven na chodbu a tou ke Spikeovi pokoušejícímu se vyrazit dveře Neferetina pokoje+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Angelova ložnice

Příspěvekod Angel » ned dub 17, 2011 10:06 pm

+Vrátí se po incidentu z duchem nebo co to bylo do pokoje. Chvíli jen tak stojí v prostřed pokoje, jak se nedokáže rozhodnout co teď dělat. Cití se prázdný, unavený, bolí ho hlava a navíc má trochu hlad. Ne ale tolik, aby se namáhala šel hledat jídlo. Přejde k posteli, lehne si na ni, složí ruce za hlavou a kouká do stropu. Kdo ví jak dlouho tam v téhle poloze stráví, když nemusí chodit na záchod, ani nic podobného. Vstát se donutí až asi o den a něco později. Vypotácí se z postele a jde ven hledat něco k jídlu, nebo alespoň jednoho ze svých "miláčků".+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Angelova ložnice

Příspěvekod Angel » pát kvě 13, 2011 2:23 pm

+Neobtěžuje se koupáním, jednoduše se doplazí k posteli, padne na ni a schoulí se do klubíčka. Má dojem že zase něco spackal. že přišel o dalšího milovaného člověka a nemohl tomu zabránit. Zavře oči a za chvíli už upadne do nočních můr. Jedna z nich ho probudí po několika hodinách. Téměř vyletí z postele s výkřikem. Naštěstí už má svoje zkušenosti, tak ho zadrží dřív než mu přejde přes rty. Vyleze z postele, všude je ticho, tak zajde do koupelny se umýt a pak jde hledat Neferet+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Angelova ložnice

Příspěvekod Angel » stř kvě 18, 2011 9:52 pm

+Jeho pokoj vlastně není vůbec jeho, nic tu nedýchá jeho duchem. je to spíše jako pokoj v hotelu. Takoví jaký ho dostal když ho sem Neferet nastěhovala. Dokonce nemá ani pořádně vybaleno, protože mu v rohu stále stojí kufr+ Vítej v mém nynějším domově +řekne to malinko z hořkostí. ne že by se mu tu nelíbilo, ale v Hyperionu by byl daleko raději. Pustí ji a posadí se na postel. První co udělá je, že si konečně sundá boty a natáhne nohy+ Pojď ke mě +vztáhne k ní ruku+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Angelova ložnice

Příspěvekod Buffy » stř kvě 18, 2011 10:07 pm

Rozhlédne se kolem, pokoj se jí líbí, i když ona sama dává přednost trochu "američtějšímu stylu". Prohlídku ukončí velmi rychle a sklopí pohled k Angelovi. Přistoupí k němu a uchopí jeho ruku, pomalu klesne vedle něj a těsně se k němu přitulí. Hlavu si položí na jeho hruď a vdechuje vůni jeho kůže. Zavře oči a tiše si povzdechne.
Až začne apokalypsa - prozvoňte mě.
Uživatelský avatar
Buffy
Člověk
 
Příspěvky: 57
Registrován: úte kvě 17, 2011 6:07 pm
Bydliště: Sunnydale, CA

PředchozíDalší

Zpět na Darktor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron