Kuchyň

Moderátor: Syriana Spinnel

Re: Kuchyň

Příspěvekod Wenai Lafayette » pon kvě 28, 2012 12:29 pm

+pokýval hlavou+ tak jdeme ale já nevím jak jste se sem dostali vy. +pokrci bezradně rameny+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Kuchyň

Příspěvekod Wenai Lafayette » pon kvě 28, 2012 12:29 pm

Locke: my jsme se sem dostali alchymistickym portalem, pod krkavčím hnízdem. A vyhodil nás tady na okraji u more. Můžeš nás tam přemístit?

Wenai: +zamyslí se+ Tam je nějakej portál? A určitě není jednosměrnej? Tak jo. +kývne, obejme ho a přemístí ho na kraj k moři+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Kuchyň

Příspěvekod Syriana Spinnel » stř srp 15, 2012 1:20 pm

S Billem se vrátí asi po třech dnech z výletu

Víš, vážně umíš být pěkně nesnesitelná +sedne si ke stolu a spojí ruce prstama+

Jo, já vím +věnuje mu Syr zářný úsměv+ ale i tak ti dík. Nakonec to bylo fajn +donese jim oběma Coronu a sedne si naproti něj+

Oba jsme si vyčistili hlavu a jedeme dál +přitukne si a lokne+

Neříkej, co tě trápí? +zeptá se ho, za celé tři dny to nestihla+

No... +otáčí lahví v ruce+ nikdy bych nevěřil že to řeknu, ale ženská +zazubí se+ potom, co Memory odešla tak nějak ne a ne a nejde to +pokrčí rameny+

Ženská? +neví jestli se smát nebo ho litovat+ hej a nebyl jsi to náhodou ty kdo mi k svatbě poslal blahopřání s nápisem upřimnou soustrast?

No to jo, ale já se nechci přece hned ženit

Tak to je fakt, neboj všechno chce svůj čas +popleská ho přes stůl po hřbetu ruky+

Vážně? +jen tak cvičmo se na ni zadívá a stiskne ji ruku ve své, a čeká na reakci+

Vážně! +zasměje se Syr a rukou cukne jakoby se spálila+ ale s někým jiným, já toho mám nějak moc, a výlet mi pomohl si promyslet pár věcí, ale nový chlap v tom fakt není, takže Sorry +opře se o opěrku a začne se houpat+ Chceš tu zůstat?

Stejně nejsi můj typ +zakření se pokřiveně+ Brácha je pryč, Becca taky, takže prázdný dům, jo, zůstanu rád, +nahne se dopředu+ ale musím tě varovat, mám děsný hlad

Fajn, tak můžeme skouknout nějaký koncert +vytáhne krabici plnou dvdček+ a já k tomu něco ukuchtím. Buď tu jako doma +vrazí mu do ruky ovladač, do druhé karton piv a nahoru tu krabicu+ A budem se flákat a válet a nic nedělat, tak!
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Předchozí

Zpět na Můj dům

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron