Kuchyň

Moderátor: Syriana Spinnel

Re: Kuchyň

Příspěvekod Wenai Lafayette » pát kvě 25, 2012 7:07 pm

Šic. +mávne na kočky+ Huš. +pak mu zaboří prsty do vlasů+ No tak dobře. +povzdechne si hraně pateticky+ Tak si hrej, Lamoro. +druhou rukou ho pohledí po šlachovitém těle+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Kuchyň

Příspěvekod Locke Lamora » pát kvě 25, 2012 8:42 pm

+Sun stiskne zubama Wenai vlasy, lehce ji zatahá, ale pak ji pustí ňafne po Moonovi a oba utečou, nemravností v tomhle domě viděli už až až.+ Fákt? můžu? ty jsi tak hodná +pohladí ji po mléčně bílé tváři+ mám rád tvoje vlasy +sevře je všechny v ruce a prohrabává se jima, zatímco se na ni tiskne+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 413
Registrován: čtv dub 26, 2012 10:32 pm
Bydliště: Camorr

Re: Kuchyň

Příspěvekod Wenai Lafayette » pát kvě 25, 2012 8:55 pm

Au! +vyjekne když ji kocour zataha a shrnete si vlasy pod sebe+ no +uculi se+ tak aspoň někdo. +otre se tělem o jeho a pohladit ho po kůži+ no... Kecala bych kdybych tvrdila že mi s tebou není hezky Locke.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Kuchyň

Příspěvekod Locke Lamora » pát kvě 25, 2012 8:58 pm

Vsadím se že už jsi jimi ukradla mnohým mužům srdce +ukradne si polibek+ ne neříkej, to zase plácám hovadiny já vím +obejme ji svým kostnatým tělem a přitiskne k sobě+ když ale s tebou mě nic nenutí přemýšlet, ani nevím kdy naposledy jsem nemusel myslet
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 413
Registrován: čtv dub 26, 2012 10:32 pm
Bydliště: Camorr

Re: Kuchyň

Příspěvekod Wenai Lafayette » pát kvě 25, 2012 9:12 pm

+zasmeje se+ tak to musím napravit nechci aby mi můj budoucí muž zakrnel. +přejede mu prstem po tváři+ tvoje původní vlasy jsou taky hezčí než ty co máš teď, už se na ne těším. A že seš to ty tak si tyhle nechám. Když mám pro tebe slabost.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Kuchyň

Příspěvekod Syriana Spinnel » pát kvě 25, 2012 9:19 pm

Myslíš ty moje popelavý? +zeptá se překvapeně+ no to bude ještě chvílu trvat, Jean mi to tentokrát napajcoval tím sajrajtem docela fest.. +Muchlí se tam s ní na zemi jak adolescent opilí už jen přítomností nahaté holky+ já mám pro tebe slabost. +Zadívá se jí zblízka do tváře+ ale jedno mě trápí, pořád přemýšlím jak ti mám říkat, jako tajně v šifrách samozřejmě +líbne ji na nos+ jsi krásně zrzavá jak liška, Lištičko
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Kuchyň

Příspěvekod Wenai Lafayette » pát kvě 25, 2012 9:30 pm

Jo přesně ty tvoje popelavy. +foukne mu do vlasů+ můžeš mi říkat lisko, ale jenom proto že mě nic nenapadá. Víš... +trochu zavaha+ já se umím v lišku i přeměnit asi bys to měl vědět dřív než to budu potřebovat. +usměje se na něj+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Kuchyň

Příspěvekod Locke Lamora » pát kvě 25, 2012 9:32 pm

Budu ti říkat Liško, dokud nás nenapadne něco jinýho, volat na tebe čokoládko by asi nebylo nejlepší +nosem jí přejede po tváři+ ty jo, ty se jako fakt umíš proměnit v lišku? no páni. To musím vidět, jako ne hned +sevře ji víc+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 413
Registrován: čtv dub 26, 2012 10:32 pm
Bydliště: Camorr

Re: Kuchyň

Příspěvekod Wenai Lafayette » pát kvě 25, 2012 10:06 pm

Ještě bys mi mohl říkat marcipane. +uculi se na něj a uvelebi se v jeho náručí+ a jak se říká tobě? Vychrtliku nebo velkej sefe? +vyzvida+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Kuchyň

Příspěvekod Locke Lamora » pát kvě 25, 2012 10:10 pm

No, +zamyslí se+ Marcipáne, to se mě líbí +přitiskne si její hlavu ke svému rachitickému hrudníku+ mě říkaj různě, nejčastějc prostě Locke, ne Parchante, Okov mě říkal Pan mozek, někdy, ale to se skvadře moc nehodilo +zasměje se+ říkej mě jak chceš +její vlasy ho šimrají na tváři a Locke se tomu připotoměle usmívá+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 413
Registrován: čtv dub 26, 2012 10:32 pm
Bydliště: Camorr

PředchozíDalší

Zpět na Můj dům

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron