Kuchyň

Moderátor: Syriana Spinnel

Re: Kuchyň

Příspěvekod Wenai Lafayette » sob kvě 26, 2012 11:08 am

+usměje se přes narůstající rozkoš a tiše zasténá, pak se ale lekne jak blázen a otočí se ke dveřím, vyvalí na ty tři oči a sletí z Lockeho na zem, teda, spíš z něj seskočí a přitáhne si na sebe košili a Lockemu taky něco podá, aby tam nebyl jen ta+ Ehm... +odkašle si ještě celá mimo+ To budou ty tvý Páni parchanti, co? +prohlíží si je a snaží se uklidnit si dech+ Jsou fakt taktní.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Kuchyň

Příspěvekod Wenai Lafayette » sob kvě 26, 2012 11:13 am

BROUK: Aha, jasně. Jo, už to vidim. +vejrá na to, a snaží se nedat tak najevo, že tak vejrá+ To jsou ty jeho slavný přesvědčovací schopnosti? +zvedne nos+ My jsme Páni parchanti, my nemusíme být taktní, protože... jsme Parchanti! S velkym P!
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Kuchyň

Příspěvekod Locke Lamora » sob kvě 26, 2012 11:26 am

+Sen, musí to být jen špatný sen, nakoukne přes Wenai a zaskřípe zubama+ Jo, to jsou ti mý kurva Parchanti! +zavrčí a natáhne si na sebe kalhoty.+ Taktnost jim budu muset do těch hlav nabušit, Bertilione, nevejrej tak na ni, nebo ti vypadnou bulvy a mohl bych ti je pak místo do důlků strčit do predele. Calo, Galdo, +pozdraví dvojčata+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 413
Registrován: čtv dub 26, 2012 10:32 pm
Bydliště: Camorr

Re: Kuchyň

Příspěvekod Wenai Lafayette » sob kvě 26, 2012 11:33 am

Sanzové: Madam. +ukloní se Wenai, která se škrábe nahoru+ Vy jistě budete budoucí žena pana Maria Notta. Dovolte, abychom se vám představili. +říkají na střídačku a culí se u toho a okukují ji, nenápadněji než Brouk+ Toto je otec Callas, bude vás oddávat. +ukáže Galdo na Cala+ A toto je Gabriel Prinseen. Přítel a svědek ženicha. +řekne Calo a pak dodají současně+ Oba nás moc těší.

Brouk: Nevypadnou! +řeknne vítězoslavně+ Jean říkal, že to nejde! +ale přece jenom už tak nevejrá+ A já jsem Bertillion Nott. Mladší bratr, budeme v rodině. +mrká na ni+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Kuchyň

Příspěvekod Wenai Lafayette » sob kvě 26, 2012 11:37 am

+kouká na ně, jako by se zbláznili oni, nebo ona+ Eh já.. já jsem Wenai. +vykoktá ze sebe nakonec+ Jo, mě si má vzít. +nakonec se musí usmát a souká na sebe rychle zbytek oblečení, když si uvědomí, že je skoro nahá+ Jsem ráda, že jste konečně tady. I když jste mohli aspoň zaklepat.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Kuchyň

Příspěvekod Locke Lamora » sob kvě 26, 2012 8:02 pm

Brouk vidíš, zase jsi nedával pozor, takže mě to budeš všechno muset aspon +zamyslí se+ no milionkrát zopakovat, protože ty s ní kurva v žádný rodině krom tý naší Parchantský nebudeš, jasný? +navlíkne na sebe košili a pak jim všem pokyne, aby si sedli kolem stolu+ takže Pánové, velká akce se blíží, Gabrieli, máš nachystané všechny nejapné historky o našem seznámení atd? otče Callasi, ledovka vás určitě vyzpovídá do posledního detailu, jste na to připravenej? Brouku? +přitáhne si mimoděk Wenai na klín a opře si hlavu mezi její lopatky+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 413
Registrován: čtv dub 26, 2012 10:32 pm
Bydliště: Camorr

Re: Kuchyň

Příspěvekod Wenai Lafayette » sob kvě 26, 2012 8:14 pm

Galdo: Jistě, jistě! +posadí se a zamává rukama+ Seznámila vás Phillipa a ty jsi byl hned ohromen její bezprostředností a tím čírem. Neboj, děláš, jako kdybys mě zneznal.

Calo: Svatý otec k vašim službám. +pokřižuje se+ Děláš, jako kdybys mě neznal. +napodobí svého bratra+

Brouk: Ale vždyť já vím! +dramaticky poklesne v kolenou+ Mě je to všechno jasný a už jsem to tobě i Sanzům milionkrát opakovat. Ts, děláte, jako bych byl nějakej amatér. +zatváří se profesionálně+

Wenai: +chilku kouká na Cala a chvilku na Galda a snaží se je od sebe rozpoznat, když si toho všimnou, že na ně tak vejrá, tak na ni oba mrknou a Wenai se hned začne koukat jinam+ Ehm... Ééé, budete mě tu potřebovat? že bych šla hrát nadšenou nevěstu, nebo vyděšenou nevěstu, nebo něco.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Kuchyň

Příspěvekod Locke Lamora » sob kvě 26, 2012 9:22 pm

Cajk, +odkývne jim to a nad Broukem jenom protočí oči a pohodí kšticí+ Wenai, můžeš mě a pana Bertiliona hodit k tobě na Tvrz? Myslím že potřebuje trochu zhodit hřebínek a pro Sanzy se zastaví Jean, +culí se už tím jak si představí jak jim bude zle+ Všechno máme probraný, takže dnes večer budem odpočívat +lehce se otře rukou o její stehno+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 413
Registrován: čtv dub 26, 2012 10:32 pm
Bydliště: Camorr

Re: Kuchyň

Příspěvekod Locke Lamora » sob kvě 26, 2012 9:40 pm

WENAI: jasně. +kývne a vstane+ Chyť mě za ruku. +natáhne ruku k broukovi a Lockeho rovnou chytne bez ptaní+ mějte se Calo a Galdo ať jste ten nebo ten. +zazubí se na ne a premísti se s oběma na tvrz+

BROUK: +Nadšeně ji drapne za ruku a významně se zaxichtí na dvojčata i když Locke ho pak spraží nepěkným pohledem, natiskne se k ní a ještě Calovi zamává než zmizí+

CALO, GALDO: +jeden se podívá na druhého+ průser, taky ho cejtíš? To si kurva piš, megaprůser. Zase zrzka, +řekne Calo+ zase pěkná zrzka co má mozek +odpoví Galdo+ Průser +oba dva naráz+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 413
Registrován: čtv dub 26, 2012 10:32 pm
Bydliště: Camorr

Re: Kuchyň

Příspěvekod Wenai Lafayette » ned kvě 27, 2012 6:42 pm

+přemístí se tam s Lockem, pustí ho a otočí se k němu zády, na stole tam leží nechystanej vak s oblečením a ona z něja vyloví kalhoty a nasadí si je a pak si sundá šaty, celou dobu mlčí a je k Lockemu otočená zády+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na Můj dům

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron