Kuchyně

Moderátor: Styx

Kuchyně

Příspěvekod Styx » čtv lis 12, 2009 4:38 pm

Sem moc nechodím, mám skvělého kuchaře, ale jednou za čas mě přepadne podivná chuť vařit nebo péct a to se pak tady vyřádím.

Obrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Kuchyně

Příspěvekod Tony Dolohov » čtv lis 12, 2009 4:41 pm

°vejde do kuchyně, zařve na skřítka, aby se pakoval a gestem pozve Nef dál° Teď jste tady královnou vy. Nechám se překvapit °sedne si a pozoruje ji°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Kuchyně

Příspěvekod Neferet » čtv lis 12, 2009 5:28 pm

+vejde a rozhlédne se po kuchyni a usměje se+ Moc hezká. +pochválí vzhled kuchyně+ Co k tomu staeku budete chtít? +zeptá se a podívá se na něj přes rameno+ Asi nevíte kde co je? +zeptá se a zapne si plášť, aby se jí nepletl, pohledem hledá vše potřebné, projde se po kuchyni a sem tam nahlédne do šuplíku či skříňky a vždy něco vyndá, mísu, prkénko, koření …… a vše položí na prostřední stůl nakonec z mrazáku vytáhne maso, které jí připadá, že bude to správné a položí ho na vodovod, mávne nad ním rukou a maso se začne pomalu rozmrazovat, vrátí se zpět k přichystaným věcem a začne pracovat, ruce se jí míhají nad pracovní deskou, sem tam odběhne pro něco do lednice a netrvá jí dlouho a úplně zapomene na Tonyho a ponoří se do práce až si začne broukat+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Kuchyně

Příspěvekod Tony Dolohov » čtv lis 12, 2009 7:36 pm

Nejradši mám k němu americké brambory °odpoví jí a přilevituje si z pokoje křeslo a přisune si jej tak, aby na ni dobře viděl, zapálí si a pobaveně ji sleduje, jak jí to jde° V tento okamžik bych vůbec na vás neřekl, že jste královna. Přesto vám to moc sluší °usměje se a dál ji pozoruje přimhouřenýma očima°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Kuchyně

Příspěvekod Neferet » čtv lis 12, 2009 7:48 pm

Takže americké brambory. +usměje se a pokývá hlavou+ Tak to jste mě ještě neviděl, když peču. +zasměje se a někde vyštrachá brambory, které očistí a nakrájí, dá rozehřát pánvičku, mezitím si připraví jakousi marinádu a dojde pro maso, které mezitím pomalu rozmrzlo, zapne ještě jednu pánvičku, maso naklepe a potře ho marinádou, mávne nad ním rukou, aby chytlo její chuť a dá ho na pánvičku až to zaprská. Z každé strany ho trochu opeče a když si je jistá, že je správně propečené sundá ho na přichystaný talíř a mávne nad ním rukou, aby nevychladlo a na pánvičku nalije zbytek marinády, na druhou nasype brambory a nechá se smažit, do marinády něco přihodí až jí vznikne jakási omáčka, kterou nechá chvíli odstát a věnuje se bramborám, když jsou opečené nasype je vedle masa a celé to pokape omáčkou z druhé pánvičky.+ Tak tady to je +usměje se a naservíruje mu talíř i s příborem+ doufám, že Vám bude chutnat. +řekne a aby nad ním nestála, když bude jíst, začne uklízet kuchyň a mýt nádobí+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Kuchyně

Příspěvekod Tony Dolohov » čtv lis 12, 2009 10:30 pm

°celou dobu ji pozoruje, jak je šikovná a jak jí to jde a jen se usmívá° Vy jste královnou i v kuchyni, Neferet °složí jí neomalenou poklonu a když před něj položí hotové jídlo, nasaje vůni, přejde očima tu krásu na talíři a uznale kývne hlavou° Vypadá to skvěle... °ochutná° a je to vynikající °pochválí ji a pustí se s chutí do jídla, když dojí, dojde k ní a chytne ji za ruku° Teď vám splním za odměnu já nějaké vaše přání. Co byste si přála?
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Kuchyně

Příspěvekod Neferet » pát lis 13, 2009 10:56 am

Děkuji. +řekne, když jí vysekne poklonu a udělá menší pukrle+ Jsem ráda, že Vám chutná. +řekne s veselým úsměvem a věnuje se nádobí, když jí vezme za ruku tak jí to zaskočí, ale neodtáhne se+ Nevím co bych si měla přát, zaskočil jste mě. +přizná a zamyslí se, jestli jí něco napadne, ale napadají jí jen věci, které jsou nebezpečné nebo věci s kterými nikdo nic neudělá, neví proč, ale napadne ji přání ať zapomene na Styx a trochu se zamračí+ Co mi takhle pomoct s nádobím? +usměje se nakonec vesele a do ruky mu strčí utěrku+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Kuchyně

Příspěvekod Tony Dolohov » pát lis 13, 2009 2:39 pm

°vyslechne si její přání a pousměje se° Přece se nebudeme zdržovat uklízením °mávne hůlkou a čisté nádobí se vznese do polic a skříněk na své místo a během chvilky je tam uklizeno° Za vynikající jídlo si zasloužíte odměnu °odvede ji k pohovce, aby se posadila, na chvilku se vzdálí a když se vrátí, přinese dva krásně nazdobené zmrzlinové poháry s ovocem° Předpokládám, že máte ráda zmrzlinu. Já ji totiž zbožňuji
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Kuchyně

Příspěvekod Neferet » pát lis 13, 2009 5:41 pm

+když vidí jak se všechno uklidí samo vesele se na něj usměje a dá ruce v bok+ To jste nemohl říct dřív? +směje se a nechá se odvést k pohovce+ Zmrzlinu? +zbystří, když se vrátí+ Tak tentokrá jsme na tom stejně. Zmrzlinu naprosto zbožňuju. +usměje se, když v jeho rukou uvidí dva poháry+ Šikovnej. +pokývá uznale hlavou, když zblízka uvidí tu nádheru+ Děkuji. Jakou zmrzlinu máte nejraději? +zeptá se+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Kuchyně

Příspěvekod Tony Dolohov » pát lis 13, 2009 10:07 pm

°sedne si k ní a začne slízavat čokoládovou polevu ze zmrzliny a pak se pustí přímo do ní, je vidět, že si to vysloveně vychutnává° Nejradši mám vanilkovou a jahodovou, i když nepohrdnu absolutně žádnou příchutí. Náš kuchař, který mé chutě zná velice dobře, mi na uvítanou namíchal kaktusovou. Byla skvělá °usměje se a olízne dokola celou lžičku° A jakou máte ráda vy?
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Další

Zpět na Komnaty Styx

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron