Celebrity pod palbou

– místní drbárna – kdo – co – kde – kdy – s kým – jak – proč -

Moderátoři: Zaměstnanec, Storm

Re: Celebrity pod palbou

Příspěvekod Severus Snape » ned čer 27, 2010 7:25 am

Po Potterovi se šlape báječně, ale je to zábava, bez které mi nečiní po odchodu z Bradavic potíže se obejít, děkuju za optání.

Beatrix : Nechtěla bys ještě jednou zvážit tu myšlenku provozovat kromě hospody i bordel? Velice bych to ocenil. Shánět si někoho do postele je občas tak otravné. A nebo nám aspoň pro příště s Luciusem nekaž zábavu.
Život není fér.
Uživatelský avatar
Severus Snape
Mág
 
Příspěvky: 412
Registrován: ned pro 28, 2008 10:35 am
Bydliště: Tkalcovská ulice, Londýn

Re: Celebrity pod palbou

Příspěvekod Beatrix » stř čer 30, 2010 1:13 am

Myslím, že ani né. Je tu spousta pověřenějších osob. Myslím, že bych na práci bordelmamá neměla to správné odhodlání hosty důkladně vyždímat. Zkuste se poptat v produktivnějších kruzích, třeba Vás někdo nasměruje. Proč vůbec sháníte? Podle mých informací by Vám do postele rády lezly samy...neumíte se jich snad potom zbavit?
A bohužel Vám nemohu slíbit ani splnění Vašeho přání. Jak jistě víte, s Luciusem máme velmi silný přátelský vztah a já budu do posledního dechu pečovat o jeho blaho.

A já se optám Neferet: Zaslechla jsem o politováníhodné události, která Tě jistě zastihla nepřipravenou. Jak jsi se s tím vyrovnala, nepotřebuješ pomoc? Kdyby cokoliv, víš kde mě najdeš... (Sice je to trochu netaktní..trochu hodně...ale docházijou mi nápady...)
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Celebrity pod palbou

Příspěvekod Neferet » stř čer 30, 2010 1:10 pm

Není to poprvé, co jsem ztratila někoho blízkého. Vyrovnávám se s tím tak jak se dá, způsobem pro mě vlastním. Což znamená, že dokud by nebude líp budu pracovat a zaměstnávat své myšlenky. Někdy je to snažší, někdy těžší. Možná, že si někdy zajdu na Mýtinku, trochu si pokecat, abych přišla mezi lidi. A Beo, děkuju.

Další otázka je pro Tirage: Zajímalo by mě, jak dopadla nebo popřípadě jak probíhá návštěva u potencionální tchýně?
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Celebrity pod palbou

Příspěvekod Beatrix » stř čer 30, 2010 6:37 pm

Neferet: Nemáš zač, klidně se stav ;o) Rádi tě uvidíme!
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Celebrity pod palbou

Příspěvekod Storm » stř čer 30, 2010 6:49 pm

Vyhlašuji v CELEBRITÁCH dovolenou, která potrvá celý červenec a srpen. Uvidíme se až v září a možná pro vás na podzim připravím zbrusu novou rubriku. Krásné prázdniny všem přeje Storm.
Uživatelský avatar
Storm
Čarodějka
 
Příspěvky: 488
Registrován: stř pro 02, 2009 3:43 am

Předchozí

Zpět na Denní Věštec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron