Celebrity pod palbou

– místní drbárna – kdo – co – kde – kdy – s kým – jak – proč -

Moderátoři: Zaměstnanec, Storm

Re: Celebrity pod palbou

Příspěvekod Rebecca Altamirano » pát kvě 28, 2010 5:56 pm

Milý Morfee, budu mluvit za sebe, za Jean-Clauda se neodvažuji mluvit, přesto si myslím, že v tomhle to máme stejné...(tedy v těch snech, ne co se týče spánku:) )čili...ano, spím a to velmi ráda. Vzhledem k tomu, že pocházím z docela zvláštní linie upírů, neusínám okamžitě při východu slunce, ba co víc, můžu být vzhůru i přes den, nebo naopak spát v noci. A další odpověď je také ano, zdají se mi sny... a o čem? Myslím, že o tom, o čem i všem ostatním...záblesky minulosti, prostě vcelku běžné sny, které se vyloupnou z povědomí, které je za ta staletí už nějakými těmi vzpomínkami nabité...Někdy jsou příjemné, někdy už....méně..

A zas otázka, jo?
No tak já bych se ráda zeptala ARESE...Jak se ti líbí v Provinilých slastech? Jsi u nás spokojený?
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Celebrity pod palbou

Příspěvekod Ares » sob kvě 29, 2010 12:49 am

Drahá Rebecco, jo, myslím, že můžu říct, že se mi líbí. Ta práce teda nic moc, ale jsou za to docela slušný peníze a to mi zatím ke štěstí stačí.

Má otázka pro Beatrix: Zaslechl jsem něco o nějakém todeskussu, co prej u vás na Mýtince máte. Můžete mi říct, co to je?
Uživatelský avatar
Ares
Bůh
 
Příspěvky: 718
Registrován: ned dub 18, 2010 4:37 pm
Bydliště: donedávna Olymp, Řecko

Re: Celebrity pod palbou

Příspěvekod Beatrix » sob kvě 29, 2010 5:52 pm

Pane Bože! Zase já? Pfch..no jo, to víte, že Vám to povím. Je to téměř stoprocentní alkohol, silnější než absinth. Něco mezi operací žaludku a polykáním ohně. Velmi oblíben je ve smrijedských kruzích a mezi nemrtvými - nezmrzačitelnými - nesmrtelnými a podobně. Norci s ním taky nemívají větší problém. Je to patent Amona, o kterém jste zde už určitě slyšel - pokud ne, optejte se prakticky kohokoliv... Dá se objednat pouze na Mýtince, kde ho také naléváme. Pro slabší povahy může být zdraví škodlivý a vůbec ho nedoporučujeme ve větším množství.

A já se optám naší drahé Storm: Plánujete nám někdy říct, kdo vlastně jste?
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Celebrity pod palbou

Příspěvekod Jean-Claude » sob kvě 29, 2010 6:36 pm

*zkoukne DV* Morfee, Rebbeca odpověděla vyčerpávajícně, takže jen doplním, že narozdíl od ní jsem klasicky v noci vzhůru a ve dne "spím" (tedy, spíš s příchodem slunce prostě..umře), ale nemusím nutně být v limbu do západu slunce...pokud jsem tedy někde, kde je bezpečno a nedostane se ke mě sluneční světlo...

a jelikož položila i další otázku, nebudu se ptát.
"I feel like a child in the dark who knows the monsters are under the bed. I want to be told it will be alright, but I am far too old to believe such comforting lies."
Uživatelský avatar
Jean-Claude
Upír
 
Příspěvky: 909
Registrován: ned pro 28, 2008 7:08 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Celebrity pod palbou

Příspěvekod Storm » sob kvě 29, 2010 8:49 pm

Drahá Beatrix, zatím nemám v plánu prozradit vám, kdo jsem. Doneslo se mi, že se po tom intenzivně pátrá a že možná některé z vás i tuší. Přesto bych opravdu ráda zůstala inkognito, co nejdéle to půjde. Jistě chápete, že si vás nepotřebuji rozkmotřit. Zatím. :D

Moje otázka směřuje k TONYMU.
Pane Dolohove, co vy a ženy? Už se některé místní krásce povedlo dostat vás na lopatky?
Uživatelský avatar
Storm
Čarodějka
 
Příspěvky: 488
Registrován: stř pro 02, 2009 3:43 am

Re: Celebrity pod palbou

Příspěvekod Ares » sob kvě 29, 2010 8:55 pm

(Beatrix: Děkuji za odpověď, někdy se stavím)
Uživatelský avatar
Ares
Bůh
 
Příspěvky: 718
Registrován: ned dub 18, 2010 4:37 pm
Bydliště: donedávna Olymp, Řecko

Re: Celebrity pod palbou

Příspěvekod Tony Dolohov » ned kvě 30, 2010 9:45 am

Milá Storm, muži a ženy patří neodmyslitelně k sobě. Takže, co já a ženy? Vyhledávám je a ony vyhledávají mne. Je to přirozený chod přírody. A na lopatky mě dostane každá, která použije polohu na koníčka. Kdybych totiž u toho ležel na břiše místo na zádech, asi bychom si ani jeden moc neužili
Chci se zeptat AMONA.
My Lord, připravuji v létě smrtijedský večírek. Přijmete tímto ode mne pozvání a sestoupíte mezi své věrné?
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Celebrity pod palbou

Příspěvekod Amon » ned kvě 30, 2010 5:11 pm

Že bych oplýval nadšením, to nemohu říct. Nicméně pokud to situace a mé pracovní vytížení povolí, jsem ochoten se tam zastavit. Ale neočekávejte odemě zázraky. Víno z vody sice dělat umím, ale pouťové atrakce zastupuji nerad.

A já bych se chtěl zeptat Molly: Když má had špatnou náladu, jak jí můžu pomoct? Poslední dobou na ni vlezla jakási deprese...
Damit ihr wisst, wie es ist, in der Hölle zu sein...
Uživatelský avatar
Amon
Mág
 
Příspěvky: 845
Registrován: sob pro 27, 2008 9:27 pm
Bydliště: London House (Trixieland)

Re: Celebrity pod palbou

Příspěvekod mollyz » ned kvě 30, 2010 6:03 pm

Milý příteli, hadi stejně jako lidé potřebují dostatek pozornosti a péče. Nepochybuji, že se jí věnujete v maximální možné míře vzhledem k vašemu vytížení, ale ruku na srdce - mazlíte se s ní dost? Ruku v ruce s jarem lidé i zvířata potřebují více něhy a váš mazlíček také cítí, že je ten správný čas na páření. Pokud jí tuto radost nechcete poskytnout a nezajistíte jí vhodného samce, pak bych jednoznačně doporučovala - mazlit, mazlit, mazlit!

Moje otázka je pro Fernanda: Fernadno, nějak nám spadl do klína Wildaran a já bych se ráda stěhovala do Miraclesu. Je něco s čím bych vám mohla ve Wildaranu pomoci dřív než se odstěhuji za svou láskou?
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Celebrity pod palbou

Příspěvekod Fernando Sucre » ned kvě 30, 2010 6:55 pm

Děkuji za nabídku, ale zatím mám na pomoc Neferet, tak to snad zvládneme. V případě nouze bych se vám případně ozval.

A můj dotaz by byl na Azziho. Hele, kámo, když už chceš podnikat, nebylo by lepší si pojmenovat firmu jinak, než Abruzzi s.r.o.? (v případě zájmu pošlu i fotku, že si to nevymýšlím)

(já bych jen chtěla dodat, že Fernando se sem nemůže z technických důvodů dostat, takže jeho příspěvek vkládám za něj, aby mollyz nemusela dlouho čekat. Neferet)
Uživatelský avatar
Fernando Sucre
Člověk
 
Příspěvky: 385
Registrován: pát bře 27, 2009 12:34 pm

PředchozíDalší

Zpět na Denní Věštec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron