Debata o módě

Prodané, zkrachované a nechtěné obchody a podniky...

Debata o módě

Příspěvekod Star » pát říj 09, 2009 4:50 pm

Co rádi nosíte? Co by vás na módě zajímalo? Máte nějaký návrh, co dokáže zakrýt "nedostatky" postavy? Podělte se s námi o vaše názory. Pokud budete chtít, tak vám ráda poradím s vašimi problémy.

Vaše Star
Star
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř říj 07, 2009 5:31 pm

Re: Debata o módě

Příspěvekod Beatrix » sob říj 24, 2009 1:59 am

No to by mě třeba zajímalo, co zakryje nedostatky? A tuniky na mě vážně nepasujou... Taky by mě zajímalo, jak se oblíct, aby člověk vypadal jako "dáma" a přitom pohodlně a v mezích ceny zboží pro normálního smrtelníka. Tak šup, babo raď...emmmm...slečno Star, byla byste tak hodná a poradila mi?
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Debata o módě

Příspěvekod Star » sob říj 24, 2009 11:36 am

Tuniky sice nedostatky zakryjou, ale jak které...není pravidlo, že čím širší tunika, tím budete vypadat štíhlejší, právě naopak. A neříkejte mi, že vám vážně nesedí žádná, ale opravdu žádná tunika. Když si vezmete nějakou rovnou, né nařasenou, ta vás rozšíří, i kdybyste byla sebevíc hubená, tak takové problémy mít nebudete.

Teď na zimu bych vám doporučila delší svetry a delší trička. Zakryje vám to záda, nejdou vám vidět kalhotky, když si sednete a opticky prodlouží postavu. Vyvarujte se krátkým tričkům, zbytečně vás to zkrátí a rozšíří. Dobré jsou také moderní košile.

Pokud se jedná o džíny, tak doporučuju zvonovité a s vyšším pasem - nemyslím teď ty opravdu vysoké pasy, kdy vám sukně nebo džíny sahají někde pod prsa, ale do pasu, zúží vám to boky.

Rozhodně byste se neměla bát barev, pořád v černé chodit nejde. Zkuste petrolejovou, lahvově zelenou nebo tmavě modrou. Tyto barvy vás nerozšíří.

Tohle oblečení teď najdete všude, jen se musíte pořádně podívat;) Akorát s džíny je bohužel stále problém, ač světem teď letí vyšší pasy. Než to však doplachtí k nám, to bude chvíli trvat. Proti korálům jste se stavěla na zadní, takže ty vám nutit nebudu, ač některé vypadají velmi dobře - nemyslím zrovna nějaké růžové, ale najdete i černé, modré, bílé, zelené...jakékoliv a s těmi budete jako dáma vypadat určitě.

Jak vůbec dopadly kozačky?

Ptala jste se, že chcete vypadat jako dáma, tak mi hlavně neoponujte tím, že to si na sebe nikdy neoblečete. Potřebujete vyzkoušet, což se mnohdy nikomu nechce, ale když chce nějak vypadat, tak musí. Jednou to přežijete;)
Star
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř říj 07, 2009 5:31 pm

Re: Debata o módě

Příspěvekod Beatrix » sob říj 24, 2009 3:19 pm

Tak nemůžu 100%ně tvrdit, že vážně ŽÁDNÁ tunika, ale nemám k tomu daleko. Byl to hit minulého - nebo už je to dva roky?- léta a vyzkoušela sem jich tunu..a vypadám jako skotná. Ani mně nechtělo nic moc padnout. Ale to je detail, tuniku nesháním ;o).

A potěším vás, koupila sem si fialový trička, dvě! (Mám je v černé a šedé a tuhle barvu už bohušel potom ve výprodeji neměli..achjo...i maminka se divila, cože fialová...) Sice nevím, jak v té barvě budu vypadat, ale je tmavá, tak snad ok. Stejně je zima a málokde se svlíkám.

Problém s vylízáním kalhotek skutečně nemám :lol: , nicméně souhlasím s tím co ste napsala.

Ty korálky..vy ste mě tu nahlodaly! Dívala sem se na docela pěknej kousek v obchodě, ale nejsu si pořád jistá... Asi se nehodí dát si stříbro a na to ještě korále a cosi, že... Asi budu muset risknout, že si budu připadat divně.

Kozačky dopadly skvěle! Mám svoje první pěkný kozačky z dobrýho obchodu a dá se v nich dokonce i chodit! Radost veliká! Sice taková spona na nich vypadá, že brzo zoxiduje, ale je tmavá a tam stejně mám kalhoty, kde je... Teď ještě nějaký boty na běžný chodění... Ale primárně neumrzu a to je hlavní.

A když už sme u těch barev - pude mně k zelené krémová, žejo? Nevím jaký si koupit na zimu závěsy a nechci žádnou kontrastní barvu k zelené a černé, ta krémová mi příde taková neutrální... nebo nějakej jinej návrh?

Děkuju za rady!

Beatrix
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Debata o módě

Příspěvekod Star » sob říj 24, 2009 6:08 pm

No vidíte to, nakonec z vás dámu vážně uděláme ;) :lol:

Ano, k zelené a černé jde krémová, takže to jste vyřešila bravůrně:)

Tuniky jdou pořád. Loňský rok jich byl plný, ale dnešní o ně taky není ochuzený.

Korále a stříbro dohromady nejdou, to je pravda, ale jestli si vezmete svetr a pod něj strčíte řetízek, na svetr korále, tak můžete mít oboje. Možná, že si aspoň vytvoříte iluzi, že se v tom budete cítit dobře.

S normálními botami vám bohužel moc neporadím, protože sama s nimi mám problém.

Já děkuji vám za vaše dotazy. Pokud ještě budete mít nějaké, tak se na mě klidně obraťte, rozhodně se vám pokusím pomoct.

Vaše Star
Star
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř říj 07, 2009 5:31 pm

Re: Debata o módě

Příspěvekod Beatrix » ned říj 25, 2009 11:30 am

Tak sem právě zjistila, že ty trička sou taková...vyblitá fialová...paměť klame! Ach jo...no co už.

To já se určitě obrátííím! :o)

Děkuju,

B.
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince


Zpět na Obchody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron