HOTEL RIVAL

Moderátoři: Eternity, jářku, Sigismunda, matouš, fatamorgana, Tirage

Re: HOTEL RIVAL

Příspěvekod Tirage » pát lis 12, 2010 3:55 pm

Andy: je jak hadrová panenka, drží a nic neříká. a pak už skoro taky nabírá. já vím. dík. je jí ho moc lítoa umíní si, že zařídí, aby se nějaký čas skutečně neviděli. než se Andymu šrámy zahojí. a vůbec se jí nelíbí, že jí jeho bolest a zklamání zasahují do života s Fabienem.

Fab: ahoj! mrká a rozhání vláhu z očí. otočí se k němu a políbí ho. až tak trošku zoufale. chytí se ho za ruku a nepustí. to je Andy. je právě asi na odchodu...? Andy, to je můj Fabien.
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: HOTEL RIVAL

Příspěvekod Fabien » pát lis 12, 2010 3:59 pm

Tir: +Stáhne ji z Andyho náručí k sobě a trochu moc ji přitiskne. + Ano, TVUJ Fabien!

Andy: Taky jsem tě rád viděl...Tak zas někdy...+ utrousí směrem k dlouhánovi.+
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: HOTEL RIVAL

Příspěvekod Andy » pát lis 12, 2010 6:30 pm

+Jen neochotně pustí Tirage a vrhne zvrchu na Fabiena vražedný pohled.+ Neser mě, felčare! + zavrčí poněkud zcestně, popadne ze židle bundu a má se k odchodu.+

Tir: Víš, kde mě najdeš, Tir! +Změří si ještě Fabiena od hlavy až k patě.+ Podměrečnej mrňousi...+zabrblá si a rádoby důstojně se vydá ke dveřím.+
Uživatelský avatar
Andy
 
Příspěvky: 76
Registrován: pon čer 07, 2010 9:45 pm

Re: HOTEL RIVAL

Příspěvekod Tirage » pát lis 12, 2010 6:38 pm

Andy: Fabien ji objal a natočil tak, že je k němu zády. ani se neotočí, jenom zahučí. hmm. měj se.

Fab: když ji k sobě silně přitiskne, natiskne si i vlastní silou. zaboří mu tvář mezi krk a rameno a Fab může cítit trochu vlhkosti a zaslechnout tichou nadávku. blbeček! natulí se celým tělem k Fabienovi a prosí. drž mě chvilku, lásko...
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: HOTEL RIVAL

Příspěvekod Fabien » pát lis 12, 2010 8:04 pm

Tir: +Drží ji, že jí div nerozmačká kosti. Sleduje toho podivného mládenečka, jak ho uráží, bublá v něm vztek, ale zároveň cítí, jak se mu Tir v náručí třese.+ Co to má znamenat, miláčku?
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: HOTEL RIVAL

Příspěvekod Tirage » sob lis 13, 2010 12:57 am

Fab: tulí se a je moc ráda, že ji Fab pevně drží. pošeptá mu. nech ho. nech ho jít. a když Andy zmizí, trochu povolí sevření. vždycky mi dělal scény. a dneska to teda stálo za to. má to, chlapec, těžký. a dělá to zbytečně těžký i mně. ale on je sám a já mám tebe.
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: HOTEL RIVAL

Příspěvekod Fabien » sob lis 13, 2010 3:26 pm

Tir: +Opravdu má co dělat, aby se ovládnut a neskočil odcházejícímu Andymu po krku.+ Já absolutně nechápu, co ti co má kdo dělat za scény. Příště, až se objeví nějaký tvůj bývalý milenec, rád bych ho poznal dřív, než tě začne na veřejnosti objímat. Zabiju ho dřív, než k tomu dojde.+ Naléhavě jí hledí do očí a bublá v něm láska smíchaná se žárlivostí.+
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: HOTEL RIVAL

Příspěvekod Tirage » ned lis 14, 2010 9:16 pm

Fab: zaboří mu hlavu čelem na klíčnéí kost. on není žádný můj milenec... bývalý... on si to možná myslí, ale je to nesmysl. trápí se a pak trápí i ostatní... je to celý na nic. mluví smutně a tiše. nikoho nezabíiej. né bez vyzvání. prosím. zvedne hlavu. podívá se mu do očí a vidí, jak to s ním mává. raděj mi dej pusu, ať přijdu na jiné myšlenky... a sama sune drobnými polobky rty k jeho rtům.
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: HOTEL RIVAL

Příspěvekod Fabien » ned lis 14, 2010 9:22 pm

Tir: Tir, miláčku...jsi nádherná. A nádherný, krásný holky to mají těžký..a když jsi moje, chci, aby jsi to tolik těžký neměla..+blábolí a snaží se uklidnit+...já tě mám moc rád, nechci, aby se ti stávaly takovýhle věci. + Jeho rty najdou její a Fab je líbá, aby z nich smazal smutek a případné nežádoucí nápadníky či cokoliv jiného.+
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: HOTEL RIVAL

Příspěvekod Tirage » ned lis 14, 2010 9:43 pm

Fab: líbají se a Tir to dooost zlepší náladu. myslím, že krása se štěstí a neštěstí a tím, jak to má kdo těžké tak docela nesouvisí. každej to má někdy těžký. políbí ho na nos. a co my? najíme se tady? nebo chceš objednat něco s sebou a vypadneme k tobě? nebo domů na Miracles?
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

PředchozíDalší

Zpět na Portal Miracles

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron