ošetřovna

St Mungo's Hospital for Magical Maladies and Injuries

Moderátoři: Zaměstnanec, Memory, mollyz, Fabien

Re: ošetřovna

Příspěvekod Fabien » úte bře 20, 2012 11:00 pm

Paola: Slečno...my doktoři používáme různé tajné zbraně, abychom si s pacienty mohli dělat, co chceme..+mrkne vesele.+ Proč vy se nás tak bojíte?+ Přijme ruku a pevně ji stiskne.+ Můžete jít se mnou na kůvu hned?
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: ošetřovna

Příspěvekod Paola Ricci » stř bře 21, 2012 8:24 pm

Tak tajné zbraně? A jakou jste si vymyslel na mně? +taky na něj mrkne+ Ten strach z doktorů mě provází už od dětství. Jako dítě jsem strávila spoustu času po nemocnicích a z toho jsem si vypěstovala strach k bílému plášti +podívá se na něj+ Ale z vás strach nemám, sama nechápu, proč +pokrčí rameny+ Proč ne... nikam nepospíchám, mám přece dovolenou +přijme s úsměvem+
Uživatelský avatar
Paola Ricci
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob bře 10, 2012 3:32 pm

Re: ošetřovna

Příspěvekod Fabien » stř bře 21, 2012 11:01 pm

Paola: Nebudu přece své tajné zbraně prozrazovat hned...+kroutí se :lol: + Po nemocnicích? To je mi moc líto. Co se dělo? + Podá jí ruku, aby jí pomohl vstát (néé, že by to potřebovala ;) )+ Jsem rád, že nejsem za strašáka...Mohu vám nabídnout ráně a doprovodit vás na sladkou svačinku do kavárny? :happ2*
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: ošetřovna

Příspěvekod Paola Ricci » čtv bře 22, 2012 12:06 am

Měla jsem jako dítě nehodu. Už jsem málem nebyla, ale doktoři mě dali dokupy. Za cenu toho, že jsem byla častěji po nemocnicích než doma. Takže jistě chápete, že na to období nemám vůbec pěkné vzpomínky. Ale to je už dávno. Dnes jsem zdravá jako rybička. Tedy... až na tohle +ukáže na čerstvě narovnanou zlomeninu. Přijme jeho nabízenou ruku a příjemně ji překvapí jeho galantnost. Na okamžik zaváhá, jestli není nevhodné hned se věšet do doktorů:D, ale pak se usměje a přijme jeho rámě+ Bude mi potěšením.
Uživatelský avatar
Paola Ricci
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob bře 10, 2012 3:32 pm

Re: ošetřovna

Příspěvekod Fabien » čtv bře 22, 2012 7:34 pm

Paola: No...ještě, že se to těm doktorům podařilo...dát vás dohromady...to bych teď neměl s kým jít na kafe...+ A připadá si jako spokojený kocour.. :lol: +Přemístím se s vámi, ano? Neberte to jako nezdvořilost, když vás teď požádám, abyste se ke mně přitiskla...+ A vůbec nechápe, kde se v něm ta krasomluva bere... :pii +
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: ošetřovna

Příspěvekod Paola Ricci » čtv bře 22, 2012 9:01 pm

Omlouvám se za svoji zvědavost, ale vy nemáte přítelkyni, že chodíte na kafe sám? +vyzvídá a pak se usměje+ Tak pokud se jedná jenom o přemístění, to bych se trochu přitisknout mohla +přistoupí k němu a chytne ho za ruce+ Odevzdávám se vám do vašich rukou +mrkne na něj+
Uživatelský avatar
Paola Ricci
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob bře 10, 2012 3:32 pm

Re: ošetřovna

Příspěvekod Fabien » čtv bře 22, 2012 9:46 pm

Paola: Vaše zvědavost bude ukojena, krásná dámo. Ne..nemám přítelkyni a na kávě v kavárně jsem nebyl už hodně dlouho. Většinou si vařím kafe ve zdejším kutlochu sám.+ A přivine dívku k sobě.+ To bude moc příjemné přemístění, věrte mi...jsem v tom profík...+ a culí se jako pravý komediant.+

(Dále Café.. :P )
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: ošetřovna

Příspěvekod Wenai Lafayette » pát dub 27, 2012 4:19 pm

+zaklepe tam na dveře a čeká+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: ošetřovna

Příspěvekod Memory » pát dub 27, 2012 4:23 pm

Má jednu z posledných služieb, tak ešte vybavuje nejaké papierovačky, čo jej tam už hrozne dlho ležia. Keď začuje klopanie, zdvihne hlavu. "Ďalej!" zakričí dostatočne hlasno, aby to bolo počuť. Keďže je zavalená papiermi a Katy tam nie je, aby otvorila dvere.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: ošetřovna

Příspěvekod Wenai Lafayette » pát dub 27, 2012 4:26 pm

+otevře dveře, vejde a zazubí se na ni+ Ahoj, děláš i kožní? +drbe se pořád+

(já osobně bych si tipla, že to bude svrab, ale může to bejt i něco podobnýh :))
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na Nemocnice svatého Munga

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron