lůžkové oddělení

St Mungo's Hospital for Magical Maladies and Injuries

Moderátoři: Zaměstnanec, Memory, mollyz, Fabien

Re: lůžkové oddělení

Příspěvekod Fabien » sob lis 26, 2011 12:00 pm

Ed: Jo...vona Katty je dost autoritativní, ale jak skvěle umí rovnat zablokovaný záda! To budeš čumět! Stačí jí jeden rukcuk!+ Když Ed pronese svůj závěr nad pacientem, rozzáří se.+ Ede, to je geniální! Věděl jsem, že tady potřebujem zrovna tebe! Trocha neotřelých metod!

Molly: Molly, podej špiritus!

Jacob: +Poplácá pacienta po tváři.+ Mladej, budem se budit a bumbat!!!
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: lůžkové oddělení

Příspěvekod Jacob Downly » sob lis 26, 2011 12:06 pm

+pootevře oči+ Co? Co? +mrká zmateně a kouká na ně+ Tak jak to vypadá...? +vysouká ze sebe pomalu+ Mě je blbě. +vypadá, že bude zvracet+
Uživatelský avatar
Jacob Downly
 
Příspěvky: 65
Registrován: pon lis 07, 2011 7:35 pm

Re: lůžkové oddělení

Příspěvekod Memory » sob lis 26, 2011 12:10 pm

Ed: (Vy ste ten rozhovor tak rýchlo rozjeli, že ja ani nestíham prepínať schízy :D ) Tiež mu pozrie do tváre a tie jeho jeho modré oči ju asi trochu ožiaria( ;) ), takže jej chvíľu trvá, než aj ona zapne spoločensky milý úsmev, ale podarí sa to. Narovná sa a podá mu ruku. "Teším ma. Memory Aeterna." predstaví sa.
Keď sa začnú dohadovať o tom alkohole, trochu neveriacky na nich pozrie. "Nemyslím si, že toto by bol práve postup lege artis." trochu sa zamračí. "Aby sme ho nakoniec nezabili. Molly už predsa našla protijed." pozrie na Molly, akoby u nej hľadala oporu.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: lůžkové oddělení

Příspěvekod Memory » sob lis 26, 2011 12:11 pm

( :D toto je jak kolokvium)
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: lůžkové oddělení

Příspěvekod Edward R. Vertuex » sob lis 26, 2011 12:15 pm

+Uculí se Fabienovu nadšení a sleduje Jacoba, jak sedmovitě zelená.+

Jacob: To je při otravě jaksi běžné. Teď vám bude možná ještě hůř a nezbývá než doufat, že pak už se to bude jenom zlepšovat. A teď otevřete ústa, dostenete napít něčeho, po čem vám zchlupatí prsa.

Molly: +Bere od ní láhev s mediciálním alkoholem.+ Kolik to má procent? Ať mu totálně nespálíme trubky? Potřebujeme ho propláchnout a dezinfikovat, ne zapálit jako vánoční františek. Koňak nebo brandy nemáš? Víš že tyhle naturální jsou trochu drsný? I když pořád lepší, než denaturované.
Obrázek
Uživatelský avatar
Edward R. Vertuex
 
Příspěvky: 68
Registrován: stř lis 23, 2011 11:51 pm

Re: lůžkové oddělení

Příspěvekod Edward R. Vertuex » sob lis 26, 2011 12:24 pm

Memory: +Pevně, ale s citem jí ruku stiskne a zopakuje po ní.+ Memory. Hezké. +A ještě se rychle usměje. Potom dál řeší otráveného mladík a úsměv zmizí. Tváří se docela vážně.+ No, je fakt, že to není úplně podle Guta Jarkovského ani podle Léčitelské komory. Ale já bych tu možnost nezavrhoval. Konečně i ty nejlegálnější postupy stejně dopadnou tak, že buď pacient přežije, nebo ne. Já osobně v tom moc nevidím rozdíl. Tyhle pravidla mi připadají jako pokrytecké hry. Mají chránit pacienty, ale vlastně chrání zadky a kapsu pár velkejch zvířat. Ale netrvám na tomhle pstupu - jsem tu pár minut a rozkoukávám se. Navíc vy už s pacientem pracujete a nerad bych vám do toho zasahoval. Uznávám, že jsme vám vlezli doprostřed práce. +Ustoupí a zvedne ruku v gestu pokory a respektu.+
Obrázek
Uživatelský avatar
Edward R. Vertuex
 
Příspěvky: 68
Registrován: stř lis 23, 2011 11:51 pm

Re: lůžkové oddělení

Příspěvekod mollyz » sob lis 26, 2011 12:29 pm

+To, co podává, není špiritus, ale slivovice.+

Ed: Souhlasím s Memory. Neměli bysme do té slivovice kápnout aspoň ten můj protijed? Má to jen 57 procent, takže skoro čajíček...Počítám, že ti ještě Fabien nestihl sdělit, že k narozkám dostal destilační kolonu, že?

Memory: Neboj, Ed je odborník, nezabije ho to....pročistí.

Jacob: Nebojte, mladý muži. Nejste na tom zas tak špatně...Ruku zatím máte a tohle by mělo pomoct, aby zůstala tam, kde je..+povzbudivě se na něj usměje a nohou přistrčí k posteli opodál stojící kýbl, kdyby přece jen zvracel.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: lůžkové oddělení

Příspěvekod Memory » sob lis 26, 2011 12:32 pm

Skríži si ruky na prsia a zatvári sa nesúhlasne. "Tiež som mala jednoho spolužiaka, čo chcel všetko liečiť trávou a kupodivu... vyhodili ho zo školy..." mračí sa. "No zdá sa, že ste v presile." rezignovane, no stále nesúhlasne.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: lůžkové oddělení

Příspěvekod Edward R. Vertuex » sob lis 26, 2011 12:36 pm

Molly: +Ovane ho charakteristický zápach neoblíbeného alkoholu.+ Fajn. No jo, tos pila v čaji, vzpomínám. +Zašklebí se té představě.+ Jasně, kápni to tam. Tinktury nesené alkoholem mají rychlou účinnost. +Pak se zase uklidní. Trochu si odkašle a podívá se na Memory způsobem, že není poznat, zda si dělá legraci, jak moc a jestli vůbec.+

Memory: Tedy to je můj profesionální názor. Ale slíbil jsem, že nebudu narušovat průběh léčby.
Obrázek
Uživatelský avatar
Edward R. Vertuex
 
Příspěvky: 68
Registrován: stř lis 23, 2011 11:51 pm

Re: lůžkové oddělení

Příspěvekod Edward R. Vertuex » sob lis 26, 2011 12:39 pm

Memory: To ne! +zase na ní udělá modrý pohled.+ Ženu ani trávou neuhodíš! Ženu pozveš na panáka dle jejího vlastního výběru. Já na tom alkoholu netrvám. U pacienta. Ale vás bych pozval rád. Mohli bychom si vyjasnit naše odborná stanoviska při té příležitosti. Pokud tu mám pracovat, musíme se nějak domluvit.
Obrázek
Uživatelský avatar
Edward R. Vertuex
 
Příspěvky: 68
Registrován: stř lis 23, 2011 11:51 pm

PředchozíDalší

Zpět na Nemocnice svatého Munga

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron