kutloch pro zaměstnance

St Mungo's Hospital for Magical Maladies and Injuries

Moderátoři: Zaměstnanec, Memory, mollyz, Fabien

kutloch pro zaměstnance

Příspěvekod mollyz » pon úno 15, 2010 10:06 pm

Tady naši léčitelé tráví pauzy mezi pracovními povinnostmi.

Obrázek
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: kutloch pro zaměstnance

Příspěvekod mollyz » stř úno 17, 2010 10:04 pm

http://orientalni-satky.rovnou.cz/img/o ... stym03.jpg

Přinese si z obchodu obleček na tu slávu u Beccy a schová ji do skříně.
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: kutloch pro zaměstnance

Příspěvekod mollyz » sob úno 20, 2010 6:30 pm

Isamun: Pojď dál, ale tiše, vedle je nějaký šrumec. +Pozve Sama dál a tiše zavře za nimi dveře.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: kutloch pro zaměstnance

Příspěvekod Isamun » sob úno 20, 2010 6:53 pm

Molly: očumuje manévry na chodbě, ale nechá se vtáhnout do komůrky. obejme ji a políbí. až pak se rozhlédne. zahlédne někdy stranou gauč. a neví, jestli má být rád. zatím to nechá být. tak já chci vidět tvou garderobu na večer... ale nejdřív svlíkat! mohl bych tě krmit čokoládou za každý odložený kus oděvu... usměje se vypočítavě, ale mile, jak se těší na Molly a její blízkost. vezme bomboniéru a otevře ji a dá jí přivonět čokoládové vůně. tak co, malá? chtěla bys bonbónek?
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: kutloch pro zaměstnance

Příspěvekod mollyz » sob úno 20, 2010 6:56 pm

Sam: +Jako závislák hledí na čokoládu.+ Ty vyděrači... +sápe se po bonbónu.+ Okamžitě mi tu čokoládu dej...nebo...+Lstivě si sundá kabát, aby dostala aspoň kousek.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: kutloch pro zaměstnance

Příspěvekod Isamun » sob úno 20, 2010 7:36 pm

Molly: najde ten nejmrňavější kousek a šoupne jí ho do pusinky. víš, co je to nepřímá úměrnost? čím větší kus haru půjde dolů, tím menší čokoládka... až se dostanem k těm malejm hadříkům, tak si už zasoužíš větší... a boty se nepočítaj dělá kruťase. hmmm, tak moje výzkumy zatím praví, že rychlé cukry v tobě probouzí temperament, ale též jakousi podrážděnost... ještě provokuje, ale je tak roztomilá, že se dlouho nedokáže držet zpátky.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: kutloch pro zaměstnance

Příspěvekod mollyz » sob úno 20, 2010 7:42 pm

Sam: +Užívá si chutě čokoládky na jazyku, lehce přivírá oči, neboť onen kousek je prostě úžasný. Vzápětí se ale naštětí.+ Jaktože se boty nepočítají? A co to tu vlastně hrajeme za hru? Jsem snad pejsek, kterého učíš aportovat? +Zuje si boty a pomalu si pod sukní začně rozepínat podvazky, aby si mohla sundat punčochy.+ Tak to ne, chlapče. Doma ti to možná na tom vašem zvěřinci funguje, ale tady...?+ Zavlní se před ním, obtančí ho a zezadu obejme. +Nezapomeň, že jsi v budově plné nebezpečných lektvarů a velmi...nebezpečných zaměstnanců.+ Opře se mu nožkou o stehno a opatrně si sundavá punčochu, aby mu neušel jediný pohyb.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: kutloch pro zaměstnance

Příspěvekod Isamun » sob úno 20, 2010 7:49 pm

Molly: ale, to byla jenom taková hra na nepřímou úměrnost, najádo... dělá psí oči. sleduje jí všude, kam se hne a jak si položí nožku na jeho, odhrnuje jí sukni výš a nakukujepod ni. a pak jí pohladí po stehě až na zadeček. asi bych potřeboval - životně nutně! zatváří se příšerně vážně a přísně. - čokoládovou pusu... protože se bojím těch nebezpečných zaměstnanců...
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: kutloch pro zaměstnance

Příspěvekod mollyz » sob úno 20, 2010 7:54 pm

Sam: Ale ale, co to slyším, pane inženýre! Vy byste rád čokoládovou pusu? Tak to se budete muset políbit tady s tou bonboniérou, protože já jsem dostala čokolády tak málo, že ani nestihla osvěžit mi ústa. + Sundá si punčochu a sedne si mu na klín.+ Ale vzhledem k tomu, že jsi tady zamčený s nebezpečným zaměstnancem, dám ti docela malý lék proti strachu.+ Malinko ho políbí a prsty mu sjede pod hřívu vlasů.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: kutloch pro zaměstnance

Příspěvekod Isamun » sob úno 20, 2010 8:38 pm

Molly: dělá fóry, dokud ještě může, protože ještě chvilku a Molly si s ním bude moct dělat, co bude chtít.
nechá ji sednout na klín, ale jako se odtáhne a ukořistí si bonboniéru. povzdychne.
tak jo... a začne si cpát do pusy asi pět bonbónů, hrozí reálné nebezpečí, že jí to sežere. tím ji chce vystrašit :)). pak, když je Mol hodnější, vezme jeden kousek čokolády a upatlá jí jím koleno. a jsede čmouhou výš po stehnu. jseš umazaná... koukne na ni jako neviňátko. já bych ti to umyl... a líbá jí koleno a olizije čokoládu.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Další

Zpět na Nemocnice svatého Munga

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron