kutloch pro zaměstnance

St Mungo's Hospital for Magical Maladies and Injuries

Moderátoři: Zaměstnanec, Memory, mollyz, Fabien

Re: kutloch pro zaměstnance

Příspěvekod Edward R. Vertuex » ned pro 04, 2011 6:32 pm

Fabien: +Pohlédne mu do očí.+ Ale to byla rada z praxe. Fak se mi zdá, že si ve svém smutku tak trochu libuješ. Jak jinak by tohle zrovna tobě nedošlo?
K vašim? Kdykoli. Tu pastorální idylu já prostě miluju a paní matce rád udělám radost tím, že jí společně vyžereme špajz i sklep! +Zasměje se.+
Pch, se nekasej, mamute. Víno máš od maminky. A co bude a nebude tady - ještě jsem se nerozhodl, že tady budu na stálo já. Uvidíme. Zkusím to.
Byl jsem v takovém zastrčeném městečku v horách, střední Evropa, spíš trochu na východ a dolů na jih. Osady kolem byly roztahané tak půl dne, den cesty. A když napadnul sníh, což bylo tak skoro 6 měsíců do roka, cestovalo se docela obtížně. Ještě teď má zmrzlej zadek. Vážně mě trochu mrzí, že jsem nejel na epedici studovat parazity a brouky hezky do tepla.
Obrázek
Uživatelský avatar
Edward R. Vertuex
 
Příspěvky: 68
Registrován: stř lis 23, 2011 11:51 pm

Re: kutloch pro zaměstnance

Příspěvekod Fabien » pon pro 05, 2011 10:39 pm

Ed: Ne, chřestejši. V ničem si nelibuju, jen konstatuju skutečnosti. Ovšem vyžrat matce špajz...to by ji jistě potěšilo. Znáš ji - miluje ten pocit prázdný špajzky, jak pak spráskne ruce a vykřikne - Fabulko! Vy jste to všechno sežrali!!! :lol: + Zašklebí se se spokojeně.+
Hehe...jak ses octnul zrovna tam? Ty - teplomil!!! Já třeba zimní hory miluju - zalezu do útulného hotýlku, vezmu mámino vínko, horu knih a na sníh koukám z okna...Ovšem to se mi stalo naposled předloni. Uvažuju o dovolené. pořídil jsem si nějakou literaturu o cestování mezi světy.
Hele - v klídku se rozmysli, Ede! +Koukne na něj přes plnou sklenku vína.+ K ničemu tě nepřemlouvám. viděl jsi vzorek, obvyklá praxe vypadá eště jinak. A fakt spěchat s rozhodnutím nemusíš. Ovšem s rozhodnutím, kdy se vydáme k matce spěchej - pošlu jí havrana, že přijedeme, jestli kejvneš.. ;)


(Fab by Eda k Nicol pozval moc rád.. :hug )
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: kutloch pro zaměstnance

Příspěvekod mollyz » ned úno 05, 2012 11:38 pm

+Vrátí se s Fabem zpátky s té povedené večeře s Amonem.. :lol: +

Fab: +Směje se, ale zároveň je trochu vyděšená.+ Chudáček Mem..Myslíš, že ji Klea vážně vykoupe? A co teď bez ní budeme dělat? To se tady z toho picnem! Já mám laborku prázdnou a ty sám ambulanci nedáš...+zapálí si konečně v klidu cígo a zhroutí se do křesla.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: kutloch pro zaměstnance

Příspěvekod Fabien » ned úno 05, 2012 11:42 pm

Molly: +Zhroutí se naproti ní a naleje si pořádnýho panáka.+ Mám o ni vážně strach! Jak dlouho může být kočkou? Moc se v těch zvěromázích nevyznám...+Je vážně vyděšenej a moc se nezdá, že jen kvůli pracovní síle. :P + No. dobře, tak já ještě mrknu, jestli bysme si nemohli nabrat nějakou posilu. S Edem to bylo fiasko, tak snad někdo schopnej přijde...Posílal jsem několik žádostí už před čtrnácti dnima...+Pořádně si lokne a ukradne Molly krabičku s cígama. ;) + A nehul tolik...budu mít málo!!
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: kutloch pro zaměstnance

Příspěvekod mollyz » pon úno 06, 2012 8:09 pm

Fab: No...já myslím, že kočkou může zůstat, jak dlouho chce. To mi starost nedělá. Jen to, jak se dostane odtamtud.+ Ukradne mu z ruky sklenku.+ Já půjdu udělat nějaké zásoby lektvarů. ASle jestli se přihlásí nějaká posila, která nebude ode dveří koukat jak půl prdele za dubem, tak ji okamžitě ber!!! ;) + A pak se k němu důvěrně nakloní. + Aspoň jednou bych v životě chtěla zkusit namíchat nápoj lásky. Nevím sice, k čemu by mi byl, ale pokusím se...Profesionální touha! +zaculí se na Faba, dopije mu sklenku, líbne ho na čelo a odplachtí do laborky.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: kutloch pro zaměstnance

Příspěvekod Fabien » pon úno 06, 2012 8:14 pm

Molly: Chudinečka malá chlupatá...+povzdechne a pak na Molly podezíravě koukne.+ Nápoj lásky? Blouzníš? Kdybys radši namíchala velkou zásobu tinktury proti rýmě...v týhle zimě...a nevymejšlela kraviny! + Znovu si zapálí a zaboří se do hlubokého křesla poněkud zdrchle.+ :?
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: kutloch pro zaměstnance

Příspěvekod Fabien » pát úno 10, 2012 10:33 pm

+Bezradně se probírá odmítavými dopisy stran nového zaměstnance.+ Doprčic! Copak se tady nedá sehnat normální práce schopnej doktor!!! ?
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: kutloch pro zaměstnance

Příspěvekod Katty » sob úno 11, 2012 10:25 am

+Zaklepe na dveře a aniž by čekala na vyzvání, strčí dovnitř hlavu.+

Fab: Šéfe, je tady nějakej uchazeč o zaměstnání! Mám ho pustit?
Uživatelský avatar
Katty
 
Příspěvky: 125
Registrován: ned bře 28, 2010 8:13 pm

Re: kutloch pro zaměstnance

Příspěvekod Fabien » sob úno 11, 2012 10:28 am

Katty: +Tak hrozně se jí lekne, že omylem smete ze stolu všechny ty odmítavé dopisy. Už takhle je v kutlochu trochu binec, ale teď... :lol: + No jasně! Jak se můžete Katty takhle blbě ptát! Šup sem s ním! Doufám, že jste na něj nebyla nějak zlá!!! :o :shock:
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: kutloch pro zaměstnance

Příspěvekod Katty » sob úno 11, 2012 10:38 am

Fab: Nééé.. :mrgreen: .......vůůbec! Jakoby už byl náš!! +Maniakálně se na Faba zašklebí a udělá ve dveřích místo Patrikovi.+

Patrik: Prosím, pane! Šéf vás očekává! :twisted:
Uživatelský avatar
Katty
 
Příspěvky: 125
Registrován: ned bře 28, 2010 8:13 pm

PředchozíDalší

Zpět na Nemocnice svatého Munga

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron