kutloch pro zaměstnance

St Mungo's Hospital for Magical Maladies and Injuries

Moderátoři: Zaměstnanec, Memory, mollyz, Fabien

Re: kutloch pro zaměstnance

Příspěvekod Patrik Pontus » úte úno 21, 2012 5:58 pm

Jo, jo... +přikývne nadšeně.+ To by bylo skvělé... víte... +nakloní se o něco blíž a ztiší hlas.+ ...mám trochu problém s pamatováním si jmen a hlavně příjmení. +zardí se se a pokroutí hlavou. Pak spíš sám pro sebe už normálním hlasem poznamená.+ Vystudovat medicínu mi nedělalo žádný problém, ale ty jména.... +opět pokroutí hlavou. Vezme si od Fabiena sklenku a přiťukne si s ním.+ Na spolupráci. +přikývne a musí se zasmát té hlášce.+ Vypadá to, jakoby jste tady měli nedostatek personálu. a při tom výčtu trochu zbledne...+ Ehm... to vypadá... jako převaha žen. +opět se radši napije.. Pokroutí hlavou.+ Nemám tady zatím bydlení, to jsem se i chtěl zeptat, jestli by tady byla možnost. Ne. +pokroutí hlavou a trochu se ušklíbne.+ Rodinu nemám.
Uživatelský avatar
Patrik Pontus
Mág
 
Příspěvky: 78
Registrován: pon úno 06, 2012 11:45 pm

Re: kutloch pro zaměstnance

Příspěvekod Fabien » stř úno 22, 2012 3:17 pm

Patrik: Není problém. Služební byty nám přidělili teprve nedávno, takže je tam volný. +Všimne si jeho úšklebku.+ Copak? +zaculí se.+ Rodina tě neláká? +A pak zas k oficiálnímu.+ No...převaha žen..haha...teď to bude dva : dva. Musíš mi je pomoct ukočírovat, jsou to divošky! ;) +Naleje jim ještě sklenku.+ Co jména...je jedno, jak se kdo jmenuje, ale co dělá! Já zas nemám žádný vkus! :lol: + Ale pak koukne na Patrika a rozchechtá se.+
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: kutloch pro zaměstnance

Příspěvekod Patrik Pontus » čtv úno 23, 2012 11:55 pm

Mám podepsat nějakou... smlouvu. +jako kvůli tomu bytu.+ Co? +překvapeně, jako na co se ptá, ale pak usoudí, že tou souvisí z tou rodinou.+ Nemyslím, že jsem zrovna rodinně založený typ. +dovysvětlí, ale víc už k tomu neřekne.+ A co ta sestra? Ta taky vypadá jako divoška. +v hlase se mu nepodaří zakrýt obavy. A pak dost nechápavě na Fabiena kouká, že čemu se tak chechtá.+
Uživatelský avatar
Patrik Pontus
Mág
 
Příspěvky: 78
Registrován: pon úno 06, 2012 11:45 pm

Re: kutloch pro zaměstnance

Příspěvekod Fabien » pát úno 24, 2012 12:08 am

Patrik: +Přestane se chechtat a raději se napije.+ Smlouva na byt - je součástí pracovní smlouvy. Jako zaměstnanec máš nárok na služební byt. Po ukončení pracovního poměru u nás ti končí i nájemní smlouva.+ Zatváří se na Katty.+ Ale sestra...Katty...no, je taková od rány, ale moc si jí nevšímej. Je trochu cáklá, ale skvělej masér! + A raději svůj chechot nevysvětlí, aby Patrika neuvedl do ještě větších rozpaků.+ Chceš kouknout po špitále?
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: kutloch pro zaměstnance

Příspěvekod Patrik Pontus » pát bře 02, 2012 4:21 pm

+Přikývne.+ Ano, to zní rozumně. Budu mít i nějakou zkušební dobu? +napije se.+ Cáklá? +nadzvedne obočí. +V jaké smyslu? +vyzvídá. Ještě jednou se napije a přikývne.+ To bych moc rád.
Uživatelský avatar
Patrik Pontus
Mág
 
Příspěvky: 78
Registrován: pon úno 06, 2012 11:45 pm

Re: kutloch pro zaměstnance

Příspěvekod Fabien » pát bře 02, 2012 4:38 pm

Patrik: +Zamyslí se nad tou zkušební službou.+ Ano...Co bys řekl jedné zkušební službě na ošetřovně a jednomu dni v laboratoři? Jak jsi na tom s lektvary?+ Zvedne se a pokyne Patrikovi ke dveřím.+ No, Katty je hlučná, všechny nás tu organizuje a ...chudinka Molly si s ní užije...však uvidíš!
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: kutloch pro zaměstnance

Příspěvekod Patrik Pontus » pát bře 02, 2012 5:09 pm

+Jenom souhlasně přikývne. Ty jseš tady šéf. +usměje se.+ No... s lektvary... +jakoby se zamyslí.+ Celkem dobře, musím tedy říct, že je upřednostňuji před ambulancí. +pohne se za Fabienem ke dveřím.+ Tak to tady máte skutečně veselo. Ženský tedy umí udělat vítr, co? +ušklíbne se.+
Uživatelský avatar
Patrik Pontus
Mág
 
Příspěvky: 78
Registrován: pon úno 06, 2012 11:45 pm

Re: kutloch pro zaměstnance

Příspěvekod Fabien » pát bře 02, 2012 5:20 pm

Patrik: Vážně? +Otočí se po něm, když mluví o lektvarech.+ To bude Molly ráda. Myslím, že už začíná být trochu přepracovaná. No, vlastně bysme se mohli jít podívat rovnou do laborky.+ A zase se zachechtá.+ Ženský? Tady mám pocit, že mě pronásledujou fúrie! Ani nevíš, jak jsem rád, že tu na ně budem dva! Řekni mi ještě něco o té tvé misi do Afriky!
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: kutloch pro zaměstnance

Příspěvekod Patrik Pontus » pát bře 02, 2012 5:52 pm

M-hm-Molly? +zopakuje.+ No víš, já mám radši, když mě při práci nikdo neruší, ale jistě. Velice rád slečnu Molly odbřemením... +pokud ona za mě vezme službu na ambulanci... dodá, ale ne nahlas.+ Co by tě tak o tom zajímalo? +zeptá se.+
Uživatelský avatar
Patrik Pontus
Mág
 
Příspěvky: 78
Registrován: pon úno 06, 2012 11:45 pm

Re: kutloch pro zaměstnance

Příspěvekod Fabien » pát bře 02, 2012 6:00 pm

Patrik: +Vůbec si jeho rozpaků nevšímá.+ Fajn...myslím, že Moll je zrovna v laborce. Můžete se hned domluvit! +Culí se spokojeně, že konečně bude mít dostatek personálu.+ No..fakt mě zajímá, cos tam dělal, kde...no, vůbec nějaké podrobnosti...
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

PředchozíDalší

Zpět na Nemocnice svatého Munga

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron