laboratoř

St Mungo's Hospital for Magical Maladies and Injuries

Moderátoři: Zaměstnanec, Memory, mollyz, Fabien

Re: laboratoř

Příspěvekod mollyz » sob bře 03, 2012 12:50 pm

Patrik: +Všimne si jeho rozpaků a přibrzdí.+ Promiňte...Molly Ztassi..+natáhne k Patrikovi ruku a je celá na rozpacích z toho, že on je na rozpacích.. :lol: +

Fab: +Zašklebí se na něj.+ To nebylo jen tak něco...to byl můj experiment! + Stydí se před cizím člověkem říct, že míchala nápoj lásky :roll: + Nádherně voněl!
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: laboratoř

Příspěvekod Patrik Pontus » ned bře 04, 2012 12:38 am

Molly: +Podá jí velice obezřetně ruku a při tom snad i zrudne... dlaně má trochu vlhké, jak je nervózní a oči klopí k zemi.+ Těší mě, slečno. +usměje se na své boty.

+Začichá ten elixír a pak dost nesměle zvedne pohled.+ Byl to.... ehm... elixír lásky? +zeptá se opatrně.+
Uživatelský avatar
Patrik Pontus
Mág
 
Příspěvky: 78
Registrován: pon úno 06, 2012 11:45 pm

Re: laboratoř

Příspěvekod mollyz » ned bře 04, 2012 9:35 am

Patrik: +Na malou chvíli se jejich pohledy setkají. Molly se cítí trapně.+ No...ano...nápoj lásky. Víte, nikdy jsem ho nevařila, chtěla jsem to vyzkoušet...+ Rychle vysvětluje, aby si Patrik nemyslel kdovíco :lol: .+ Je to dost složitá příprava...Vařil jste ho někdy?+ Podaří se jí zatvářit se jako zasvěcený odborník.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: laboratoř

Příspěvekod Patrik Pontus » ned bře 04, 2012 12:28 pm

Jo, jo, to je. +přikyvuje vehementně a zdá se, že jak se baví o elixírech, nervozita ho opouští. No hned, jak si uvědomí na co to přikyvuje, zarazí se a opět zrudne.+ Tedy... já... ehm... ne... ano... ale jenom experimentálně. +že to rozhodně nedělal pro soukromé účely.
Tak trochu bezradně se napůl otočí k Fabienovi.+ Ehmm...hmm... laboratoř máte hezkou...eeehhh... co jiné části nemocnice?
Uživatelský avatar
Patrik Pontus
Mág
 
Příspěvky: 78
Registrován: pon úno 06, 2012 11:45 pm

Re: laboratoř

Příspěvekod Fabien » ned bře 04, 2012 7:02 pm

Patrik: +Trochu nechápavě kouká na tu nervozní konverzaci a cukají mu koutky. Miluje, když může Molly v něčem vykoupat. :lol: + No, sem rád, že se ti líbí. To se s Moll domluvíte, co kdo z vás tu bude dělat. No fajn, takže koukneme na ošetřovnu ne? Začínám mít hlad. Mohli bychom zajít na oběd do kantýny. Docela nám tu dobře vařej...


Molly: Přijď za námi na oběd, mastičkářko!
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: laboratoř

Příspěvekod mollyz » ned bře 04, 2012 7:10 pm

Fab: Já to tady uklidím a dodělám..ještě mám v kotlíku dymnivkový odvar na zastavení krvácení. Poslewdní dobou jsme přišli o skoro všechny zásoby.

Patrik: Taky používáte dymnivku na krvácení?+ zeptá se a je ráda, že hovor o elixíru lásky mohli zamluvit.+

Fab a Patrik: +Začne hledat nějaký hadr, aby uklidila tu spoušť na podlaze.+


(A kluci dál na ošetřovně asi...)
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: laboratoř

Příspěvekod Patrik Pontus » ned bře 04, 2012 8:28 pm

Molly: Hmm... zamyslí se. Abych pravdu řekl, už dlouho jsem ji nepoužil, ale proč ne. +přikývne a dokonce se na ni i usměje.+ Hmm... tak se asi uvidíme... ještě.. někdy... ehm... slečno. +opět se tak trochu plaše usměje a pak následuje zas Fabiena.+

Fabien: Jo, jo... +přikývne, také mám docela hlad.+

(jj, kde chceš ;) )
Uživatelský avatar
Patrik Pontus
Mág
 
Příspěvky: 78
Registrován: pon úno 06, 2012 11:45 pm

Předchozí

Zpět na Nemocnice svatého Munga

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron