café bar

St Mungo's Hospital for Magical Maladies and Injuries

Moderátoři: Zaměstnanec, Memory, mollyz, Fabien

café bar

Příspěvekod mollyz » sob srp 06, 2011 3:12 pm

Obrázek
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: café bar

Příspěvekod mollyz » ned zář 04, 2011 10:26 pm

Memory: +Přesunou se do baru a protože tam nikdo naštěstí není, vezme Molly roli rozlévačky alkoholu. Podá sklenky a najde obří popelníky a cigára. Zapálí si a zhluboka se napije.+ Máš pravdu...počkala bych, až budeme na mol. Taky o tom nedokážu..teď...Mem? Máš nějaké plány? Já jsem se nastěhovala do služebního bytu...je to divně prázdný...+povzdechne a snaží se zahnat myšlenku na to, kde jí bylo dobře.+

Fab: Zlato, prosím tě, neříkal jsi, že jsi dal ostatním volno? Doufám, že i Katty...
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: café bar

Příspěvekod Fabien » ned zář 04, 2011 10:30 pm

Holky: +Dovede je obě za ruku do baru.+

Mem: +Znovu se na ní zadívá.+ Ano...je to vidět. Pozná se to, protože já a ona..+kývne směrem k Molly+...se cítíme stejně. Vlastně ani nevím, jak se ten tvůj jmenoval...ale na rovinu můžu říct, že to musel bejt bambula, když tě nechal jít.+ Ještě jednou jí povzbudivě pohladí a pak si s ní přiťukne.+ Pij! Doktorko!! Všichni mají volno!!

Molly: Jo..Katty jsem dal volno jako první. Načapal jsem jí na ošetřvně s pacientkou!
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: café bar

Příspěvekod Memory » ned zář 04, 2011 10:46 pm

Molly: Vezme si svoj pohárik. "Ďakujem." špitne potichu. Vytiahne z vrecka krabičku cigariet. Jednu si vytiahne. "Ponúknite sa." povie, hlavne smerom k Fabienovi, keďže Molly si už zapálila. Zapáli si a ako potiahne, trochu sa rozkašle, ale aj tak si znovu potiahne. "Plány? Myslíš niečo iné ako ísť sa utopiť?" povzdychne si. "Ja som nad tým vlastne tiež uvažovala, keď máme tú možnosť. Mám pocit, že vo svojom dome sa sama skôr či neskôr zbláznim." chytí Molly cez stôl za ruku. No inak nevie, čo povzbudivé by jej povedala.

Fab: "Ja som.... rozišla som sa s ním ja." prizná so sklonenou hlavou. Priťukne si s ním a nakoniec sa predsa len trochu pousmeje. Naraz pohárik obráti do seba, trochu sa zaxichtí a následne si znovu potiahne z cigarety.
"Čo?" znovu sa trochu rozkašle. "Katty si načapal s pacientkou? Akou?"
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: café bar

Příspěvekod Fabien » ned zář 04, 2011 10:50 pm

Memory: +Zavrtí hlavou.+ A nebylo lepší ho zabít? Vlastně si kladu podobnou otázku u sebe. Nebylo lepší mě zabít?+ Vezme od ní cigárko, zapálí si, pocně potáhne a vůbec se nerozkašle.. ;) + Teprve začínáš kouřit? +A pak povzdechne.+ Nemám vůbec tušení, co to bylo za holku, zda to byla pacientka, ale v každém případě - myslím, že Katty už byla za hranicí poskytování první pomoci a docela spokojeně si užívala...
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: café bar

Příspěvekod mollyz » ned zář 04, 2011 10:58 pm

Memory: +Pevně pod stolem její ruku stiskne a do očí se jí taky derou slzy.+ Pojď...budeme sousedky. Já jsem bydlela s ...s ním...přestěhovala jsem si knihy a možná si pořídím kočku...a nebo...a nebo se utopím...+otočí do sebe další sklenku.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: café bar

Příspěvekod Memory » ned zář 04, 2011 11:09 pm

Fab: Zakrúti hlavou. "Nie, nie! Ja... nechcem, aby sa mu niečo stalo... ja ho.... " pevne stisne pery a nedopovie. "Ehm... no, kedysi som to skúšala, ale... ano. Všetci okolo mňa fajčia, tak prečo by som to nemala robiť aj ja?!" vyhlási tvrdohlavo, ale veľmi dobre si uvedomuje, že to robí hlavne Chrisovi natruc. Trochu sa pousmeje pri tej predstave, jak im tam Fab vpadne v najlepšom. "Asi sa potrebujem baviť o nejakých normálnych veciach, o ostatných, aby som nemysylela na... svoje problémy." vysvetlí prečo sa o Katty zaujíma.

Moll: Ruku jej stisne pevnejšie. "To by... bolo fajn." usmeje sa. "Nie, to nesmieš. Kto by nám tu miešal elixíry?" presviedča ju. "Kočku?" naraz opäť posmutnie ako si spomenie, že Chris jej chcel kupovať kočku, keď sa k nej sťahoval. "Tá by si s mojimi psami asi moc nerozumela."
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: café bar

Příspěvekod mollyz » pon zář 05, 2011 7:10 pm

Memory: Ty máš psy? Tak to budou závody. Ale je fajn, že se máš s kým pomazlit. Co to je za rasu? +Snaží se všemožně zahnat myšlenky na lásku myšlenkami na zvířata.+ Chtěla bych pořádného kocoura a netopýry...No jo, na elexíry máte jenom mě..to je pravda. Tak já jich namíchám zásobu a pak se nějakým otrávím..+pokusí se o humor, ale je to spíš zoufalost.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: café bar

Příspěvekod Memory » pon zář 05, 2011 8:22 pm

"Výmarští ohaři... sakra!" zarazí sa naraz. "Musím zavolať Bei." povie odrazu. "Nechala som ich u nej na prázdninách." skoro sa tresne do čela a hovorí si, ako na to mohla zabudnúť.
"Poriadny kocúr by asi s tými mojimi potvorami zatočil." usmeje sa trochu a naleje si ďalší ohárik. Hneď ho hodí do seba. "Ešte stále máš slaboť pre netopierov?" spýta sa. Rozhovor o zvieratách jej momentálne celkom vyhovuje."V tom prípade si tiež jeden otravný objednávam." tiež sa pokúsi o humor, nie oveľa úspešejšie, než Molly. Tak si radšej naleje ďalší pohárik.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: café bar

Příspěvekod personál nemocnice » pon zář 05, 2011 8:33 pm

+Najednu se tam objeví stříbrný patronus, který jim sdělí, že nějaká žena čeká ve vstupní hale na Memory a pak zmizí.+
Uživatelský avatar
personál nemocnice
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 16
Registrován: sob srp 06, 2011 2:47 pm

Další

Zpět na Nemocnice svatého Munga

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron