café bar

St Mungo's Hospital for Magical Maladies and Injuries

Moderátoři: Zaměstnanec, Memory, mollyz, Fabien

Re: café bar

Příspěvekod Paola Ricci » stř bře 28, 2012 10:37 pm

A to se bojíš jenom u hororů, nebo i u komedií? +trošku si ho dobírá, ale ví, že on taky žertuje+ Dobře, tak se můžeme pak zajít podívat do kina, co dávají. Dobrou detektivkou bych nepohrdla. Ale klidně to může být třeba nějaký pěkný historicko-dobrodružný film nebo sci-fi +odpoví nadšeně+ Ale všechno postupně... Lákáš mě na rybičky? Tak aspoň je spolu nakrmíme +souhlasí s úsměvem+ Tak v záloze... úplně náhodou... +culí se na něj potměšile+ Ale ano, příležitostně piju víno. Co piješ ty rád?
Uživatelský avatar
Paola Ricci
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob bře 10, 2012 3:32 pm

Re: café bar

Příspěvekod Fabien » čtv bře 29, 2012 2:36 pm

Poly: Jak se udělá v kině tma, začnu se třást strachy..+mrkne na ní vesele.+ Historicko- dobrodružný? No, proč ne. Jako malej kluk jsem miloval Tři mušketýry. Fakt - přečetl sem všechny - po deseti, dvaceti i třiceti letech...A v kině jsem viděl několik verzí. Měli jsme to z domova do kina dost daleko...Hele, já vim, že furt mluvim..+zarazí se.+ Jo, jo..nakrmíme rybky. No, já rád vínko, ale i whisku..Zaplatím, jo?+ A mávne na obsluhu, že by zaplatil to kafe a přemýšlí, jetli mu zbyl doma nějaký koláč od Molly, aby ho mohl návštěvě nabídnout.+
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: café bar

Příspěvekod Paola Ricci » čtv bře 29, 2012 4:50 pm

Měla jsem na mysli spíš ty současné dobrodružné filmy, například Válku bohů nebo Mezi dvěma světy. Jsou tam úplně skvělé triky +je nadšená, že si mají pořád o čem povídat+ Ale jen mluv... mně to vůbec nevadí. Přece se nebudeme na sebe jen tak mlčky dívat +usměje se na něj+ Klidně můžeme jít... jsem zvědavá, jak bydlí svobodný doktor +dopije kávu+ A kde vlastně bydlíš... v nemocnici?
Uživatelský avatar
Paola Ricci
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob bře 10, 2012 3:32 pm

Re: café bar

Příspěvekod Fabien » čtv bře 29, 2012 9:31 pm

Poly: no, víš..mně se na tebe kouká pěkně..+přizná se.+ Ale ty filmy bych taky viděl rád.. :lol: + Pak se najednou zarazí.+ Poly? Nebude ti vadit, že mám doma binec? Už jsem tam dlouho neměl návštěvu...tak jako fakt návštěvu, víš?+ Dost znejistí, když si vzpomene, jak dlouho nemyl nádobí a kde asi se všude nachází nevyprané prádlo...hlavně to spodní.. :lol: +
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: café bar

Příspěvekod Paola Ricci » čtv bře 29, 2012 11:26 pm

Měl by sis vážně vybrat, na co se vlastně chceš koukat +rozesměje se+ No já tak trochu počítám s tím, že tam nebude jako ze škatulky. Většina chlapů na pořádek moc není, obzvlášť ti, co bydlí sami +uklidní ho s úsměvem, že určitě nebude prchat z bytu, když objeví na podlaze špinavou ponožku+ Vaříš si sám, nebo chodíš radši do restaurace? +vyzvídá, aby byla připravena i na případné špinavé nádobí+
Uživatelský avatar
Paola Ricci
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob bře 10, 2012 3:32 pm

Re: café bar

Příspěvekod Fabien » pát bře 30, 2012 5:58 pm

Poly: No víš...já teď stejně zrovna nevím, kam dřív s očima, tak to budu muset nějak všechno prohlídnout..+ rozesměje se, ale mluví úplnou pravdu. :mrgreen: + Já někdy chodim do kantýny, někdy si koupim něco v krámě studenýho, někdy dokonce i vařím...a někdy jdu vyplenit Molly lednici. A jak ty seš na tom s jídlem? Nejsi vegetariánka? Nebo vaří doma tvoje mamka? Co máš vlastně ráda?
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: café bar

Příspěvekod Paola Ricci » pát bře 30, 2012 9:19 pm

Tu tvoji kamarádku Molly bych ráda poznala +jak o ní Fabien pořád mluví+ Já jím skoro všechno, nevybírám si. Naučila mě to moje babička, která říkala, že jíst se má všechno, pokud chce člověk přežít. Stará škola +pokrčí s úsměvem rameny+ Já umím vařit, taky zase zásluhou babičky. Nejradši mám špagety... jako pravá Italka +uculí se+ A taky francouzskou kuchyni. A mám hrozně ráda zmrzlinu. A co jíš rád ty?
Uživatelský avatar
Paola Ricci
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob bře 10, 2012 3:32 pm

Re: café bar

Příspěvekod Fabien » pát bře 30, 2012 9:38 pm

Paola: No, jestli tvoje babička byla taková kuchařka a moudrá žena jako je moje matka, pak musíš vařit jako hotová umělkyně..+ a v duchu se docela malinko zaraduje :happ2* + No, já sežeru teda úplně skoro vlastně všechno....Ale nejradši mám francouzskou kuchyni a hodně masa a dorty a taky zmrzlinu a nakládaný sejry...mňam!+ Nad Molly mávne rukou.+ Určitě jí poznáš...do všeho strká nos! :mrgreen: No, vlastně - mám v mrazáku kýbl vanilkový zmrzliny!+ osvítí ho.+ Necháš se zlákat do staromládeneckého příbytku? :roll: +Zvedne se a antáhne k Poly ruku, aby jí pomohl a odvedl ji k sobě domů.+
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: café bar

Příspěvekod Paola Ricci » pát bře 30, 2012 10:56 pm

Tak to nevím, jestli jsem kuchařská umělkyně, ale zatím jsem ještě nikoho neotrávila +zasměje se+ Tak se mi zdá, že máme podobné zájmy i chutě +pozvedne s úsměvem obočí, jak se Fabien pokaždé přidá+ Vanilkovou zmrzlinu? Tak tu mám nejradši ze všech zmrzlin na světě! To nemohu odmítnout +podá mu ruku a ochotně se zvedne+
Uživatelský avatar
Paola Ricci
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob bře 10, 2012 3:32 pm

Re: café bar

Příspěvekod Fabien » sob bře 31, 2012 1:52 pm

Paola: Třeba budu mít příležitost a tvá kuchařská kouzla budu moct okusit...+zasní se.+ Následuj mě, prosím...+ A odvede si Poly do svého služebního bytu.+
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

PředchozíDalší

Zpět na Nemocnice svatého Munga

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron