café bar

St Mungo's Hospital for Magical Maladies and Injuries

Moderátoři: Zaměstnanec, Memory, mollyz, Fabien

Re: café bar

Příspěvekod Paola Ricci » pon bře 26, 2012 7:59 pm

Tak to je coby kamenem dohodil. Je div, že jsme se nepotkali už dřív +zasměje se+ To bych se koukla moc ráda, jaké druhy máš. Rybičky vydrží hodně dlouho bez jídla, nemusíš se bát, že by umřely +uklidní ho+ Já chovala užovku červenou, je trochu podobná té korálovce. Když jsem si ji pořídila, vypadala jako tkanička do bot. Pak jsem ji musela dát pryč, to měla už hodně přes metr a byla pěkně tlustá +zasměje se+ Jak se jmenoval tvůj pes? Já měla postupně tři různé psy. Vidím, že zvířata jsou naše další společná vášeň +culí se+
Uživatelský avatar
Paola Ricci
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob bře 10, 2012 3:32 pm

Re: café bar

Příspěvekod Fabien » pon bře 26, 2012 8:33 pm

Poly: +Rozjařen,že Poly chce navštívit jeho skrovný příbytek, začne mlít jako o závod.+ Fakt? Fakt bys chtěla vidět moje rybičky? No, můj pes se jmenoval Blink. Když sem ho přinesl poprvně domů, tak matce poblinkal celou kuchyň. A ti tvoji? A jaký jsi měla? Nějaký šlechtěný? Fakt zvířata strašně lidi sblíží...to je úplně fakt!! A kam jsi tu užovku dala? Někomu jsi ji věnovala? A máš nějaký zvíře teď a kde vlastně teď žiješ? +Otázky z něj padají jako z nějakého nedočkavého automatu. :P +
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: café bar

Příspěvekod Paola Ricci » pon bře 26, 2012 9:57 pm

+rozesměje se+ Jé, to měl opravdu legrační jméno. Mí pejskové nebyli žádní šlechticové. Můj první pes byl dobrman a jmenoval se Lord. Musela jsem ho dát pryč kvůli stěhování. Pak jsem měla vlčáka Bena, ten se nám zatoulal a nakonec křížence ovčáka s rotvajlerem, Sida. Byl velice přítulný a přátelský. Užovku jsme museli prodat, kvůli miminku, zdálo se nám to trochu nebezpečné. Teď mám doma dvě černé kočky, tedy jedna z nich má bílé pacičky. Bydlím pořád v Milánu- +odpovídá téměř bez nádechu na lavinu jeho otázek+ Fabiene... Fabiene... kde máš vypínací čudlík? +vydechne a rozesměje se+ Měl by ses ptát postupně, nebo budeš mít z toho pěkný guláš.
Uživatelský avatar
Paola Ricci
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob bře 10, 2012 3:32 pm

Re: café bar

Příspěvekod Fabien » úte bře 27, 2012 2:44 pm

Poly: +Fab šťastně mele, nadšený, že může mluvit s někým milým a ženským...a to ženské není Molly. :lol: Ovšem spolehlivý vypínací čudlík je pro něj slovo miminko. Zarazí se v návalu slov.+ Ty máš miminko? Fakt? Kde?+ A aby zahryl rozpaky, hned dodá.+ Já se vypnout nedám. Musela bys mě utlouct sekyrou! ;)
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: café bar

Příspěvekod Paola Ricci » úte bře 27, 2012 4:33 pm

+rozesměje se, jak to Fabien pochopil, ale sám si může za to, že ji tak rychle zasypával otázkami a ona nestačila vysvětlovat ;)+ Ale kdepak, to je miminko mojí sestry, která s námi bydlí. Já jsem svobodná a bezdětná, teprve čekám na svého prince +mrkne na něj s úsměvem+ Tak s tebou musí být opravdu veselo +zasměje se, jak mu to neúnavně mluví+ A co ty, jsi svobodný, nebo máš někde nějaké závazky? +ani sama neví, proč ji to tak zajímá+
Uživatelský avatar
Paola Ricci
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob bře 10, 2012 3:32 pm

Re: café bar

Příspěvekod Fabien » úte bře 27, 2012 6:13 pm

Poly: +Uvolní se a má pocit, že mu spadl obrovský balvan ze srdce. Zatím moc neřeší proč.+ No, to je super. A co to znamená s vámi? S tvými kočkami a jinou zvěří? + Trochu se narovná a probleskne mu hlavou, zda vypadá jako princ.+ Já jsem taky svobodný, bezdětný a bez závazků...A veselo se mnou je, když se cítím být šťastný...+ Podívá se na ní jako na svatý obrázek.+ To je úplně fajn, že tu jsi...+vypadne z něj najednou.+
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: café bar

Příspěvekod Paola Ricci » úte bře 27, 2012 9:02 pm

S námi... jako s našimi a se mnou. Možná se divíš, že v mém věku bydlím ještě s rodiči, ale není to tak zcela pravda. Máme velký dům, kde se všichni v pohodě vejdeme, ale každý máme v něm svůj samostatný byt +vysvětlí mu+ Mladý, svobodný a hezký doktor... ani se mi nechce věřit, že jsi pořád sám. Určitě si o tobě šuškají sestřičky na sesterně +uculí se na ně a pak sklopí oči, když jí zalichotí+ Já jsem taky ráda, že jsme tady... bavím se moc dobře +řekne popravdě+ Chodíš rád do kina? Já totiž děsně jo.
Uživatelský avatar
Paola Ricci
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob bře 10, 2012 3:32 pm

Re: café bar

Příspěvekod Fabien » úte bře 27, 2012 10:12 pm

Poly:+ Jak mu lichotí, natřásá se jako kohout na smetišti. :lol: + Jo, jo...mladý, svobodný doktor a k tomu šéf! Jestli si o něčem sestřičky šuškají, tak o tom, že jsem jako pes a jestli dostanou nějaké odměny a že jsem kruťas, že jim žádné nechci dát... :roll: Páni, tak to jsi ze zámožný rodiny, když máte tak velký dům. Počítám ,že v historickém centru Milana, ne?+ Mrkne vesele a bez závisti.+ Jo...kino mám fakt hodně rád, ale už jsem tam sto let nebyl. +A je táák bystrý, že pochopí narážku :lol: .+ To bych tě mohl pozvat, abych nešel sám a nebál se, až zhasnou, co? Máš zálusk na nějaký film?
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: café bar

Příspěvekod Paola Ricci » stř bře 28, 2012 5:47 pm

Ani ne ze zámožné... tak normálně. Uhodl jsi, je to takový starý dům v centru +přikývne+ Jé, to by bylo skvělé. Já jsem nebyla v kině už ani nepamatuji. Předtím jsem chodila se sestrou snad na každou premiéru, ale teď jak má rodinu, už nemá na to čas. No a sama chodím do kina docela nerada... ale někdy udělám výjimku, když dávají film, který musím vidět +zapřemýšlí+ Zálusk? Poslední dobou mi uniklo hned několik filmů, takže určitě bych si nějaký vybrala +uculí se+ Já tě budu držet za ruku, aby ses v té tmě nebál.
Uživatelský avatar
Paola Ricci
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob bře 10, 2012 3:32 pm

Re: café bar

Příspěvekod Fabien » stř bře 28, 2012 9:58 pm

Poly: Vážně bys mě držela?+ Úplně ho ta představa odrovná. :lol: :roll: + Já se totiž strašně bojím a potřebuju držet hrozně pevně... :mrgreen: Podíváme se na program. Docela rád bych šel na nějakou dobrou detektivku. Teda - asi žádná nebude tak dobrá jako její knižní předloha, ale za pokus to stojí, ne? Nebo bys radši něco jinýho?+ A už zase ji zaplavuje otázkami.+ Chceš se jít kouknout na ty moje rybičky? Mám doma v záloze lahvinku vína...Předpokládám, že jako italka víno piješ...
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

PředchozíDalší

Zpět na Nemocnice svatého Munga

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron