Zpovědnice

Zpovědnice - napište, co máte zrovna na jazyku

Re: Zpovědnice

Příspěvekod Eternity » čtv lis 22, 2012 3:50 pm

LUSH
tak jsem si důkladněji prozkoumala a vyzkoušela pár výrobků - a nakonec jsem docela spokojená. akorát je to teda pekelně drahý.
co bych doporučila, mandlovník - mýdlo s/z mandlí a něco jako tělový peeling(?) nezdá se mi, že mýdlo voní jako marcipán, ale je to docela příjemná vůně, na Lush až i decentní. chci ho koupit i asi 3 lidem jako dárek a sobě do zásoby. prý ho mají jen na vánoce, v zimě jako.

http://www.lushcz.cz/e-shop/produkt/205 ... tml?katID=

http://www.lushcz.cz/e-shop/produkt/204 ... l?katID=29

a pak je celkem ok šampuk, ale kondicionér na mě dojem neudělal

http://www.lushcz.cz/e-shop/produkt/203 ... l?katID=48
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 10:58 am
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Zpovědnice

Příspěvekod Manori » čtv lis 22, 2012 9:27 pm

néé,ten kod zadax nevidím :pii :pii

Et: heh, díky za odporučení:) já mám z vánoční kolekce sprcháč - Stmívání (to ale bude pro Et spíš asi prokleté) - a je fajn, teda ale voní hodně sladce, tak kdo nemá rád levanduli a ylang-ylang, tak se tomu vyhněte...jinak ve vzorku jsem dostala Karma kream, je fajn, ale ta vůně je na mě moc, až mě z toho bolí hlava, jako když vlezete do etno obchodu s tunou vonnych tyčinek.
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Zpovědnice

Příspěvekod Styx » čtv lis 22, 2012 10:08 pm

yohi: tohle je ta toaletní voda, co ti tak voněla;).

http://cz.oriflame.com/products/product ... Code=18957
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Zpovědnice

Příspěvekod Beatrix » čtv lis 22, 2012 11:44 pm

Cha-cha, já se tvářím, že mi ty koody fakt vůbec nechodijou! :D
Ten mandlovník...ach jo, na ten koukám furt, ale je mi to teď nějak líto za to dát ty prachy..i když budou ty vánoce, žejo...

No karma krém mám pocit, že vzorek letěl směr mamka hned a jen si s ním namazala ruky, nesměla ke mně na tři metry. Co se mi zprotivila ručička (tuhý cosi na ruky) tak jen to cítím začínám mít snad migrénu, a to sem ju nejspíš v životě ani neměla! Některý ty vůně stojijou fakt za to. Ale happy hippo mi bude chybět, ten sem chodila fetovat!
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Zpovědnice

Příspěvekod Eternity » pát lis 23, 2012 12:07 am

Man, mně je Stmívání jedno :) jednak to, co jsem viděla, byl Rozbřesk - dokonce 2 - jednak svou nepozornost a roztržitost nespojuju s filmem, tak dobrý to fakt nebylo :) (kamarádka trefně poznamenala: "vždyť ti herci nemělo CO hrát." a pěkná recenze je na to na netu v Lidovkách myslím. tam zase říkal pán: "smát/posmívat se tomu nebudu, ale znovu to vidět fakt nechci.")

mandlovník je opravdu fajn, je to takové nemastně mastné... jako hýčkání, ale nemáte mastný pocit :) ale JE to drahé. kousek mejdla na váhu - nakrájené mi to nevypadá nijak exkluzivně - a takové prachy za to chtějí (160,- za 10 deka, nebo co). a ještě je to v kusu papíru, žádná krásná krabka. kdo to nezná, značku, šacuje to tak na dvacku, nebo výrobek dítěte z družiny :) ne na drahý dárek.

a legrace je, že ten peeling Buffy neustále doporučujou na zadek, krásný a hebký, bez upírů, jakoby vám ho měli poplácávat všichni napotkání místo podání ruky :)

zatím vše, co mám, je celkem voňavé rozumě. ale jak jsem tam byla, v kšeftě, (jsem kvůli tomu vlezla i do hnusného Plladia. a pak tam do M&S a utratila hromadu peněz, nechutné.) tak opravdu ty výrobky voní mooooc moc. přehnaně.
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 10:58 am
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Zpovědnice

Příspěvekod Beatrix » pát lis 23, 2012 1:00 am

http://dendopravyzdarma.cz/?utm_source= ... n=homepage vás obšťastním i tady...přece jen budou vánoce, takže počítám nakupuje kde kdo..

Et: no právě..ono nejhorší je, že si člověk na to zvykne..že kus mýdla stojí dvě stovky..a pak nechápavě zíráš, jak se někomu litr micelárky za pětikilo může zdát drahej! :D no jo hodnoty...
Ty obaly..Lush sou strašně bio-eko, ale hezčeji by to fakt šlo určitě i tak. no můžeš to doma přebalit! třeba zabalený v obyč celofánu, nebo nějakým s potiskem a převázaný mašlou to bude vypadat pěkně i takový okrájený ;)

Lach, Buffy! to sem nikdy ani nečuchala.
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Zpovědnice

Příspěvekod Eternity » pát lis 23, 2012 1:47 am

:) jasně že můžu balit sama, ale ty prachy mi to nevrátí, když je to drahé a ještě s prací. jsem dělávala origoš obaly kdysi, i hodně pracné a "umělecké". ale strašně to žere čas.

Buffy je dost nenápadná vůně. taková toaletní mýdlová.

a tak drahá voda by u mě taky neprošla :)
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 10:58 am
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Zpovědnice

Příspěvekod Beatrix » pát lis 23, 2012 1:51 am

Tss, tak drahá "voda" stojí mnohem víc, takhle ji koupíš jen v akci a je to jedna z nejlepších věcí, který sem poznala a vděčím jí za mnohé! :Love Vlastně svým způsobem ještě ušetřím...

No joo, tak pak koupit něco jinýho, jestli nejde přímo o znalce lush, tak potěší i mýdlo z trhů vánočních - tu mám v šufleti takový..s měsíčkem bo čím, ale voní naprosto nádherně a chodím ho fetovat. takový to průhledný..glycerinový či z čeho to vyrábijou..
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Zpovědnice

Příspěvekod Eternity » pát lis 23, 2012 1:54 am

jo a ještě jeden nápad na dárky - levnější než tyhle mejdla - tuhle jsme byli u nás ve vinárně a měli tam svíčku měnící barvu. čuměla jsem na to snad dvě hodiny - s přestávkami. a jak malej harant - nadšení. a vedle v obchůdku to měli vietnamci... tak jsme si to koupili snad všichni, co ten den byli na vínku. bohužel i dost výrazně voní... v podniku se to ztratilo, ale doma se musí větrat :/

http://www.youtube.com/watch?v=KqMa3dJs ... re=related
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 10:58 am
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Zpovědnice

Příspěvekod Beatrix » pát lis 23, 2012 2:53 am

A je to na ledky, nebo hořící? hořící měnící mám doma, taky sem ju kdysi dostala k vánocům a vtipný bylo, že svítila i nezapálená u televize a podobných zdrojů energie :D a teda bez vůně. to je pěknej dárek.
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

PředchozíDalší

Zpět na Zpovědnice

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron