Změny na LoS aneb Admin oznamuje....

Admin oznamuje - dotazy - ankety

Změny na LoS aneb Admin oznamuje....

Příspěvekod Manori » sob pro 27, 2008 5:12 pm

Změna bydliště
První velkou změnou je samotný fakt, že jsme se přestěhovali. Tedy doufám, že všichni mají všechno, nikdo nepoztrácel své oblíbené kusy nábytku, zvířecí miláčky, manžely, milence, milenky atd.
Těm z vás, kteří utrpěli trauma z přesunu se omlouvám.


Nicméně, pár tipů a vychytávek do začátku pro lepší ovládání:

1. Nově je možnost tvořit subfora, tedy hlavní strana nebude dlouhá 1000 km

2. subforum pro každého konkétně znamená, že i ve svém domě může nějaké mít (pro příklad koukněte Na Mýtinku nebo ke mně, ať to vidíte v praxi), využití je prosté: nebudete mít moooc témat naházených na sebe, ale můžete si udělat větší pořádek, vhodné pro ty, kteří mají stále hosty/jsou rozhádáni/rozvedeni/nevěrni/jiné.

3. Kdo si nevšiml - je možná velká úprava přispěvků, přesuny, bany atd prostřednictvím moderátorského panelu (každý u sebe doma) také je možno změnit autora příspěvku (požádejte příslušného moderátora, či mě).

4. na výběr máte více vzhledů fóra - snažila jsem se vybrat různorodé (poprosím, pokud někde najdete chybku, hlaste mi ji neprodleně)

5. Větší rozměry pro vašeho avatara (100x100) - můžete si obrázek jak přihrát k nám na server, tak zadat jen vzdálenou adresu obrázku uloženého jinde.

6. Všímaví si všimli - některá jména jsou zeleně- to jsou členové skupiny Zasvěcenci s hodností Hříšník/Hříšnice - takové malé privilegium a také jako odlišení od chumlu "drahých poloviček, dětí, milenců, návštěv, apod."


Pokud objevíte nějakou nesrovnalost nebo si nebudete vědět rady, pošlete mi sovu na ministerstvo:
Bystrozorky@email.cz
***co se týče opravdu věcí spjatých s LoSem (novým i starým), prosím abyste dodrželi tuto adresu, ať nemám ve své takový bordel***
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Změny na LoS aneb Admin oznamuje....

Příspěvekod Manori » pon úno 09, 2009 6:53 pm

Jelikož jsem sklerotik a Světlushka mi připomněla jednu důležitou věc...

Kdo by rád ve svém sídle subforum, musí o něj požádat mě. Dejte mi vědět, kolik a jaký název a já vám je vytvořím.
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Změny na LoS aneb Admin oznamuje....

Příspěvekod Manori » pát úno 27, 2009 3:09 pm

**************** - Oznámení - ****************


1. Info pro ospalce (i když si nejsem jistá, že si to tady přečtou): Ti co nestihli ze starého LoSu přenést některé z příspěvků (adresy obrázků atd.) mají smůlu. Starý LoS byl kompletně smazán.

2. Pro ostatní (opět nevím, jestli ti, kterých se to týká především si to přečtou, ale co...) Kdo si nevšiml, na foru jsou v oblastech Sídel Vyhlášky MK. Zvlášť v jedné se píše, že když máte dům na LoS, musíte se o něj starat. pokud více jak 3 měsíce nezaznamenám aktivitu nebo dokonce 0 příspěvků v celém sídle, přesunu jej do Opuštěných. Nelpím přesně na dnech a vezmu v potaz jakoukoliv omluvu. Ale musí se ke mě dostat. Kontakty zde na LoS jsou.

3. Pokud se stane, že budu nucena takhle "šibovat s domem" více jak 3x, budete se, Hříšní, muset sakra snažit, abyste mě přesvědčili sídlo vám navrátit.

--------------------------
Poznámka pod čarou:Kdo si toto přečetl a neshledal, že by se ho to týkalo, má velkou pochvalu! Tak má Hříšník HSS vypadat.
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Změny na LoS aneb Admin oznamuje....

Příspěvekod Manori » ned lis 01, 2009 3:57 pm

Pro pohodlnější výběr možných vzhledů malé náhledy:
(Tedy nemusíte proklikávat dokola nastavení)
Acidtech Tiger:
Obrázek
Black Pearl:
Obrázek
Dirty Board (výchozí):
Obrázek
Chronicles:
Obrázek
Pure Black:
Obrázek

a dva nové:
Black Out:
Obrázek
Green Vision:
Obrázek

---------------------------
Pro zajímavost, v současnosti nejvíce uživatelů má nastaven Dirty Board, Black Pearl a Pure Black.
---------------------------
Pokud víte o hezkém SCHVALENEM vzhledu, pište do dotazů a připomínek, třeba vám ho sem přihraju:)
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Změny na LoS aneb Admin oznamuje....

Příspěvekod Manori » ned lis 22, 2009 8:08 pm

Novinky ze světa LoS aneb Všímaví si jistě všimli:


A - Přibylo nám forum Sídla ostatních obyvatel LoS
B - Přestěhovaly se stávající samostaná sídla nečlenů řádu HSS z Šedé zóny, která nadále zůstává obchodním a veřejným místem.
C - Soukromé pokoje hostů a podnájemníků zůstávají na svých místech
D - pokud by však tito hosté a/nebo nově příchozí, kteří se zde často vyskytují a aktivně se zapojují do dění na LoS, toužili mít vlastní dům, napište mi na email ( bystrozorky@email.cz). Podstatné je pro kladné vyřízení vaší žádosti to, jak aktivní jste a posléze, jak se budete o svůj domek starat. čímž se dostávám k:
E - pro sídla v této zóně platí stejná pravidla o aktivitě, jako pro všechny (nechceme tady prázdná fora s 0 příspěvky, že)

Proč to všechno?
Pro přehlednost.
Pro možnost, jak vyhovět případným aktivním členům o zabydlení se na LoS
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Změny na LoS aneb Admin oznamuje....

Příspěvekod Manori » sob led 16, 2010 2:56 pm

Opět změny a přesuny, aby to LoSáci neměli jednoduché aneb Jsem hrozná a pořád něco vymýšlím:)


Určitě jste si všimli, že nám přibylo forum Historie Los.

Co to je a k čemu?

Jednodušše, nerada vidím mrtvé témata uprostřed aktivních, ale zároveň je mi líto některé dialogy a obrázky smazat (asi jsem sentimentální nebo stárnu) Proto jsem vytvořila úplně dolů (aby to neotravovalo při běžném chodu) tématko, kam se budou "uklízet" již nechtěné obchody, domy ( ty, o které si někdo zažádal a pak už nezabydlel) nebo sídla, které byly zničeny, popřípadě prodány (tedy ty sídla, které vlastnili AKTIVNÍ členové, a jen chtějí své sídlo vylepšit kompletně novými obrázky, či se přestěhovat někam jinam a tohle původní by jim překáželo a nové návštěvníky mátlo)

Co to prakticky znamená pro obyvatele LoS?
Jen to, že když se někdo bude stěhovat, nebo vyhodí sídlo do luftu (ehm, i takoví blázni jsou), tak ho prosím NEMAŽTE, ale napište mi, a já ho přesunu do historie. To samé platí pro veškerou podnikatelskou činnost.

díky za pozornost.
případné dotazy a připomínky do příslušného tématu v Základních inforamcích...
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Změny na LoS aneb Admin oznamuje....

Příspěvekod Manori » úte úno 16, 2010 7:56 pm

********Oznámení*******
*Proběhla reorganizace LoSu pro větší přehlednost a zvětšení možného pole působnosti pro jednotlivé světy*

Vznikly nové speciální hodnosti pro rychlou orientaci v davu Hříšníků:

čarodějka/mág (jak HP tak i mimo něj)
upír/ka
vlkodlak/dlak
člověk (obecně, pokud nemáte nějaký typický rys)
Security (speciál na žádost Beatrix)
Zaměstnanec/sloužící (pro podpůrné a technické účty především v obchodech)
Zaklínač, Anděl (sice jeden, ale holt škatulku potřebuje)
Návštěvník - turista (pro ty účty, které jen načumují ale nezabydlely se)
Neaktivní (pro naše "0", popřípadě ty postavy, které dáte k ledu)
a čestné Hříšník/ce - jasné, pro koho:)
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Změny na LoS aneb Admin oznamuje....

Příspěvekod Manori » pát kvě 07, 2010 7:15 pm

Jelikož máme nový portál pro celý LoS, budou všechny informace o obyvatelích a sídlech tam. Nové postavy a sídla posílejte mě na email (normálně ve wordu, včetně obrázku), také veškeré změny hlašte mě. Nové postavy bych raději jednak nejprve viděla a také stejně mi musíte napsat, kdo ji hraje, takže to uděláte jedním vrzem.
Stejně tak bude fungovat inzerce, případné inzeráty mě na mail nebo šéfredaktorce Storm.

Také Denní věštec bude vycházet na portále, některá témata (jako třeba Celebrity pod palbou a vlastní redakce) poběží na LoSu dál.

Ráda bych forum nechala jako co nejvíce "herní a dějové místo" a veškeré "technické" záležitosti směřovala na portál, kde nezapadnou tak rychle v hoře příspěvků.
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon


Zpět na Změny na LoS

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron