Kuchyň

Weasleovic obydlí

Moderátoři: Bill Weasley, Charlie Weasley

Re: Kuchyň

Příspěvekod Rebecca Altamirano » pon bře 19, 2012 6:24 pm

Je jí jasné, že i matinka patřila k těm, co uvěří všemu, co kdo povídá, aniž by si to oveřila přímo u zdroje. Stulí se Charliemu v náručí a položí svoje ruce přes jeho. Děkuji, pane Weasley, vážím si vašich slov. Usměje se na něj mile. A omlouvat se nemusíte, na podobné reakce jsem vcelku zvyklá. Nakonec můj otec mi dostatečně plasticky sdělil svůj názor na upíry. Ušklíbne se trochu. Já vás zas můžu ujistit, že mít v rodině někoho, jako já, nemusí být vůbec na škodu. Pousměje se smířlivě.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Kuchyň

Příspěvekod Okolí » pon bře 19, 2012 6:35 pm

Molly: =Cítí se hrozně, tak ani raději nic neříká a jenom se drží Artura za ruce= Omlouvám se....
Artur: Ano, jsem si jistý, že to bude přínosem pro nás všechny, viď Molly?
Molly: Hmm =Jenom přikývne zkoprněle=
Artur: No tak sláva, bude svatba! =Culí se typicky weasleyvosky a přejde k Rebecce= Můžu vás obejmout, dcero?
Okolí
 
Příspěvky: 538
Registrován: ned dub 25, 2010 10:07 pm

Re: Kuchyň

Příspěvekod Rebecca Altamirano » pon bře 19, 2012 7:06 pm

Musí skrýt pobavený úsměv a jemně se vymaní z Charlieho náruče. Ale jistě, vážně nekoušu. Dovolí si malý vtípek a srdečně Artura obejme. A samozřjemě jste u nás kdykoliv vítaní, oba. Podívá se na Molly a pousměje se.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Kuchyň

Příspěvekod Okolí » pon bře 19, 2012 7:56 pm

Artur: =Obejme svou novou dceru přívětivě a srdečně, a v duchu si říká, jak je možný že tak malá a drobná dívka může být tak děsivá= To jsme rádi, vy jste v doupěti samozřejmě taky vždycky vítaní, koneckonců je to Charliho domov =usmívá se mile. Stále objímá Beccy, docela se mu to líbí a otočí se na Charlieho= Tak kam se zašil Artie jr.?
Okolí
 
Příspěvky: 538
Registrován: ned dub 25, 2010 10:07 pm

Re: Kuchyň

Příspěvekod Rebecca Altamirano » pon bře 19, 2012 8:08 pm

Teď už se culí nepokrytě a konečně ví, odkud má Charlie svoji bezprostřednost. Artie jr? Nakrčí zmateně obočí a koukne na Charlieho, jestlí jí to objasní.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Kuchyň

Příspěvekod Charlie Weasley » pon bře 19, 2012 8:13 pm

Povzdechne si, úlevou, jak to taťka pěkně vyžehlil, zase. Pak mu cuknou koutky, o to víc, když se Beccy nechytá Tati, víš, že Bill tohle tvoje oslovení nesnáší, proč mu to děláš? Vykoukne z okna a hlasitě zahvízdá na prsty, Bill vykoukne z garáže a Charlie na něj mávne Za chvilku ho máš tady. Přejde k nim a ukradne si Beccy zpátky počkej až uvidíš jak Bill vyletí po tom oslovení culí se pobaveně a očkem koukne na mamku, která se tam zdá se propíjí do dobrého chování
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Kuchyň

Příspěvekod Bill Weasley » pon bře 19, 2012 8:15 pm

Nazdar rodinko, tak vidím, že katastrofální pohroma je zažehnána a dokonce nikdo ani neskončil vysátý kření se na Beccy a při jeho slovech Molly jenom popotáhne, tak k ní Bill přejde Ahoj dámo, moc ti to sluší Obejme ji vřele a dá jí pusu na líčko
Jestli ještě jednou uslyším "drraoušku" tak mě asi zavřou k Mungovi
Uživatelský avatar
Bill Weasley
Mág
 
Příspěvky: 312
Registrován: čtv dub 08, 2010 9:26 am

Re: Kuchyň

Příspěvekod Rebecca Altamirano » pon bře 19, 2012 8:19 pm

Jo táák, už chápu. Zasměje se pobaveně a když si Bill neodpustí vtipnou poznámku, zamračí se na něj. Opravdu vtipné, Artie jr. Smečuje zpátky a zašklebí se. Koukne na Charlieho a uculí se. A jak se nová informace hned hodí. Blýskne jí v očích.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Kuchyň

Příspěvekod Bill Weasley » pon bře 19, 2012 8:26 pm

Úsměv na tváři mu zatrne, podívá se na taťku, a kdyby mohl pohled zabíjet, Artur by byl na cucky Otče, nezačínej s tím zase, víš jak to dopadlo minule Tím minule myslí jak se pohádali na jeho svatbě Doufám, že na svatbě budeš mít korunku tetičky Muriel, je to taková rodinná tradice vrací Bill úder Beccy a už se zase culí
Jestli ještě jednou uslyším "drraoušku" tak mě asi zavřou k Mungovi
Uživatelský avatar
Bill Weasley
Mág
 
Příspěvky: 312
Registrován: čtv dub 08, 2010 9:26 am

Re: Kuchyň

Příspěvekod Okolí » pon bře 19, 2012 8:51 pm

Artur: Ale no tak Artie, já pořád nechápu, co je špatnýho na tom, jmenovat se po mě. Ale dobře, Bille, necháme to být =poplácá ho po zádech docela silně a je jasný, na koho straně je, když mrkne na Beccy= Myslím, že po té poslední svatbě, která se moc nevydařila =zkoukne Billa pevným pohledem= korunka tetičky Muriel nebude potřeba, navíc je stříbrná, takže... asi nic. =Podívá se na svou ženu, která tam poněkud odpadla= Chlapci, na maminku toho bylo poněkud moc, máte tady někde volný pokoj, nebo aspon postel?
Okolí
 
Příspěvky: 538
Registrován: ned dub 25, 2010 10:07 pm

PředchozíDalší

Zpět na Bungalow

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron