Kuchyň

Weasleovic obydlí

Moderátoři: Bill Weasley, Charlie Weasley

Re: Kuchyň

Příspěvekod Syriana Spinnel » čtv kvě 03, 2012 1:48 pm

Viktore +střelí pohledem po Beccy a Charliem, ale zdá se že oni řeší nějaké svoje drobné melodrama. Provinile sklopí oči, ale pak se na něj podívá zpříma+ Miluji tě a věřím ti jako nikomu +položí své ruce na jeho zápěstí+ už před tebou nebudu nic tajit +řekne měkce, ale myslí to vážně+ věř mi +pípne+
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Kuchyň

Příspěvekod Charlie Weasley » čtv kvě 03, 2012 2:05 pm

Povolí své sevření, vlastně zní zcela spustí ruce a založí si je na prsou Jasně, škrábnutí, a já jsem naprostý idiot naštve se protože ví, že když se zraní, žádný jizvy jí nezůstanou. Jeho pozornost přitáhne Viktor se Syr a pozvedne obočí hodně vysoko, ne že by chtěl poslouchat, ale nejde to přehlídnout. Neví jestli se do toho vložit nebo ne Tak se mějte, já... stáhne obočí a stiskne čelisti půjdu něco...ani to nedopoví a zmizne v garáži
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Kuchyň

Příspěvekod Viktor Lafayette » čtv kvě 03, 2012 2:39 pm

+hypnotizuje ji očima+ Věřím ti, ale dělej to! +přitáhne si ji a dá jí polibek a pak se od ní odtáhne+ No, tak co nás čeká teď? +otočí se na Beccs+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Viktor Lafayette
Mág
 
Příspěvky: 3008
Registrován: ned pro 28, 2008 8:52 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Kuchyň

Příspěvekod Rebecca Altamirano » čtv kvě 03, 2012 9:00 pm

Proboha já přece z tebe nedělám idiota! Jen prostě nechci, aby sis dělal zbytečný starosti. Hlesne nakonec tiše, ale to už Charlie nejspíš stejně neslyšel. Poněkud zoufalým gestem si prohrábne vlasy a pak se otočí na Viktora. Chvilku vypadá lehce mimo, jakoby si musela připomenout, co je momentálně nejdůležitější. No...teď... pokud nemáte žádný dotazy, tak vám dám adresu toho jejich sídla. Mám pro vás i auto odpovídající tomu, co právě teď představujete. Pousměje se. A ještě tohle... Položí na stůl před každého černé krabičky a když je otevřou, najdou stříbrné řetízky s křížky. Za prvé se očekává, že něco takový máte a za druhé nejsou tak docela obyčejný. Pokud mi budete chtít poslat zprávu, nebo kdyby se dělo něco nepředvídatelnýho, stačí ho sevřít v dlani a ke mě už se vaše zpráva dostane. Kouzlem jsem je provázala s tímhle. Zvedne ruku, na které má svoje zásnubní "očíčko". Nějaký dotazy? Koukne z jednoho na druhýho tázavě.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Kuchyň

Příspěvekod Syriana Spinnel » pát kvě 04, 2012 12:09 pm

Vezme si od Beccy svůj řetízek, chvíli ho drží v ruce a tváří se na něj ne moc příjemně tak jo zapne si ho na krk, a pak připne Viktorovi ten jeho máš zvláštní zásnubní prstýnke neodpustí si připomínku snad to půjde hladce. ošije se a chytne Viktora za ruku Já můžu lásko, a budu dělat vše co budeš chtít. Už napořád broukne mu do ramene a dá na něj pusu
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Kuchyň

Příspěvekod Viktor Lafayette » pát kvě 04, 2012 12:22 pm

+nechá si od ní připnout řetízek a cítí se u toho krapet divně. Pak ho vezme do prstů a koukne na něj+ No... já myslím, že taky můžu. +pustí Syr ruku a přitáhne si ji k sobě za pas, že stojí boky vedle sebe+ A určitě nepoznají, že jsme kouzelníci?
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Viktor Lafayette
Mág
 
Příspěvky: 3008
Registrován: ned pro 28, 2008 8:52 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Kuchyň

Příspěvekod Rebecca Altamirano » pát kvě 04, 2012 12:55 pm

No jo, to mám. Pousměje se a koukne na svůj prstýnek. Super, tak to můžem rozjet. Tady máte tu adresu, autíčko stojí venku. Ukáže z okna a uculí se. Nebojte, není to žádná rozpadající se rachotina. Mrkne na ně. Nemyslím, že by to poznali. Navíc ani netuší, že někdo, jako my, vůbec existuje. Sice kouzla a podobný věci znají, ale ne na naší úrovni. Jejich vědomosti sahají ke kultu Wicca a tak, takže my jsme pro mě z říše pohádek. Ušklíbne se. Každopádně, kdyby na to nějak kápli, je jedno jak... Koukne vážně z jednoho na druhýho. ...okamžitě se vyserete na utajení a zmizíte. Klidně i jim pod nosem, přemístěním. Nehodlám vás mít na svědomí, jasný? Podívá se na ně přísně, ale pousměje se. Takže hodně štěstí, špioni. Mrkne na ně, pak přistoupí k Syr a obejme ji. Po drobném zaváhání přátelsky obejme i Viktora. Buďte opatrní, jo? Začíná mít trochu obavy, jestli je do toho měla zatahovat.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Kuchyň

Příspěvekod Viktor Lafayette » pát kvě 04, 2012 1:15 pm

Já nejsem sebevražedný blbec, Rebecco. +koukne na ni, když je tak poučuje, ale pak ji taky obejme, chytne Syr za ruku a jdéou ven k autu, kde si sedne na místo řidiče+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Viktor Lafayette
Mág
 
Příspěvky: 3008
Registrován: ned pro 28, 2008 8:52 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Kuchyň

Příspěvekod Syriana Spinnel » pát kvě 04, 2012 1:21 pm

Pevně stiskne rty, nad Viktorovou poznámkou Neboj se zlato, my to zvládnem ujistí ji když ji obejme dej pozor na Charlieho mrkne na ni ještě, venku sedne do auta automaticky na stranu spolujezdce, protože Viktorovi nějak opomněla říct že už taky jezdí, a ted se s tím vytahovat fakt nebude

(Pokračování v Human First?)
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Kuchyň

Příspěvekod Rebecca Altamirano » pát kvě 04, 2012 1:25 pm

No jo, dyť já vím. Zahučí trochu rozpačitě. No jo, to dám, neboj. Zatváří se velmi trpitelsky,protože z toho, co ji teď čeká fakt nemá radost. Detaily a ještě oznámení o dalším "výletu".:D Kouká za nimi, dokud nezmizí za první zatáčkou a pak s povzdechem vejde do garáže.

(yéés:) )
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Předchozí

Zpět na Bungalow

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron