Kuchyň

Weasleovic obydlí

Moderátoři: Bill Weasley, Charlie Weasley

Re: Kuchyň

Příspěvekod Viktor Lafayette » sob dub 28, 2012 4:05 pm

+musí se uculit+ Aha, tak vidím, +koukne na Syr+ že v téhle společnosti jsou muži značně opomínáni a nic se jim neřekne, co? Protože to by mě taky zajímalo.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Viktor Lafayette
Mág
 
Příspěvky: 3008
Registrován: ned pro 28, 2008 8:52 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Kuchyň

Příspěvekod Syriana Spinnel » pon dub 30, 2012 11:55 am

Podívá se významně na Beccy a protočí očima, přitom popleská Viktora po ruce Prosím tě, vysvětli mu to Becs, já totiž zamlčuju významné detaily zubí se
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Kuchyň

Příspěvekod Rebecca Altamirano » úte kvě 01, 2012 1:44 pm

Hmm, no jde totiž o to... Zamotává se do toho, neví jak mu to co nejšetrněji podat. No prostě do Slastí už se podruhé dostal takový záškodník. Poprvé se pokusil zabít Jean-Clauda a ten druhý teď přišel šmírovat omotaný drátkama jak vánoční stromeček. Vysvětlí ve zkratce a bezvýznamné detaily, jako třeba že tu kulku místo J-C posledne schytala ona, diplomaticky vynechá. A protože už nás nebaví jen sedět a čekat, co dalšího ti fanatici vymylí, rozhodli jsme se taky špionit. Zamrká nevinně a vezme si skleničku. Takže Syr a Victor si budou nějakou dobu hrát na obyčejné mudly, nenávidící všechny "nenormální". A pokud by se dověděli, že Lidé Především chystají další akci, dají nám vědět. Koukne poočku na Charlieho, co na to řekne.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Kuchyň

Příspěvekod Charlie Weasley » stř kvě 02, 2012 8:16 am

Těká pohledem ze Syriany na Beccs, u které se zastaví a s napjatým očekáváním poslouchá její slova a tvář se mu čím dál tím víc stahuje jako bouřková mračna, až se mu ruka trochu roztřese a on se skleničkou bouchne o stůl trochu víc, než je přijatelné. Chuděra to nevydrží a praskne To si ze mě děláš srandu. Prosím tě řekni mi, že si děláš srandu! Propichuje Beccu pohledem, a musí se ovládat aby něco nevyvedl, má trochu náročné ráno Viktore řekne po chvilce nejspíš bysme je obě dvě měli pořádně seřezat napije se přímo z flašky No nic prohmátne si spánky Vy běžte špionit a ty... otočí se na Beccy mi povíš pár drobných detailů přitáhne ji k sobě Dávejte na sebe pozor, Whitmanovi. Viktore kdyby cokoliv... nechá ta slova vyset ve vzduchu. Na Syrianě mu záleží jako na své sestře prostě zavolej
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Kuchyň

Příspěvekod Viktor Lafayette » stř kvě 02, 2012 12:39 pm

Mě jenom zaráží, proč mě Syr nepožádala o pomoc? +pokrčí rameny+ Nevěříš mi? +koukne na ni a pak mávne rukou+ Pochybuju, že to má cenu rozebírat. Zvlášť teď. Ale ještě bych rád věděl pár věcí... Co je to tenspolek Lidé pžedevším a co to jsou všichni ,,nenormální"? Na to, abych někde něco předstíral toho pořád vím málo.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Viktor Lafayette
Mág
 
Příspěvky: 3008
Registrován: ned pro 28, 2008 8:52 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Kuchyň

Příspěvekod Rebecca Altamirano » stř kvě 02, 2012 1:21 pm

Když myslíš, že by to pomohlo. Pokrčí rameny na to seřezání a blýskne jí v očích. Trocha toho násilí je občas docela pěkný zpestření. Usměje se přímo andělsky. Nechá se k němu přitáhnout a pak koukne nahoru. Detaily? Koho by zajímaly nějaký detaily. Zatváří se přezíravě, ale na tohle se fakt netěší.
Jo, to máš pravdu. Koukne na Victora. Takže..je to organizace, která vznikla ve Státech, konkrétně v Missouri, krátce po tom, co byl v USA zlegalizován vampyrismus a tyhle věci. Spoustě lidí se samozřejmě nelíbí, že upíři, dříve běžně lovení a zabíjeni mají mít najednou stejná práva jako "normální" lidé. A vlastně nejen upíři, ale i lykantropové, čarodějnice, kouzelníci, nebo třeba nekromanceři. Koukne z jednoho na druhého, jestli stačí sledovat. A jeden obzvlášť nespokojený človíček se rozhodl, že nebude nečinně sedět a čekat, až upíři získají i volební právo a založil organizaci Lidé Především. Její název velmi přesně vystihuje její smýšlení.
Vy dva máte nejen novou identitu, ale i celou minulost. Předpokládám, že budou důkladní a opatrní, takže si o vás zjistí všechno, co je možné. Takže, jejich pomoc jste se rozhodli vyhledat poté, co Syrianinu, teda pardon, Sophiinu sestru zabil upír. Zašklebí se. Jo, je to trochu ohraný, ale zabírá to nejlíp. Sestra se jmenovala Gina. Bylo jí 17, byla naivní a myslela si, že ji ten upír miluje a promění ji. Protočí oči k nebi. Bože, fakt jsem měla špatnej den, při vymýšlení historek. Ušklíbne se. Uff, tak to je tak ve zkratce to nejdůležitější. Nějaký dotazy? Koukne z jednoho na druhýho.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Kuchyň

Příspěvekod Syriana Spinnel » stř kvě 02, 2012 1:36 pm

Viktore +povzdechne si, protožýe už s tím nechce znovu začínat, a je ráda, že se Beccs pustí do vysvětlování. Z Charlieho reakce je hodně mimo, protože jestli si kdy myslela, že nějaký chlap bude ohledně takových věcí v pohodě, tak to měl být on. S takovým scénářem tak nějak počítala,ale když mluví o LP tak se zaujetím poslouchá+
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Kuchyň

Příspěvekod Charlie Weasley » stř kvě 02, 2012 8:28 pm

Nebudeš tomu věřit, ale mě ty detaily velmi zajímají. Na slovo velmi dá takový důraz, až to skoro řeže třeba by mě velmi opět ten důraz zajímalo, co s tím vším má společného tvá jizva na rameni, pro začátek. Drží ji v pevném obětí, kdyby ji náhodou napadlo třeba utéct Budeš moje žena, a já takové detaily vědět chci.
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Kuchyň

Příspěvekod Viktor Lafayette » čtv kvě 03, 2012 12:47 pm

+posloouchá Beccu a pak kývne, jakože rozumí, když vidí, že ty dva jsou zaneprázdněný, tak se otočí k Syr a jemně, ale pevně ji chytne za paže+ Syriano +řekne a koukne jí hluboce do očí+ Já tě miluju a věřím ti a říkám toho co nejvíc. Pokud ty se ke mě nebudeš chovat stejně, tak nějaká moje účast na takovéhle akci nebude možná, protože ti nebudu moct věřit.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Viktor Lafayette
Mág
 
Příspěvky: 3008
Registrován: ned pro 28, 2008 8:52 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Kuchyň

Příspěvekod Rebecca Altamirano » čtv kvě 03, 2012 1:07 pm

Docela překvapeně ztuhne, když se zmíní o té jizvě. Ehm...jizva? To nic nebylo, jen drobný škrábnutí. Pořád se snaží z toho nějak vykroutit. Pokusí se trochu otočít, aby na něj viděla, ale drží ji jak v kleštěích. Nemusíš mě tak držet, nezdrhnu ti. Zavrčí trochu naštvaně. Pak koukne na Syr a Viktora a má pocit, že tam běží o něco dost zásadního a tak taktně dělá, že neslyší.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

PředchozíDalší

Zpět na Bungalow

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron