Kuchyň

Weasleovic obydlí

Moderátoři: Bill Weasley, Charlie Weasley

Re: Kuchyň

Příspěvekod Bill Weasley » pon dub 12, 2010 12:38 pm

Zrovna si jde pro další pivo, když ho na chodbě Becca málem porazí. Té spadne ta černá látka na zem a stojí před ním pěkně nahá No musím říct, že má brácha dobrý vkus kření se na ni a pěkně ju očumuje
Jestli ještě jednou uslyším "drraoušku" tak mě asi zavřou k Mungovi
Uživatelský avatar
Bill Weasley
Mág
 
Příspěvky: 312
Registrován: čtv dub 08, 2010 9:26 am

Re: Kuchyň

Příspěvekod Rebecca Altamirano » pon dub 12, 2010 12:43 pm

Kurva! Vyjekne jak se lekla a trvá jí asi pět vteřin, než jí dojde, že tam stojí nahá. Bleskurychle zvedne látku ze země a hodí ji přes sebe. Mezitím stačila posbírat ztracenou sebejistotu a svůdně se na něj usměje. To jsem ráda, že to uznáváš. Ale když mě teď omluvíš...pospíchám. Prosmekne se kolem něj v zavíření černého saténu a černých vlasů, ve dveřích se ještě ohlédne a zaculí se, až blýsknou zoubky. Tak čágo. A je fuč.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Kuchyň

Příspěvekod Bill Weasley » pon dub 12, 2010 12:53 pm

Jen prosím dámo stoupne si bokem, ale stejně když kolem něj proletí se ho musí dotknout. Hledí na její kulatoučký zadek a kření se. Pak jde do kuchyně

Musím říct, že jsem dosud netušil jak jsou upírky krásné zakření se na Charlieho
Jestli ještě jednou uslyším "drraoušku" tak mě asi zavřou k Mungovi
Uživatelský avatar
Bill Weasley
Mág
 
Příspěvky: 312
Registrován: čtv dub 08, 2010 9:26 am

Re: Kuchyň

Příspěvekod Charlie Weasley » pon dub 12, 2010 12:55 pm

Zdržel se tam ještě s nějakým občerstvením k filmu, když uslyší Billa obočí mu vylítne až někam na hlavu Ani radši nechci vědět, jak jsi na to přišel. Hej, to je moje holka, tak ruce pryč jasný? tváří se trochu vražedně a ten barák berem řekne mu ještě než zmizne nahoru
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Kuchyň

Příspěvekod Rebecca Altamirano » sob kvě 08, 2010 6:47 pm

Prohledala celý barák a začíná být nepatrně nervózní, že Charlieho nemůže najít. Přechází po kuchyni jak tygr v kleci, řetěz který má připnutý ke kalhotám tlumeně cinká. Do hajzlu, kde může být, kde může kurva být?! Šeptá si pro sebe a občas si trochu zoufalým gestem prohrábne vlasy.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Kuchyň

Příspěvekod Charlie Weasley » sob kvě 08, 2010 6:50 pm

Objeví se tam s Nicci, která je celá schlíplá a má slzenky v očičkách Jé ahoj zlato Pozvedne obočí s úsměvem a pak spozorní Co je? Stalo se něco
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Kuchyň

Příspěvekod Rebecca Altamirano » sob kvě 08, 2010 6:56 pm

Prudce se otočí a na tváři se jí vystřídají běhme okamžiku všechny možné emoce, úlevou počínaje a nasráním konče. Jestli se něco děje?! V tom, aby se na něj hned nevrhla jí brání jen přítomnost Nicci. Hledám tě všude možně a ty nikde? Můžeš mi říct, kde jsi byl? Nebo spíš, kde jste byli? Pozvedne obočí a založí si ruce na hrudi. Znovu koukne na Nicci a její výraz trochu změkne. Poklekne a pozvedne jí tvářičku. Copak se stalo,broučku? Pohladí jí po tváři a znovu vzhlédne k Charliemu s vyčkávavým pohledem v očích.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Kuchyň

Příspěvekod Charlie Weasley » sob kvě 08, 2010 6:58 pm

No já sem slíbil Syr, že ji občas pohlídám, když je na té svatební cestě To že se o něj bála tak ho to potěší, ale cítí se provinile Mnoo trochu se cuká než jí to řekne My jsme byli za vlkama

Nicci: Dejí a Nájt +fnuk+ já ci vlky +fnuk+ rozplače se
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Kuchyň

Příspěvekod Rebecca Altamirano » sob kvě 08, 2010 7:18 pm

Několik vteřin na něj bezeslova zírá a doufá, že řekne apríl. Děláš si srandu? Ty jsi byl na Altamirano Hall, sám a ještě jsi vzal Nicci?! Docela těžce zuří, ale hlavně proto, že se o ně bojí. Radši se skloní k Nicci, protože si není co by mu měla provést. Jestli mu dát po čuni a nebo ho radši políbit. Nejradši by udělala obojí, jen neví v jakém pořadí. Zlato,no tak. Utěšuje ji a přitiskne ji k sobě. Pak se okamžik soustředí se zavřenýma očima a vteřinu na to, se oba vlci protáhnou kolem Charlieho. Nicci, koukej. Nemusíš brečet, Day a Night jsou tady. Řekne jí s úsměvem a otočí ji zády k sobě. Pak vstane a podívá se na Charlieho. Co tě to u merlinovazadku napadlo? Řekne tiše a přistoupí k němu.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Kuchyň

Příspěvekod Charlie Weasley » sob kvě 08, 2010 7:25 pm

Hledí na ni jako by dostal bleskem Co jsem zase provedl? trochu to nechápe No my jsme byly za vlkama a myslel jsem že tam budeš ty nebo třeba Gabriel Pokrčí omluvně rameny a pak se usměje jak se tam obejví vlci No vidíš pocem přitáhne si ju k sobě a dá jí pusu Dva nula? Prohodí s úsměvem

Nicci: Jéé tetó Dá jí pusenku na líčko a už si hraje s vlkama a všichni jsou jí ukradení
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

PředchozíDalší

Zpět na Bungalow

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron