Kuchyň

Weasleovic obydlí

Moderátoři: Bill Weasley, Charlie Weasley

Re: Kuchyň

Příspěvekod Rebecca Altamirano » sob kvě 08, 2010 9:18 pm

Potřese hlavou. Já teď nemám moc důvodů tam chodit. Možná až Lestat příští měsíc odjede na evropský turné, tak jo, ale teď mě tam nikdo nedostane. Pokud to nebude nutný. Dodá po chvíli a obejme ho. Jo, to si piš, že je to dva nula. I když jsem nebyla ani taky vytočená, jako spíš...Odmlčí se....vyděšená. Nemáš tušení, co všechno se mohlo stát a upřímně se divím, že se to nestalo. Naléhavě se mu podívá do očí. Už tam nechoď prosím. Řekne tiše a pomalu, ho políbí a do toho polibku vloží všechen svůj strach i lásku.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Kuchyň

Příspěvekod Charlie Weasley » sob kvě 08, 2010 9:24 pm

Vampýrečko Dívá se na ni a jenom doufá že nebude plakat, protože to by byl bezradný a tak jí slíbí cokoliv si bude přát Nepůjdu slibuji Políbí ji do vlásků jenom jsem nemohl princezniným prosbám odolat víš? Vysvětluje jí to No dopadlo všechno dobře taky díky Nics Hladí ji po ramenou a tiskne k sobě. Líbá ji pevně a snaží se to napravit Mám ji na celý víkend řekne Becs a hodí hlavou k Nicci válící se na zemi a Day s Nightem ji čumákama ňufají a tlapkama ji oťapávají a malá se tomu kření
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Kuchyň

Příspěvekod Rebecca Altamirano » sob kvě 08, 2010 10:44 pm

Pousměje se a zlehka ho pohladí po tváři. Dobře. Zašeptá jen a ohlédne se na Nicci. No a copak máš v plánu? Koukne na něj a její obvyklé jiskřičky v očích, jsou zpátky. Nakloní se těsně k němu zašeptá mu do ucha. Pochybuju, že se budem moct na zbytek víkendu zavřít v ložnici. Zlehka mu přejede jazykem přes ucho a jemně zkousne lalůček.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Kuchyň

Příspěvekod Charlie Weasley » sob kvě 08, 2010 10:53 pm

Sakra! nadá si v duchu Vadí ti to? Podívá se na ni takovým ztraceným pohledem No přeméšlí chvilku říkal jsem si, že bych ji vzal na projížďku tvým autem povytáhne obočí co ona na to Vsadím se, že autem ještě nejela. A pak až bysme někde zastavili, bysme si zašli na obří pohár a tak vůbec. Jo a prý bude pršet, říkali v kosmopředpovědi Ano, právě ji neohrabaně řekl, že by ji chtěl mít u sebe po celou dobu
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Kuchyň

Příspěvekod Rebecca Altamirano » sob kvě 08, 2010 11:01 pm

Jistě že mi to nevadí. Usměje se. To je výbornej nápad. Ale já řídím. Zaculí se vesele. Sice musíme zpátky na Altamirano Hall, ale to nevadí. Day, Nighte, vraťte se na Altamirano Hall. Řekne směrem k vlkům, ty se na ni zadívají pohledem "Co? Už? A my se zrovna tak dobře bavíme." Pak ale poslechnou a zmizí. Tak, můžeme? Chytne Charlieho za tlapku a Nicci vezme do náruče.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Kuchyň

Příspěvekod Charlie Weasley » sob kvě 08, 2010 11:09 pm

Pevně je k sobě přivine Dobře dobře, tak ty řídíš a já se vezu, ale chci abys věděla že se mi to nelíbí směje se a líbne ji na nosík
Pojedem na výlet jo? řekne Nicci a té se rozsvítí očka
N: a stlejda vlček pojede taky?
Ch: Kdo? nějak mu nedochází jestli tím myslí Day nebo Nighta
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Kuchyň

Příspěvekod Rebecca Altamirano » sob kvě 08, 2010 11:15 pm

Zasměje se a pohodí hlavou. To mi teda žíly netrhá, brouku. Vlepí mu rychlou pusu, přitiskne je k sobě a přemístí na Altamirano Hall.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Kuchyň

Příspěvekod Okolí » ned bře 18, 2012 5:43 pm

Molly: =S rukama skříženýma na prsou vejde do kuchyně a opře se o linku, její nejoblíbenější místo ve všech kuchyních, tam se cítí velmi pevná v kramflecích. Výraz její tváře říká, že to co přijde bude horší než Saigon= Charlesi Weasley, jak to že se budeš ženit s upírkou a my se to dozvídáme s novin? =její hlas nabírá na hlasitosti a obrátkách= To si tak málo vážíš života, který jsme ti s Arturem dali?! Nikdy nedovolím, aby se z tebe stal... stal upír! =začne rázovat po kuchyni a nakonec se opře vedle dřezu o ruce. Tak kde ji máš, v rakvi?! =vyštěkne na něj= A kde je tvůj bratr?

Artur =Jen zakroutí hlavou jak se Molly rozjíždí, zezadu poplácá Charlieho po ramenou, ale aby to Molly neviděla a jak přechází k ní, aby ji trochu přibrzdil tak na něj po očku mrkne.= Molly, prosím tě, nech toho, vždyť tu dívku ani neznáš, přestaň dělat ukvapené závěry, tady si sedneme a všechno si v klidu proberem
Okolí
 
Příspěvky: 538
Registrován: ned dub 25, 2010 10:07 pm

Re: Kuchyň

Příspěvekod Rebecca Altamirano » ned bře 18, 2012 7:29 pm

Seběhne dolů, ale už v půlce schodů slyší, jak se matinka rozjíždí. Obrátí oči k nebi o pomoc a vejde do kuchyně. Můžu vás klidně ujistit, že v rakvi opravdu nespím. Prohlásí s tím nenevinnějším úsměvem, kterého je schopna. Dobrý den, moc ráda vás oba poznávám. Usměje se na oba mile a přejde k Charliemu.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Kuchyň

Příspěvekod Charlie Weasley » ned bře 18, 2012 9:39 pm

Ježiš mami... Protočí oči a opře se o dveře ledničky, ze který si pro jistotu vezme pivo a jedno podá i tátovi Samozřejmě že si vážím...dál už se k ničemu nedostane, naštěstí pak dojde Beccy. Hned si ji přitáhne k sobě a pevně ji obejme kolem pasu Matko tak to už snad trochu přeháníš! vylítne na ni už, protože nenechá aby Beccy urážela bo tak něco Mami, tati, tohle je moje Rebecca představí ji jim svoje zlato a ano, je to upírka.
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

PředchozíDalší

Zpět na Bungalow

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron