Kuchyň

Weasleovic obydlí

Moderátoři: Bill Weasley, Charlie Weasley

Re: Kuchyň

Příspěvekod Okolí » pon bře 19, 2012 7:51 am

Molly: =Přísným pohledem sjede příchozí dívku a měří si ji od hlavy až k patě přimhouřenýma očima a hrudník se jí rychle zdvíhá, jak se drží aby ji hned nezaškrtila= No aspoň že tak! =odsekne= Ráda bych o vás řekla to samé, slečno, ale nemůžu. Já prostě nedovolím, abyste mi zabila syna! =Koukne na Charlieho jak ji drží a celá vzteky zbělá= přestaň na mě řvát, jsem tvá matka! =Pak najednou přestane ječet a dá se do pláče= Nejdřív víla, teďka upírka, copak si naši synové nemůžou najít normální hezké dívky? =fňuká tam Molly, Artur přejde k ní, ji ukonejšit= A ty mě taky nech, beztak jsi na jeho straně =otočí se k němu zády a dívá se z okna na jezero= Copak si nezasloužím na stará kolena, po vychování sedmi dětí nějakou radost? =tou radostí dozajista myslí vnoučata, zase se na Charlieho otočí, se skelnýma očima= To ti tvoje stará matka nestojí ani za to, abys mi řekl, že jsi zamilovaný do... do... Rebeccy? =podívá se na ni, pak na Charlieho, pak zase na ni a všeříkajícně si povzdechne=
Okolí
 
Příspěvky: 538
Registrován: ned dub 25, 2010 10:07 pm

Re: Kuchyň

Příspěvekod Rebecca Altamirano » pon bře 19, 2012 1:45 pm

Usoudí, že nejmoudřejší bude nechat ji vyřvat a tak pro jistotu zatím nereaguje. Když se trochu uklidní, nalije jim všem skleničku whiskey a podá ji oběma Weasleyovým a Charliemu. Máte pravdu. Prohlásí najednou a zadívá se zpříma na Molly. Měl vám to říct a když se k tomu neměl, měla jsem ho k tomu nějak dotlačit. Bohužel to dopadlo takhle, ale s tím už se nic neudělá. Vy to teď víte, zjevně nesouhlasíte, ale se vší úctou, to je tak jediné, co můžete dělat. Nehodlám se nechat připravit o jediného muže, kterého jsem za celý život opravdu milovala. Pohlédne do očí nejdřív Molly a pak i Arturovi. Obejme Charlieho kolem pasu, aby dala svým slovům potřebný důraz.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Kuchyň

Příspěvekod Charlie Weasley » pon bře 19, 2012 2:00 pm

Ví, že to máti ze sebe musí dostat ven, ale když mu tam pak začne brečet tak si připadá jak největší mizera. Chlapi a slzy nejde dohromady Mami, vždyt máš ještě další čtyři syny. Vsadím se, že Ronánek s Hermionou děti mít budou... a... a.... Bill má živou přítelkyni, hezkou, mladou! když je teda brácha starší, tak to na něj hezky přehodí A Syr k vám s děckama taky jezdí, ta jich za chvilku bude mít celou školku zakření se trochu, ale když už teda matinka řekne jméno Becs nahlas, ví, že má tak trochu vyhráno. Vezme si od ní skleničku a jak Beccy řekne že je jediný chlap kterého kdy milovala tak mu to zaskočí a vletí až do nosu a rozkašle se tam
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Kuchyň

Příspěvekod Okolí » pon bře 19, 2012 2:34 pm

Molly: Otočí se od okna a utře si slzy Takže Bill má přítelkyni? rozzáří se a pak se zase zakaboní a taky mi nic neřekl. Doufám, že si o tom zase přečtu v novinách. Sarkasmus z těch slov až kape Ach ano, Syriana... podívá se na Charlieho takovým pohledem jako... Tu sis měl vzít!, ale jen přivře čelist Ty její dítka jsou tak milounké... pak rychle přiškočí k Charliemu a pořádně ho bouchne do zad, ještě aby se jí tam začal dusit a upírka ho chtěla přeměnit hned, to určitě. Nakonec si sedne ke stolu a hladí jeho desku dlaní Takže Rebecco, vidím že z mého syna už svačíte... na chvilku se odmlčí nechci se dožít jeho smrti, ale vím, že vám v tom nezabráním, jen po vás chci, abyste to udělali až... až tu nebudu
Okolí
 
Příspěvky: 538
Registrován: ned dub 25, 2010 10:07 pm

Re: Kuchyň

Příspěvekod Rebecca Altamirano » pon bře 19, 2012 3:58 pm

Než stihne Charliemu poskytnout první pomoc, už ji předběhne Molly. Jenom po něm střelí pohledem a pousměje se. Tak v tom vás můžu naprosto uklidnit, prozatím tenhle krok nemám v plánu. Podívá se na ni zpříma. Ale řekněte mi jednu věc... Co vám vlastně na tom, co jsem, tolik vadí? Přejde ke stolu a opře se o něj. Co vůbec víte o nás? O upírech? Pohlédne jí do očí.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Kuchyň

Příspěvekod Charlie Weasley » pon bře 19, 2012 4:38 pm

Ku-....rnik! zanadává když konečně popadne dech Vážně mami, co ti na tom tolik vadí? Rozdýchalas vílu, tak nebuď rasistka a přijmi Becs takovou jaká je
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Kuchyň

Příspěvekod Okolí » pon bře 19, 2012 4:43 pm

Molly: Já nejsem rasistka! =zatváří se dotčeně= mě upíři nevadí, když teda zrovna nesvačí moje dítě =krouží v ruce se skleničkou= mě vadí, že můj syn spí s oživlou mrtvou, bez srdce které by tlouklo. Jak můžete vědět že ho milujete? Co když vás za pár let přestane bavit? Je to jenom člověk
Okolí
 
Příspěvky: 538
Registrován: ned dub 25, 2010 10:07 pm

Re: Kuchyň

Příspěvekod Rebecca Altamirano » pon bře 19, 2012 5:41 pm

Tak teď už se lehce nasere i ona, na poznámky o mrtvolách je dost alergická. Mrtovla?! Vypadám jako mrtvola?! Zeptá se nebezpečně tichým hlasem. Pak přistoupí těsně k ní a než stačí mrknout, vezme ji za ruku a přiloží si ji na srdce, takže pod dlaní může zřetelně cítit tlukot. Tak co? Tluče nebo ne? Optá se studeně. Zároveň tak i pozná, že není studená, ale její pleť je možná i trochu teplejší než u lidí. A co vám dává právo pochybovat o mých citech k němu?! Myslíte snad, že jen vy, lidé, máte monopol na city? Mohla bych vám představit dva upíry, kteří kvůli lásce k jedné ženě trpěli víc, než si dovedete vůbec představit! Už se docela rozjela, takže raději zmlkne a odstoupí od ní, protože jí po celou dobu hleděla do tváře z bezprostřední blízkosti. Postaví se zpět k Charliemu. Netváří se už tak mile jako před tím, spíš se snaží držet pečlivě neutrální výraz, protože nechce, aby bylo poznat, jak moc se jí její slova dotkla.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Kuchyň

Příspěvekod Okolí » pon bře 19, 2012 5:54 pm

Molly: =Překvapeně sebou trhne, když ucítí pod svou dlaní tlouct její srdce a to že má kůži teplejší než ona sama. Stáhne ruku, jako by se o ni spálila.= Já... já... =Zase zmlkne, protože se jí nedostávají slova, vše co se tradovalo o upírech, jí bylo právě vyvráceno. Zahanbeně sklopí oči a je ráda, že od ní Rebecca odstoupila, protože ač nerada to přiznává, jde z ní strach. Se zatvrzeným pohledem se dívá na ty dva a nějak neví co má říct. Asi to teda jako vždy přehnala=
Okolí
 
Příspěvky: 538
Registrován: ned dub 25, 2010 10:07 pm

Re: Kuchyň

Příspěvekod Charlie Weasley » pon bře 19, 2012 6:04 pm

Hodně nasraně probodne svou matku pohledem, protože to o těch mrtvolách přepískla a totálně si to u něj dosrala. Nemyslel si, že by začla až do takového extrému, proto ani nebrání Beccy aby ji trošku předvedla svou povahu. Když se mu konečně vrátí do náručí, zase ji pevně obejme Můžu ti klidně říct, že Rebecca je živá až až Podotkne tvrdě a líbne zubejdu na krček. Artur jen vrtí hlavou a pije panáky, nakonec se ozve i on

Artur: Omlouvám se za svou ženu, slečno Altamirano. Molly je po tom všem trochu chabruz na nervy a tohle ji totálně dostalo. Já ani ona vám samozřejmě nebudeme ve svatbě bránit =při těch slovech si stoupne za svou ženu a stiskne jí ramena= Budu rád, když budete součástí našeho velkého klanu =usměje se na ni a Charlieho schovívavě=
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

PředchozíDalší

Zpět na Bungalow

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron