Garáž

Weasleovic obydlí

Moderátoři: Bill Weasley, Charlie Weasley

Re: Garáž

Příspěvekod Rebecca Altamirano » sob črc 07, 2012 2:21 pm

Vrátím, slibuju.. Zašeptá a přitiskne se k němu. Dlouze ho políbí a vloží do toho polibku všechnu svou lásku a touhu, být už jen s ním. Dobře, to beru, lásko. Zasměje se tiše a pohladí ho po tváři. Myslím, že nemá cenu to už odkládat. Čím dřív vyrazím, tím dřív budu zpátky u tebe. Trochu se zamračí, jak přemýšlí o cestě, kterou má před sebou. V Guns se patřičně vybavím a taky tam mám sraz s někým, kdo už tam dole také byl. A nejen jednou. Navíc zná lepší vstup, než kterým jsem šla tehdy já. Přemýšlí nahlas. Pak vzhlédne a zadívá se mu do očí. Miluju tě... Zašeptá a pevně ho obejme.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Garáž

Příspěvekod Charlie Weasley » stř črc 11, 2012 7:24 pm

Hm.. tak jo, tak tomu někomu ale řekni ať mi na tebe dává pozor nebo si ho najdu jo? Trochu zoufale ji k sobě přitiskne, až ji musí drtit a vybav se vším čím můžeš nezapomen na svoje oblíbené mazlíky a... a prstýnek si vem, kdyby se náhodou něco... zmlkne a místo toho ji začne hluboce a dlouze líbat, až se po milionu let od ní odtrhne Běž Zubejdo, nebo si to ještě rozmyslím hlas má hluboký, smutný Miluji tě Bledulko
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Předchozí

Zpět na Bungalow

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron