Garáž

Weasleovic obydlí

Moderátoři: Bill Weasley, Charlie Weasley

Re: Garáž

Příspěvekod Rebecca Altamirano » pát kvě 04, 2012 7:27 pm

Taky se na něj zamračí. Dobře, tak rozčilovat se můžeš. Udělá kompromis:P No tak zlato, nechci se hádat. Znovu se k němu přitulí. Nesnáším hádky, víš? Mroukne tiše a vtiskne mu lehký polibek na krční jamku, kterou má hezky po ruce:P
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Garáž

Příspěvekod Charlie Weasley » pon kvě 07, 2012 9:44 pm

+Vtiskne jí polibek do vlasů+ tak když se můžu rozčilovat, tak to vyklop, ať už to mám dneska komplet. Hlavně mi neříkej, že to bude peklo +zasměje se trochu unaveně a opře se s ní v náručí o ponk+ co máš za lubem zubejdo? +podívá se na ni s obavamai v očích+ to o té kulce dořešíme... později
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Garáž

Příspěvekod Rebecca Altamirano » čtv kvě 10, 2012 7:04 pm

Už se nadechovala, že mu to teda řekne, když pronese ten dodatek. Zarazí se a velmi rozpačitě na něj pomalu pohlédne. Hmm...nooo...vlastně tak trochu bude. Špitne potichu a napjatě čeká na jeho reakci.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Garáž

Příspěvekod Charlie Weasley » úte kvě 15, 2012 7:45 am

+Kdyby mohl člověk zkamenět, tak by se to právě povedlo Charliemu+ Počkej... +stáhne čelo a drží ji za zápěstí u sebe a dívá se na ni s ne moc milým, ale ne naštvaným pohledem+ to mi musíš trochu detailněji vysvětlit, asi jsem totiž nepochopil co mi tu říkáš. Lásko, +položí jí hrubou dlaň na tvář a zvedne ji nahoru aby se mu dvala do očí+
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Garáž

Příspěvekod Rebecca Altamirano » úte kvě 15, 2012 10:10 pm

Zhluboka se nadechne a vzhlédne, odhodlaně se mu podívá do očí. Obávám se, že to chápeš naprosto správně. Řekne tiše. Musím jít...TAM. Upřesní to nakonec a aby nebylo pochyb, píchne prstem k zemi. Vím, že se chceš naštvat, ale než začneš řvát a zakazovat mi to, nech mě mluvit... Vyhrkne rychle, aby mu zabránila v okamžitém výbuchu. Musím tam...kvůli tomu démonovi, který jde po mě a po Syr. Nemám proti němu moc šancí a proto musím někoho požádat o drobnou pomoc. Bohužel to nemůže být nikdo menší, než on. Stiskne jeho ruce ve svých a naléhavě se mu zadívá do očí. Já prostě musím, lásko... Špitne tiše, ale rozhodně.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Garáž

Příspěvekod Charlie Weasley » stř kvě 16, 2012 11:45 am

už už se nadechuje, že jí k tomu něco hezky od plic řekne, ale když ho požádá, tak jenom stiskne čelist tak silně, až mu málem popraská sklovina a stále víc se mračí. Když Beccy domluví, ještě drahnou chvíli mlčí. Promluví, ale hlas má unavený a děsně smutný Nebudu ti nic zakazovat, běž si do pekla. Držet tě tu nemůžu. A nebudu. Jediné... +pohlédne jí do očí+ jediné co mě štve, a to tak šíleně, až mám sto chutí.... +dá jí prst na hlavinku a lehce zatlačí na spánek+ ani na chvíli tě nenapadlo že bych šel s tebou, nebo ti nějak pomohl. +odevzdaně svěsí ramena+ dobře... hlavně se mě vrať, mám se ženit a s usmaženou nevěstou by to nebylo ono
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Garáž

Příspěvekod Rebecca Altamirano » ned kvě 20, 2012 1:10 am

To jak se na ni dívá je snad ještě horší, než kdyby na ní řval. Jeho pohled, ale opětuje, neuhne, i když ve chvíli, kdy řekne, že ji ani nenapadlo, že by šel s ní, na okamžik sklopí oči. Možná tě to překvapí, ale napadlo. Řekne po chvíli tiše a znovu se mu zadívá do očí. Ale sama bych ti to nikdy nenabídla, protože... Odmlčí se, aby našla správná slova. protože nechci, abys tam šel. Nechci abys to tam viděl. Naléhavě se mu zadívá do očí. Ale jestli chceš jít se mnou, ani já ti v tom bránit nebudu. Jenom... Sevře jeho ruce ve svých a jemně je stiskne. ...polož si jednu otázku a pravdivě si na ni odpověz. Opravdu chceš vidět místo, kde s velkou pravděpodobností končí většina lidí? Čeká na jeho odpověď se směsicí neklidu i strachu.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Garáž

Příspěvekod Charlie Weasley » ned kvě 27, 2012 8:26 pm

Musí se nad jejími slovy zamyslet. A ač nerad, tak musí přiznat že má pravdu. Zkroušeně se jí zadívá do očí Promiň lásko já... musí se na chvíli odmlčet já mám o tebe jen hroznej strach, ono představa upíra v pekle... asi se jich tam moc nedostane. Zbláznil bych se, kdyby se s tebou něco stalo, nejhorší na tom bude, že už se ani nikdy nemusím dozvědět... +opře si hlavu o její čelo+ Miluju tě moc na to, abych tě ztratil. Nevím co mám dělat
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Garáž

Příspěvekod Rebecca Altamirano » ned kvě 27, 2012 8:53 pm

Neomlouvej se...chápu tě, ale slibuju, že se mi nic nestane. Rozhodně tě tu nehodlám nechat samotného. Usměje se na něj a něžně ho obejme. A navíc...nejdu tam přece poprvé... Podotkne nakonec a přitiskne tvář k jeho hrudi. Spokojeně vdechuje jeho mužnou vůni a právě v téhle chvíli je téměř v pokušení se na ten výlet vykašlat. Jenže pak se jí vybaví Dariova arogantní tvář a stiskne nespokojeně rty, protože ví, že musí. Vzhlédne a zadívá se mu do očí. Neztratíš mě, musíme přece naplánovat tu naši veselku. Usměje se na něj uličnicky. A já si musím konečně vybrat šaty. Zasměje se tiše. Víš, že mě nikdy nenapadlo, že si budu shánět svatební šaty? A dobrovolně? Znvou se zasměje, stoupne si na špičky a dlouze se mu zadívá do očí. Miluju tě... Zašeptá tiše a dlouze, něžně a láskyplně ho políbí.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Garáž

Příspěvekod Charlie Weasley » sob črc 07, 2012 12:57 pm

Bledulko, zvedne si ji do náruče, aby ji měl obličejem před svým a mohl ji dlouze políbit dobře, tak běž, ale prosím dá na to slovo velký důraz, plný všech emocí, které jej naplňují prosí vrať se mi brzo a v pořádku. Celou tu dobu tady budu bloudit po zemi jako ztracená duše, dokud tě nebudu držet ve svém objetí. Hned jak se vrátíš tě zatáhnu do nejblížšího ko.. kaple, třeba i ve Vegas a hned si tě vezmu a už tě nikdy nikam nepustím čelo má opřené o její a obočí stažené v pevnou linku, nejraději by ji ve svém objetí přikoval, ale určitě ví Beccy proč to dělá. Pomalu ji pustí na zem Kdy vyrážíš Zubejdo? můžu ti s něčím pomoct? zeptá se nakonec, snažíc se aby jeho hlas zněl pevně
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

PředchozíDalší

Zpět na Bungalow

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron