Jezero

Weasleovic obydlí

Moderátoři: Bill Weasley, Charlie Weasley

Jezero

Příspěvekod Bill Weasley » stř dub 28, 2010 8:45 am

Obrázek
Jestli ještě jednou uslyším "drraoušku" tak mě asi zavřou k Mungovi
Uživatelský avatar
Bill Weasley
Mág
 
Příspěvky: 312
Registrován: čtv dub 08, 2010 9:26 am

Re: Jezero

Příspěvekod Bill Weasley » stř dub 28, 2010 9:53 am

Je hezká, když se tak usmívá. Pomůže jí usednout do loďky a sám si sedne naproti ní a jak je trochu neohrabaný tak se loďka mírně rozhoupá Umíte plavat doufám? Zeptá se jen tak okrajově. Vezme pádla, odrazí je od mola a už je dlouhými rozmachy směruje na volnou plochu jezera. Svaly pod košilí se mu přitom hezky rýsují Povězte mi něco, Memory, bohužel si z večera na Mýtince moc nepamatuji. Ale ne o práci a o tom co děláte, ale co máte ráda, co vás baví..
Jestli ještě jednou uslyším "drraoušku" tak mě asi zavřou k Mungovi
Uživatelský avatar
Bill Weasley
Mág
 
Příspěvky: 312
Registrován: čtv dub 08, 2010 9:26 am

Re: Jezero

Příspěvekod Memory » stř dub 28, 2010 10:06 am

Keď sa loďka začne nebezpečne húpať, automaticky sa kŕčovito zachytí okaraja. Spadnúť do vody v tejto ročnej dobe by nobolo práve najpríjemnejšie. "Plávať viem." povie po chvíli, keď sa odrazia od brehu a ona pustí okraj loďky. "ale na plávanie sa mi ešte zdá byť trochu priskoro." povie zo žartu.
Sleduje Billove svaly a znova sa jej rozbúcha srdce, už je to tak dlho.....
"Chcete počuť o mojich záujmoch?" presunie pohľad z jeho rúk na jeho peknú, zarastenú tvár. "No neviem, či vám o sebe môže povedať niečo zaujímavé....Rada behávam, hlavne po lese....mám rada zvieratá. Vždy som mala k prírode blízko. Vo veľkomeste dlho nevydržím, pokiaľ tam v blízkosti nie je nejaký les alebo park." zarazí sa. "asi to znie trochu divne." povie ospravedlňujúco.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Jezero

Příspěvekod Bill Weasley » stř dub 28, 2010 10:14 am

Když se doplaví dost daleko od břehu, pustí pádla a nechá je tam jen tak pohánět větrem. Pohodlně se opře a dívá se na ni Možná trošku brzy ještě je Zasměje se ale nebojte se, já bych vás už nějak rozehřál, kdybysme se okoupali zazubí se Máte ráda zvířata? To vám musím ukázat Sáhiba. Běháte po lese. Nejste tak trochu divoženka náhodou? nebo ted se zamračí trochu nebo víla, třeba poloviční?
Jestli ještě jednou uslyším "drraoušku" tak mě asi zavřou k Mungovi
Uživatelský avatar
Bill Weasley
Mág
 
Příspěvky: 312
Registrován: čtv dub 08, 2010 9:26 am

Re: Jezero

Příspěvekod Memory » stř dub 28, 2010 10:21 am

Zasmeje sa, i keď nevie, prečo sa Bill odrazu tak mračí. "Víla? To určite nie som. A ani divožienka. Aspoň o tom nič neviem. To behanie je skôr športového charakteru." povie, aby veci uviedla na správnu mieru. "Je to aj zdravšie na kĺby a moji psy to milujú. Nie že by som si len tak vybehla do lesa a tam tancovala medzi stromami." znova sa zasmeje nad tou predstavou. "Kto alebo čo je to Sáhib?" opýta sa so záujmom. "Povedzte mi aj vy niečo o sebe. Na Mýtinke ste niečo oslavovali, ale porozprávať sa sme veľmi nemali príležitosť."
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Jezero

Příspěvekod Bill Weasley » stř dub 28, 2010 10:26 am

Skoro slyšitelně si oddechl, hold teď vidí víly skoro ve všech ženských Sáhib je Charlieho zelená mamba. Je nádherná a tak krásně syčí... Máte psy? jaké? jak se jmenují? Snaží se aspon trochu o duchaplný rozhovor, protože už tak nějak vyšel ze cviku Na mýtince jsem oslavoval, no spíše zapíjel svůj rozvod řekne a dívá se někam za ni Před třemi týdny jsem se rozvedl a vrátil se sem z Francie. Osvětlí jí to rád hraju na piáno a bádám
Jestli ještě jednou uslyším "drraoušku" tak mě asi zavřou k Mungovi
Uživatelský avatar
Bill Weasley
Mág
 
Příspěvky: 312
Registrován: čtv dub 08, 2010 9:26 am

Re: Jezero

Příspěvekod Memory » stř dub 28, 2010 10:37 am

"Sú to výmarský ohaři, ešte šteniatka. Kúpila som ich nedávno v miestom zverimexe. Pôvodne som chcela len jedno, no yohannka mi ich bola ochotná predať len oboch. Sú to dvojčatá. Áron a Neo." podoprie si rukami bradu a skúmavo sa na Billa na chvíľu zadíva. "Ten rozvod je...ehm...dôvod váš boľavého srdca?" opýta sa tochu bojazlivo. Nerada by sa Billa dotkla. "Nevadí vám, že sa na to pýtam?"

(Budem musieť ísť :( , no večer sa tu zas zastavím. pekný deň ;) )
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Jezero

Příspěvekod Bill Weasley » stř dub 28, 2010 10:43 am

(jasně utíkej, večer tu budu)

Pěkné jména usměje se Yohannka, ta slečna co dělá na mýtince obsluhu? zeptá se se zájmem, přece jen tu nikoho skoro nezná, až na pár výjimek Možná... Rozumějte, já jsem rád že jsem se jí zbavil, zvlášt když nedopoví omámila mě a z toho mě to srdce bolí. Protože bylo oklamané a teď je zmatené se nějak rozkecal a tak radši už víc nepoví Když budete chtít něco vědět, klidně se zeptejte, mě to nevadí Usměje se na ni hezky
Jestli ještě jednou uslyším "drraoušku" tak mě asi zavřou k Mungovi
Uživatelský avatar
Bill Weasley
Mág
 
Příspěvky: 312
Registrován: čtv dub 08, 2010 9:26 am

Re: Jezero

Příspěvekod Memory » čtv dub 29, 2010 9:05 am

V jednom okamihu dostane nutkanie chytiť ho za ruku, rozmyslí si to však, a aby ten pohyb zamaskovala prehrabne si prstami dlhé vlasy.
"Áno, presne tá stečna." prikývne súhlasne. Po chvíli dodá. "Takže vaša žena bola víla?" je to skôr skonštatovanie. Smustne sa usmeje. "Nie len víly dokážu človeku zamotať hlavu. A vy si potom vôbec neuvedomíte ich skutočný charakter." zadíva sa na hladinu a na chvíľu sa odmlčí. O svojej minulosti nerada rozpráva.
"Nevadilo by vám, keby sme si začali tykať?" povie náhle o poznanie veselším hlasom. Zasunie si neposlušný prameň vlasov za ucho. "Už ste tu stretli niekoho zaujímavého?" spýta sa nevinne, pričom ju samozrejme zaujíma ženské pohlavie.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Jezero

Příspěvekod Bill Weasley » čtv dub 29, 2010 11:51 am

Ano, Fleur byla víla, sice jenom napůl, ale byla. Tak zkoumavě se na ni zadívá Mluvíte z vlastní zkušenosti? Nějak jste posmutněla. Usmívejte se, to vám moc sluší Zasměje se povzbudivě William "Bill" Weasley budu rád, když vám budu moct tykat Zazubí se a pak mu obočí vylítne nahoru nad její otázkou Možná usměje se záhadně Narazil jsem tady na Wenai, známe se už hodně let, jsme přátelé Víc se o tom nehodlá bavit Pak jsem taky poznal bratrovu upírku, to bude možná ještě zajímavé... A co vy? Nějaký doktor, či snad pacient vám nepadl do očka?
Jestli ještě jednou uslyším "drraoušku" tak mě asi zavřou k Mungovi
Uživatelský avatar
Bill Weasley
Mág
 
Příspěvky: 312
Registrován: čtv dub 08, 2010 9:26 am

Další

Zpět na Bungalow

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron