Pokoj s postelí

Moderátor: Charlie Weasley

Re: Pokoj s postelí

Příspěvekod Charlie Weasley » čtv dub 26, 2012 11:27 pm

Hildegarda věnuje Charlie velmi pohoršený a absolutně opovrhující pohled a stulí se Beccy u krku Vidíš to? ta kočka má určitě nějaké skryté schopnosti. Zamrčí, když v tom uslyší bouchání na dveře. Překvapeně pohlédne na Becs že by Molly... řekne až moc nadšeně na to jak před chvílí mluvil a už sebíhá schody ke dveřím
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Pokoj s postelí

Příspěvekod Rebecca Altamirano » pát dub 27, 2012 12:32 pm

No možný je všechno, zvlášť pokud ji má z toho útulku, co tu je. Uculí se a cvrkne číču do čumáčku. Pak se zarazí, jak uslyší klepání. Hmm..to nevím... Zatváří se velmi skepticky. Ani za mák nevěří tomu, že by to byla Molly. Je jí ale jasné, že si to Charlie určitě přeje, přestože mluvil tak tvrdě. Chvilku čeká, jestli přijde zpátky, ale když zaslechne jeho udivený hlas, navleče na sebe nějaké oblečení a sejde taky dolů.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Pokoj s postelí

Příspěvekod Rebecca Altamirano » úte zář 11, 2012 12:32 pm

No určitě budeme plánovat, ale bohužel mám ještě nějakou...práci. Koukne na něj opatrně, co on na to. Hmm, no jo, to mi vůbec nedošlo, že Gabriel byl tvůj svědek. Trochu se povzdechne, když si vzpomene, jak vypadl, když ji požádal o uzavření brány z Bucureště. Ale to se nějak vyřeší, neboj. Usměje se a pohladí ho po tváři.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Pokoj s postelí

Příspěvekod Charlie Weasley » úte zář 11, 2012 7:54 pm

Vysouší si vlasy ručníkem a v tom se prudce otočí jakou práci? Vždyt si říkala že se ted nikam nechystáš... to... to sedne si na postel a tváří se jako ztracené štěně Já tě prostě nemůžu zas nechat odejít do pekla nebo kam že to půjdeš, nebo co budeš dělat. Měl jsem o tebe tak šílený strach, že jsem z toho vědomí kde jsi málem umřel. Beccy... podívá se na ni zoufale řekni mi že to nebude nic u čeho bych tě mohl ztratit
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Pokoj s postelí

Příspěvekod Rebecca Altamirano » úte zář 11, 2012 8:07 pm

No..to bohužel nemůžu slíbit, ale snad tě uklidní aspoň to, že je to víc než nepravděpodobný. Snaží se ho uklidnit. Za Devlinem jsem musela, abych ho požádala o pomoc. A on mi ji poskytl a taky mi pomohl zjistit, proti čemu vlastně stojím. Vstane z postele a dojde k němu. Obejme ho kolem pasu a zadívá se mu do očí. Nejde tu jen o mě a vyřizování mých účtů. Musím Daria konečně poslat do pekla, kam patří. A myslím, že Devlin ho moc rád uvidí. Pousměje se nepatrně. A navíc...tentokrát na něj nebudu sama. Musím ještě někoho požádat o pomoc. Trochu si povzdechne. A čím dřív to bude, tím dřív se budem moct vrhnout na tu naši veselku. Usměje se na něj vřele.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Pokoj s postelí

Příspěvekod Charlie Weasley » úte zář 11, 2012 8:19 pm

Jen se na ni uzoufale podívá a hrozně silně ji obejme Já vím já vím. Je to tvé poslání, ne ne tvoje prostě tvůj život. Hrozně moc rád bych ti pomohl, ale když říkáš že musíš někoho požádat o pomoc... no hádám že já to asi nebudu. Ale spoléhám se na to, že to bude někdo kdo Dariovi spolu s tebou pořádně nakope prdel, abych tě už měl jenom pro sebe, protože tohle je fakt jen pro silný nátury a já si vždy myslel že takovej sem, ale pomalu o tom začínám pochybovat Vyvalí ze sebe co ho trápilo a pak se na ni usměje Miluji tě Prohrábne se jejími havraními vlasy
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Pokoj s postelí

Příspěvekod Rebecca Altamirano » úte zář 11, 2012 8:53 pm

Ne lásko, ty to nejsi, i když ti důvěřuju ze všech lidí na světě nejvíc. Usměje se a pohladí ho po tváři. A rozhodně by se nebála, jít s tebou do nějaké divočejší akce. Dodá ještě. Jenže Darius není člověk. Tedy vlastně...je. Ale... Trochu se do toho zamotá a zakroutí hlavou. Prostě kdysi nejspíš člověk byl, jenže pak si ho vzala do práce nějaká organizace, nebo co já vím, co jsou zač a upravily ho na to, co teď je. Podívá se mu do očí. Předpokládám, že měl být jakousi zbraní proti nám, upírům. Povzdechne si a po jeho vyznání jí rty zvlní šťastný úsměv. A já tebe..ani netušíš, kolik síly mi to dává. Zašeptá, stoupne si na špičky a dlouze, něžně ale i vášnivě ho políbí.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Pokoj s postelí

Příspěvekod Charlie Weasley » čtv zář 13, 2012 8:04 am

Obočí mu vylétává čím dál tím výš a obličej taky zrovna nemá vyhlazený, spíš ho brázdí vrásky jak Grand Canyon Zbran proti vám, alee odmlčí se na chvilku zlato, slib mi, že toho parchanta rozsekáš na miliardi titěrných kousků a že ten tvůj kámoš Devlin má tam pro něj dole připravenou nějakou prima zábavu. přejede si dlaní po obličeji ale ted mi nikam neutečeš že ne? jako ne hned? Já tě hned nikam nepustím! stáhne ji za ruku k sobě na klín a dlouze ji políbí
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Pokoj s postelí

Příspěvekod Rebecca Altamirano » čtv zář 13, 2012 7:28 pm

To ti rozhodně slíbit můžu, mám toho bastarda už po krk. Zablýskne jí v očích. A Devlin si ho určitě náležitě vychutná, je dost..vynalézavý. Ušklíbne se trochu. Ne zlato, teď zatím ne. Stejně musím nejdřív mluvit s Manori a zeptat se na pár věcí. Takže to ještě chvíli určitě vydrží. Usměje se mu do očí a když si ji stáhne na klín, přtiskne se k němu a polibek mu oplácí, až zůstanou téměř bez dechu.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Pokoj s postelí

Příspěvekod Charlie Weasley » pon zář 24, 2012 11:52 am

+s odpovědí je v celku spokojený+ víš říkal jsem ti že bych toho tvýho Devlina docela rád poznal? +nakrčí čelo a v mžiku se s ní přetočí na posteli a uzamkne ji pod svým tělem+ tak, a ted už se odtud nedostaneš, jsi moje zajatkyně do konce všech dnů a tečka. +pobaveně mu zablískne v očích a když se skloní k polibku a místo toho aby ji líbal na rty, ji líbá na krk a dekolt, je docela spokojenej.+ Lásko, kdybys jenom tušila jak jsi mi chyběla +mumlá jí do kůže+
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

PředchozíDalší

Zpět na Charlieho doupě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron