Sprcha

Moderátor: Charlie Weasley

Re: Sprcha

Příspěvekod Charlie Weasley » sob zář 08, 2012 9:39 am

+Dotekem zubů na jeho kůži se jeho nervové vlákna zblázní a vyšlou do mozku takovou atomovku vzrušení, že jen to stačí k tomu, aby popustil uzdu svému orgasmu, kterým jím prudce mrští až na vrchol rozkoše a Charliemu se točí hlava. O to víc, že je to úžasně dlouhé a nepřestává to ani, když vystříká poslední kapku. Cítí se malátně a zcela spokojeně.+ Miluji tě... miluji tě... +ta dvě slova mumlá udýchaně stále dokola. Když to nakonec nevydrží a kolena se mu podlomí a i s Beccy klesnou do sprchové vany. Objímá ji jako nejkřehčí poklad na světě a zasypává jí obličej polibky+
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Sprcha

Příspěvekod Rebecca Altamirano » sob zář 08, 2012 8:35 pm

Tiskne se k němu, rozehřátá jak jejich vášní tak i horkou sprchou. Začíná mít pomalu pocit, že se rozpouští, ale je jí to nějak fuk. Má zavřené oči, na rtech slabý, spokojený úsměv a nechá Charlieho rty bloudit po své tváři. Po chvíli uchopí něžně jeho tvář do dlaní a zadívá se mu do očí. A já tebe...víc, než svůj život. Mám pocit, že dokud jsem tě nepotkala, žila jsem jen napůl.. Zašeptá a zlehka se dotkne svými rty těch jeho.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Sprcha

Příspěvekod Charlie Weasley » ned zář 09, 2012 10:07 am

Vezme pramen jejich mokrých vlasů a dá ho pryč z obličeje. Její vyznání se mu na vždy usídlí v srdci, vyryté žhavými písmeny. Až s tebou se do mého těla vrátila duše, zubejdičko. +Pomalu se s ní zvedne a postaví ji na dlážku+ Pojd´ vezmem se, ještě dneska v noci. Už to dýl nevydržím, bez tebe. +přejíždí jí dlaněmi po mokrých pažích+ Nečekejme už, lásko. Možná mi zas brzy zmizíš a já tu budu opuštěnej a sám.
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Sprcha

Příspěvekod Rebecca Altamirano » ned zář 09, 2012 9:55 pm

Nechá se zvednout a má pocit, že ke štěstí jí nechybí vůbec nic. Jeho další věta jí ale vezme řeč. Co-cože? Jako..teď? Hned? Ale..kam, kde? Překvapením není schopná ani kloudné věty. Já ti nikam nezmizím, to ti můžu odpřísáhnout. Usměje se na něj něžně.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Sprcha

Příspěvekod Charlie Weasley » ned zář 09, 2012 10:26 pm

Jen chvilka mu stačí k tomu, aby zjistil že tu chvíli štěstí uplně zabil jednou větou Lásko, promin, to byl jen takový chvilkový zkrat usměje se omluvně a zlíbá jí šokované rtíky, ale v koutku má strach jestli si to třeba nerozmyslela vážně nikam nezmizíš? ani netušíš jak jsem rád Vynese ji ze sprchy a zabalí do ručníku, asi se pasoval na njejího doživotního nosiče
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Sprcha

Příspěvekod Rebecca Altamirano » ned zář 09, 2012 10:39 pm

Ale ne, to nevadí, já jen..překvapilo mě to. I když... Zamyslí se nad tím a na rtech se jí usadí uličnický úsměv. Když ji zvedne do náruče, spokojeně se k němu přitulí. Byla by to docela psina... Jenom pak všem oznámit, že jsme se vzali... Usměje se víc, nad tou představou, ale pak zakroutí hlavou. Ale ne, to bysme nemohli...Jen si vem, jak by vyváděla Syr, kdyby jsme ji na naši svatbu nepozvali. Myslím, že by nás oba na místě zapíchla. Zasměje se tiše a koukne na něj. Ale myslím, že máš pravdu... Musíme to spáchat v nejbližší době. Usměje se na něj, ale myslí i na to, že později by možná už nemusela být příležitost.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Sprcha

Příspěvekod Charlie Weasley » pon zář 10, 2012 9:24 am

nechá se tou představou ovládnout a usmívá se čím dál tím víc. Bylo by to skvělý pak mu ale povadnou koutky No jo, to by mi nikdy neodpustila. pozvdechne si a prsty jí projíždí mokrýma vlasama Takže budeme plánovat svatbu? znovu se začne usmívat a pak se zamračí Stejně by zasloužila abychom ji nepozvali, vždyt mi zrušila svědka! tváří se ublíženě a naštvaně Dá mi práce než seženu někoho jiného přemýšlí nad tím a nese si ji do pokoje. Dále tam:)
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Předchozí

Zpět na Charlieho doupě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron