Bar

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Bar

Příspěvekod Jerry Devine » 25 srp 2018 17:20

Jo, máš s tím problém? +zvedne obočí, ale není to nijak extra nepříjemný+ Jasně že jo, jinak ten život ani nemá smysl ne. +pokrčí rameny a dopije druhýho panáka+ Myslím si, že tahle kapela má potenciál. A že by z toho fakt mohlo něco bejt. K tomu se nemusíme nijak milovat. +poznamená+ Chci hrát s lidma, co neřešej píčoviny. +uchechtne se+
Uživatelský avatar
Jerry Devine
 
Příspěvky: 45
Registrován: 22 srp 2018 21:54

Re: Bar

Příspěvekod Wenai Lafayette » 25 srp 2018 17:35

Já nemám problém. +zavrtí hlavou, dá si led a přelije ho whiskou+ Potenciál, jo? +rozesměje se+ Tohle je jenom taková sranda, jestli chceš bejt slavnej, tak bych ti doporučila něco jinýho. +uculí se+ Můžeme jít zkoušet, já jsem v pohodě.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Bar

Příspěvekod Jerry Devine » 25 srp 2018 18:22

no tak to už jsem asi prošvih. +ušklíbne se+ Jasně, že z toho nebude nová metallica, ale to neznamená, že nemůžem bejt dobrý. +koukne na ni+Chci hrát dobrou hudbu, abych si to moh užít. +odloží svýho panáka+ to má ten tvůj kámoš dycky takový zpoždění? +koukne na mobil, kolik je+
Uživatelský avatar
Jerry Devine
 
Příspěvky: 45
Registrován: 22 srp 2018 21:54

Re: Bar

Příspěvekod Wenai Lafayette » 26 srp 2018 12:37

Ale ne. Nema. +pousmeje se a zavrti hlavou a sklouzne ze stolicky+ Co my vime treba uz je davno ve zkusebne a sprdne nas ze se tu nalivame. To by na nej sedelo. +zazubi se na Jerryho+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Bar

Příspěvekod Jerry Devine » 27 srp 2018 16:32

nízká hladinka je potřeba k začátku kreativního procesu. +ušklíbne se pobaveně+ Tak to bysme ho neměli nechat čekat. +vytáhne z kapsy zmuchlaný peníze a pár jich položí na bar+
Uživatelský avatar
Jerry Devine
 
Příspěvky: 45
Registrován: 22 srp 2018 21:54

Re: Bar

Příspěvekod Wenai Lafayette » 28 srp 2018 15:50

No on tenhle nazor nesdili. +usklibne se vesele, vezme si sklenici piva a cigara a naprosto rovnym krokem, tak urcite, dojde dolu do zkusebny+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Bar

Příspěvekod Jerry Devine » 28 srp 2018 18:55

jo? +podiví se docela+ dyť mi tuhle sám nabízel brko? +pokrčí rameny a sejde s ní dolů do zkušebny+ já sem naopak daleko příjemnější, když sem vožralej. +zazubí se+
Uživatelský avatar
Jerry Devine
 
Příspěvky: 45
Registrován: 22 srp 2018 21:54

Předchozí

Zpět na Hotel Lafayette

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron