Hotel - Recepce

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Hotel - Recepce

Příspěvekod Gabriel » 28 úno 2016 14:29

Jsem si toho plně vědom. +cukne koutky+ Vážně? Tak to si tu fotku rozhodně vyžádám. +zasměje se+ To zní skvěle, tak mě budete navigovat, ano madam? +koukne na ni ze svý výšky a vyvede ji ven+ Asi jsem se nezmínil, že jsem si pořídil novýho mazlíčka, co? +zajiskří mu v očích a zadívá se před sebe, kde stojí zaparkovaná....+ Hello, Beastie...+uculí se nevinně+

Obrázek
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Hotel - Recepce

Příspěvekod Syriana Spinnel » 28 úno 2016 18:43

To si piště pane, tohle je moje město a znám ho jako svý boty. +Culí se a pak jí spadne brada až někam dolů na dlažbu a v očích se jí zaleskne.+ Ty vole to je kára... +stihne říct než se Gabriel pochlubí.+ Děláš srandu? +pořád tak jako učumuje autí a je z něho uplně paf.+ Zlato to je... +nějak nenachází slov a pak, z ničeho nic jí hlavou projde vzpomínka jako blesk z čistého nebe, a vidí v něm Gabriela, akorát o pár vrásek mladšího, jak jí dává do ruky klíčky od jiného auta. Pevně mu stiskne ruku a zadívá se mu do očí.+ Tys mi koupil auto. +poví mu, jasně že nemyslí tohle supr fáro, kter tak hezky oslintává.+ Svezeš mě brouku?
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Hotel - Recepce

Příspěvekod Gabriel » 29 úno 2016 02:12

+usmívá se jejímu šokovanému výrazu, když si ale vzpomene na své auto, ztuhne a zadívá se jí do očí, na rtech něžný, láskyplný úsměv+ Ano, koupil. Máš ho u mě pořád schovaný. +řekne tiše a políbí ji na rty+ To si piš, přece nepůjdeme pěšky...+zazubí se, vezme ji za ruku a gentlemansky jí otevře dveře a pomůže jí nastoupit. Pak přejde na druhou stranu, nastoupí a dost namachrovaně protúruje motor, až se z toho dunění skoro rozvibrují skla ve výlohách; rozpustile se na ni ušklíbne a v burácení motoru vyrazí do restaurace; a rozhodně nepojedou nejkratší cestou:D+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Hotel - Recepce

Příspěvekod Björn Skarsgard » 15 bře 2016 15:09

Rebecca Altamirano píše:Ale přesně to na nás milujete. +zazubí se na něj uličnicky+ Hele já nevím, policajty tahám do čehokoliv hrozně nerada. Obzvlášť tady, co když se z toho vyklube něco nadpřirozenýho? +kousne se do rtu a zadívá se z okna do tmy venku+ A policajti by tu reputaci rozmetali v minutě, na tom jim houby záleží. +dodá ještě a pak si vybaví něco z toho, co jí říkal V a zamračí se+ A už asi vím, s kým to půjdu probrat. Budu potřebovat jména těch kluků, kdyby se někde objevili. +a je jasný, že nemyslí, že je objeví živý+ Jdeme Méďo, máme práci. +poklepe mu na předloktí, aby přestal blokovat dveře a hnul tou pěknou prdelkou:D+


No jo, asi jo. +Mračí se jak nebe před bouřkou.+ Jo, taky fízláky moc rád nemám +asi nějaká špatná zkušenost z mládí či co.+ A budeš té lásky a milosti a řekneš mi to? rád bych věděl o mám pak tlumočit dál. Jo pojď, sosalko +odejdou zpátky na recepci a on jí tam najde ty čtyři jména.+ Takže to máme Ruffus Brick, 19, Andrew Lloyd 19, Matthew Northbrand 18 a poslední +listuje v knize+ Cormac McFinnley 18. +Ukáže jí taky fotky mladíků, které ehm... no, prostě od jistého incidentu si všechny hosty důkladně zapisují do knihy.+
Björn - Isbjörn. Gladde mig!
Uživatelský avatar
Björn Skarsgard
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 277
Registrován: 15 říj 2010 11:34

Re: Hotel - Recepce

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 15 bře 2016 15:26

+zapíše si jména a pořádně si prohlídne fotky, aby si je vryla do paměti+ To víš, že řeknu. Jdu tam. +ukáže směrem ke schodům do suterénu a zazubí se na něj+ Tak mi drž palce, ať se mnou hned nevyrazí dveře. Už jsem si ověřila, že po ránu bývá trochu nedůtklivej. +zašklebí se pobaveně a zamíří do suterénu+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Hotel - Recepce

Příspěvekod Björn Skarsgard » 15 bře 2016 15:34

+Vydá něco mezi zasténáním, zabručením a zaklením :)+ já ho prostě nemám rád +teď ho ty zuby asi začaly bolet fest, páč je slyšet jak drtí zubní sklovinu stoliček.+ Hele kdyby něco volej, a nech mi taky nějakou zábavu, už dlouho jsem nikoho neroztrhal na cucky.
Björn - Isbjörn. Gladde mig!
Uživatelský avatar
Björn Skarsgard
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 277
Registrován: 15 říj 2010 11:34

Re: Hotel - Recepce

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 15 bře 2016 15:44

Sdílím tvé pocity. +uculí se a sama věří, že minimálně do určité míry je to dokonce i pravda:D+ Jasně, nechám se ráda zachránit od rytíře v bílém kožichu. +zazubí se na něj vesele a seběhne po schodech dolů+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Hotel - Recepce

Příspěvekod Björn Skarsgard » 15 bře 2016 16:19

+On to jako nemyslel zachraňovat, spíš by si třeba taky rád pohrál xD+ No, já budu tu. +Zaleze za recepci a má pocit, že se na ně řítí nějaký pěkný průser. Kýbl sraček. Ne spíš kontejner sraček.+
Björn - Isbjörn. Gladde mig!
Uživatelský avatar
Björn Skarsgard
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 277
Registrován: 15 říj 2010 11:34

Re: Hotel - Recepce

Příspěvekod Rhage » 11 dub 2016 17:36

+objeví se před hotelem a jen doufá, že je to ten správný. Vejde do rozlehlé, honosné haly a zamíří k recepci+ Zdravím. +zazubí se a opře se pult+ Mám takový speciální přání a tajně doufám, že bude možný ho splnit. +zablýskne mu vesele v očích+ Měl by tady bydlet můj kámoš, no vlastně tak trochu brácha. A jelikož sdílíme mírnou alergii na denní světlo, bylo by fajn, kdybych mohl bydlet někde poblíž něj. +další hollywoodský úsměv+ Jo a zítra dorazí ještě jeden. +upozorní na to hned, i když každýmu nejspíš dojde, že spolu asi budou mít něco společnýho:D ta rodinná podoba:D+ Co myslíte, půjde to?
The secret side of me,
I'll never let you see.
I keep it caged but i can't control it.
So stay away from me,
The beast is ugly.
I feel the rage and i just can't hold it.
Uživatelský avatar
Rhage
 
Příspěvky: 63
Registrován: 10 dub 2016 12:10

Re: Hotel - Recepce

Příspěvekod Zaměstnanec » 11 dub 2016 18:30

+Za recepčním pultem dneska sedá hubená vysoká blondýnka s kudrnatýma vlasama, zastrčenýma za špičaté uši. Vzala tuto práci jako brigádu při vysoké, pomocí Bjorna, kterého potkala na trinity. Zvedne oči od monitoru a zadívá se na příchozího hosta. Ztěžka polkne. Vypadá totiž jako nějaký hollywoodský herec... a dokonce ten úsměv, bože! Naskočí jí husí kůže a tváře lehce zčervenají+ Dobrý večer pane... +usměje se mile a doufá, že po ní bude chtt něco společnho se svlékáním... Trochu zmateně se na něj zadívá...+ aha, denní světlo +svitne jí a podívá se, kdo je ubytovaný v suterénu.+ Pana Vishouse hledáte? +zeptá se ho ilým hlasem, ze kterého může slyšet cinkání zvonků v létě na louce.+ To bude možná trochu problém... +zamračí se malinko.+ Je tam jen jeden byt, ale pokud by to ašemu bratru nevadilo, a bydlel byste s ním, zařídím rozšíření prostor. +Zamrká na něj dlouhými řasami+ Ještě jeden? +trochu se zajíkne a opět se na něj podívá, sjede ho pohledem při kterém si zkousne ret ale pak se vzpamatuje.+ Pokud budete chtít, mohu vás zavést za panem Vishousem, jen vás ještě musím zapsat +otočí k němu knihu hostů+.
K vašim službám...
Uživatelský avatar
Zaměstnanec
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 1111
Registrován: 05 zář 2009 14:56

PředchozíDalší

Zpět na Hotel Lafayette

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron