Hotel - Recepce

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Hotel - Recepce

Příspěvekod Zaměstnanec » 27 úno 2016 17:00

Jistě pane, jen chviličku vydržte +vytočí číslo jejího apartmánu+
Slečno, ano to jsem já, chtěl by s vámi mluvit jeden host... Ano.. jistě, vyřídím. Na viděnou.
Prý máte chviličku vydržet pane, měla by tu být za deset minut.
K vašim službám...
Uživatelský avatar
Zaměstnanec
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 1111
Registrován: 05 zář 2009 14:56

Re: Hotel - Recepce

Příspěvekod Syriana Spinnel » 27 úno 2016 17:23

+S růžovými líčky, jak sbíhala schody se objeví v recepci.+ Clarku, jsem tu +usměje se a Clark jen ukáže k muži, sedícímu v křesle. Tak k němu Syr zamíří, sakra je celý schovaný za novinami. Jak tak k němu pomalu přistupuje, nos jí naplní moc moc příjemná vůně muže.+ Dobrý den, přejete si se mnou mluvit? +zeptá se, když je na metr a půl od něj+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Hotel - Recepce

Příspěvekod Gabriel » 27 úno 2016 17:38

+pomalu spustí ruce dolů a vzhlédne k ní+ To přeju, madam. A taky bych vás rád pozval na oběd. +zvedne koutek v křivém úsměvu a v očích mu pobaveně blýská+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Hotel - Recepce

Příspěvekod Syriana Spinnel » 27 úno 2016 17:43

+Na tváři se jí začne rozlívat připitomělý úsměv už v okamžiku, kdy promluví. Srdce jí podivně zaplesá, nejradši by mu hupla na klín.+ Nevím co by tomu řekl můj partner, kdyby zjsitil, že přijímám pozvání k obědu od hostů. +pronese pořád s tím úculem na tváři a stoupne si mezi jeho nohy.+ Ahoj brouku +projede mu vlasy rukou, je vidět jak moc ráda ho vidí.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Hotel - Recepce

Příspěvekod Gabriel » 27 úno 2016 17:47

Partner by jim nejspíš musel ukousnout hlavu. +prohodí tak napůl vážně a stáhne si ji na klín+ Chyběla jsi mi...+vydechne a otře se jí rty o krk a pak si ji přitáhne k sobě a dlouze ji políbí+ Jak se máš? Je všechno v pořádku? +zkoumavě se jí dívá do očí, výraz starostlivý+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Hotel - Recepce

Příspěvekod Syriana Spinnel » 27 úno 2016 18:03

A to by tady nadělalo spoustu nepořádku +přitulí se k němu a jeho vůni je obalí jak nejhladší hedvábí.+ Chyběl jsi mi +opětuje mu polibek a je jí celkem jedno, že na ně Clark civí.+ a mrzí mě jak jsem na tebe včera vyletěla. +otře se líčkem o jeho.+ jsem v pohodě brouku, když jsi tu, je všchno v pohodě... +pak jí ale dojde....+ Co tu děláš?! +myslí teď ty všechny věci v Bukurešti.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Hotel - Recepce

Příspěvekod Gabriel » 27 úno 2016 18:17

Jo, velkou spoustu. +souhlasí líně+ To nic, už jsem na to zapoměl. +usměje se a líbne ji na nos+ Vzal jsem si dva dny dovolenou. +vysvětlí, jakoby o nic nešlo+ Will to tam má na povel, všechno je víceméně v pohodě. +ujistí ji pak vážně; vstane s ní v náručí a postaví ji opatrně na zem+ Tak co bude s tím obědem? Vsadím se, žes ještě neobědvala. +koukne na ni přísně. Kdyby tušil, že ani pořádně nesnídala:D+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Hotel - Recepce

Příspěvekod Syriana Spinnel » 27 úno 2016 18:27

Páni, mám tě na celé dva dny! +září jak sluníčko.+ Připomeň mi, že mám Willovi poslat obrovský dárkový koš z uzenářství. +Usmívá se a proplete svoje prsty s jeho, když ji tak hezky zvedne a opře se o něj bokem.+ Už jsem ti řekla jak ráda tě vidím? +zkouší to zakecat.+ Ehm... asi před +podívá se na hodinky+ půl hodinou jsem vstávala a stihla posnídat kafe a čokoládu. +Přizná se bez mučení, ale měl by jí přičíst kladné body za snahu.+ Jsem jenom tvoje, a snesu i obrovský oběd, ale jen abych ti udělala radost.
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Hotel - Recepce

Příspěvekod Gabriel » 28 úno 2016 02:47

Tak to on rozhodně ocení, někdy mám pocit, že by za kus žvance prodal i vlastní babičku. +ušklíbne se pobaveně+ No...tos jsi mě teda moc nepotěšila, ale máš malý, bezvýznamný plus za to, žes kápla božskou. +tváří se přísně, ale v očích mu vesele jiskří+ Kam chceš jít? Máš tu nějaký oblíbený podnik? Moc to tady totiž ještě neznám, takže jsem nic předem nehledal...+přizná teď pro změnu on maličko zahanbeně:D+
Uživatelský avatar
Gabriel
Kožoměnec
 
Příspěvky: 871
Registrován: 11 čer 2009 10:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Hotel - Recepce

Příspěvekod Syriana Spinnel » 28 úno 2016 08:02

To víš, jídlo, hlavně maso, dělá s určitými chlapi divy +směje se s ním.+ Náhodou teď jsi nespravedlivý, kdybys viděl tu mega večeři co jsem včera ztrestala, tak bys byl velmi potěšený, přinejmenším B byla docela v šoku, myslím že si to vyfotila. +Potřepe hlavou.+ mno, to záleží na co máš chuť? je tady ulička, kde jsou snad všechny možný restaurace, thajsko, mexiko, čína, francie, itálie mmmmm těstoviny a čtyřsýrová pizza +culí se+ a určitě tam mají i skvělé steaky zlato.
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

PředchozíDalší

Zpět na Hotel Lafayette

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron