Restaurace

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Restaurace

Příspěvekod Björn Skarsgard » 10 úno 2016 19:22

+nakráčí si tobdo restaurace jako pán a zabere jim nejlepší box.+ hele děje se se zrzkou něco co bych měl vědět, krom toho že jí teda trochu hráblo z toho všeho? +rozvalí se a objedná si dvojitý burgr s megaporcí hranolek, no a láhev vodky pro začátek.+ prosim tě víš kolik lidí na světě teď z různých důvodů sahá po své ranní dávce? +nalije jim oběma+
Björn - Isbjörn. Gladde mig!
Uživatelský avatar
Björn Skarsgard
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 277
Registrován: 15 říj 2010 11:34

Re: Restaurace

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 10 úno 2016 19:30

Z toho by hráblo každýmu. +povzdechne si+ Vlastně je na tom až nečekaně dobře...vzhledem k tomu všemu. +mávne neurčitě rukou+ Ale kromě toho že jí opravdu hodně chybí její magie, jí zrovna v tuhle chvíli moc nepřidal i jeden váš nový host. +koukne na něj, jakoby odhadovala, kolik mu toho může říct, aniž by riskovala, že ho sám půjde roztrhat na kousky:D+ Jo to asi sahá. Já k tomu ale důvody ani většinou nehledala. +zaxichtí se a vezme si svoji skleničku.
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Restaurace

Příspěvekod Björn Skarsgard » 10 úno 2016 19:48

+zbystří smysly a vycení zuby+ nějaký host ji obtěžoval? +pěkně v něm narůstá nasrani+ vzala za mě celý vikend+, v knize jsem viděl že máme dva nové hosty.... +poklepava prsty o skleničku.+ mám se na něj podívat? +v očích se mu zaleskne, přece jenom tento hotel bere jako svoje území+ dodna +lupne ju a hned doliva další+
Björn - Isbjörn. Gladde mig!
Uživatelský avatar
Björn Skarsgard
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 277
Registrován: 15 říj 2010 11:34

Re: Restaurace

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 10 úno 2016 19:57

+fajn, takže přenos informací omezit na minimum:D+ Asi obtěžoval, ale ne v obvyklým smyslu. Šlo spíš o tohle. +poklepe si na spánek a významně se na něj zadívá+ A není třeba, mám v plánu ho navštívit hned se západem slunce. +oči jí znovu zledovatí+ Podle všeho je to upír, který nesnese ani minimum slunečního světla, takže žije obráceným režimem. Bydlí v suterénu. +dodá jakoby na vysvětlení, jak na to všechno přišla+ A nejspíš má taky nějaký spojení i s tím hostem ve třetím patře. +vypije polovinu další skleničky+ Jo a jen tak mimochodem, pokoj číslo šest bude potřebovat drobnou rekonstrukci. +dodá ještě nevzrušeně:D+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Restaurace

Příspěvekod Björn Skarsgard » 10 úno 2016 20:08

+mračí se čím dál tím víc+ to se mi ani trochu nelíbí +zavrtí hlavou rezolutně.+ tahle politika ubytování pro všechny je podle mě nesmysl a bylo.otázkou času, kdy k něčemu takovému dojde. + dojí a když nalivá další panáky jsou už dvojité+ děláš si srandu, teď jsme rekonstruovali do hajzlu +praští pěstí do stolu+ večer půjdu s tebou, jsem na tu pijavici dost zvědavý.
Björn - Isbjörn. Gladde mig!
Uživatelský avatar
Björn Skarsgard
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 277
Registrován: 15 říj 2010 11:34

Re: Restaurace

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 10 úno 2016 20:29

Ani mě ne, vítej v klubu. +odfrkne si+ No netvrdím, že mi to přijde jako úplně rozumný. Je sice fajn nikoho nediskriminovat, ale...+nedopoví, ale je jasné, jaký na to má názor+ Můžete mu to naúčtovat, jistě nebude nic namítat. +a i kdyby, bude mu to prd platný:D Kopne do sebe dalšího, tentokrát už dvojitýho panáka+ Ne, to teda nepůjdeš. +upře na něj naprosto neústupný pohled.+ Nepotřebujete mít k rekonstrukci další pokoj. Nebo spíš půlku hotelu. +opraví se, když si vybaví, jak Syr milou pijavici popsala:D+ Slibuju, že ti pak podám hlášení. +dodá smířlivě+ A vůbec, máš nějaký zajímavý novinky, zatímco jsem lítala po dovolených? +zadívá se na něj zvědavě. Ano, snaží se nenápadně odvést téma jinam:D+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Restaurace

Příspěvekod Björn Skarsgard » 10 úno 2016 20:38

+ted se pro změnu zatváří jak malé děcko, kterému vzali lizátko+ to teda ale vůbec není fér, ale... +odmlčí se+ fajn, když mi pak dáš vědět co a jak, tak teda nepůjdu, ale budu čekat na recepci a kdyby něco, tak mě zavoláš na pomoc, ok? Nového.... ani nic, po té co mi Syr zničila reputaci cassanovi - mimochodem nikdy s ní nepij, je sice srandovní ale páchá hrozné škody. Ty máš nějaké novinky? Jak ti to dopadlo s tím frájou co máw pro sebe celé patro?
Björn - Isbjörn. Gladde mig!
Uživatelský avatar
Björn Skarsgard
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 277
Registrován: 15 říj 2010 11:34

Re: Restaurace

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 10 úno 2016 20:53

Rozhodně ti dám vědět, kdybysme potřebovali medvědí pomoc. +slíbí slavnostně a culí se jen trošku.Vzápětí se málem zadusí lokem vodky+ Co-že, cože ti zničila? Jaký škody, proboha?! +snaží se nesmát, ale moc se jí to nedaří.+ Co mi jako mělo dopadnout? +zatváří se opravdu tak dokonale nechápavě, že by jí to jeden i sežral:D+ Nic jsem s ním neměla. +popře všechno!:D+ Je to rasista. +dodá ještě, jakoby to mluvilo za vše a výraz má jak vytasný z mramoru+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Restaurace

Příspěvekod Björn Skarsgard » 10 úno 2016 21:04

+mávne nad tím rukou+ to neřeš, shrnul bych to asi tak, že v univerzitní knihovně uz si jen tak neškrtnu. +povzdechne si zoufale a dopije+ a nesměj se, byla to fakt tragédie. +opře si hlavu o a spoza řas se na polstrspozani dívá+ rasisti jsou děsně pitomí, nechápu proč se v tom případě ubytoval zrovna tady +zabruci si pro sebe+ takže mám šanci dostat se na první metu? +zahybe významně obočím+
Björn - Isbjörn. Gladde mig!
Uživatelský avatar
Björn Skarsgard
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 277
Registrován: 15 říj 2010 11:34

Re: Restaurace

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 10 úno 2016 21:27

Jen dělej tajemnýho, poptám se přímo u zdroje. +přivře zákeřeně oči a dopije další skleničku+ Těžko říct, psychopatům do hlavy nevidím. +pokrčí rameny. haha:D+ Třeba to je určitá forma terapie. +navrhne a napadne ji, že do určité míry je ta terapie možná i docela účinná:D+ A první meta obnáší co? To víš, vyrostla jsem v jiný době, tohle moderní stupňování mě zcela minulo. +zamrká na něj andílkovsky+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

PředchozíDalší

Zpět na Hotel Lafayette

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron