Restaurace

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Restaurace

Příspěvekod Syriana Spinnel » 10 úno 2016 21:57

A na co že se mě to chceš zeptat B? +Objeví se u jejich stolu Syr zčista jasna, no tak dobře, docela se ta připlížila, a vypadá o dost líp. Vyčesala si vlasy a oblíkla si to drsňácký oblečení, co nakoupili společně s Gabrielem. Taky se nezapomněla ozbrojit.+ Mimochodem, +mrkne na Bjorna+ první meta, to jako vážně, žes jí ještě nesáhl ani na zadek? +zavrtí nad ním hlavou a je vidět, že se baví.+
B: vidíš, to říkám furt, že jenom páchá škodu +dolije si tentokrát už plnou sklínku.+
S: Máte to ale pěkný mejdánek, přátelé +namáčkne se k nim a objedná si míchaný vajíčka, slaninu a kafe+
B: +přisune si flašku k sobě, rozhodnutý nedát jí ani kapičku.+ Becs napadlo mě... +loupne po ní pohledem a pak po Syr.+ Ví už tady naše malá, že si ji vlk označkoval? +zdvihne obočí jako "tady ti ten úder vracím"+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Restaurace

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 10 úno 2016 22:09

+když se tam objeví Syr, zatváří se překvapeně+ Tos spala tak dvacet minut ne? +pak ji sjede pohledem a pokýve hlavou+ Pěkný. +platí to asi hlavně na tu zbraň. To ona ocení vždycky+ No na to, žes prý tady medvídě historicky, pardon, společensky znemožnila? +culí se jak měsíček na hnoji. Po jeho poslední větě jí ale úsměv trochu zamrzne a ošije se+ Nooo....to nevím. Asi...+střelí pohledem po Syr+ ...ne?
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Restaurace

Příspěvekod Syriana Spinnel » 10 úno 2016 22:19

Náhodou to byly skoro dvě hodiny +zakření se, a když před ní přistane talíř s jídlem, zakření se ještě víc.+ Nezapomeň tohl +zamává vidličkou nad talířem+ zahrnout do svého raportu.
B: Nic jí neříkej a já zapomenu na to, co se stalo +a navíc jí ještě přihraje pečivo a zeleninku jako by ji chtěl uplatit.+
S: jo ty myslíš tohle! +zadívá se na Bjorna a pak na Beccy a dělá jako že strááášně přemýšlí.+ ále, chudák potřeboval vysekat z průseru s frajlí a pak se mu nelíbilo moje řešení +pokrčí rameny a začne se ládovat, načež jí zůstane ruka viset ve vzduchu, a kus míchaných vajíček spadne z vidličky na talíř s hlasitým plesk.+
B: aha, takže asi neví +zabručí+
S: pořád ještě spím jo? +tvář se jí stáhne v neskutečně nasranou grimasu+ dej mi mobil +řekne B naprosto ledovým hlasem+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Restaurace

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 10 úno 2016 22:30

Jasně, jasně, dělám si mentální poznámku "bohatě snídala! Ověřeno osobně". +culí se vesele+ To mě ale zajímááá, jen povídej, přeháněj! +chytne se toho, ale veselá histroka bude muset evidentně počkat+ Hmmm, hele, to asi není dobrej nápad. Tohle by fakt bylo lepší řešit osobně, ne? +kouká na ni trochu jak ztracený štěně+ Navíc mám ještě něco, co bys asi měla vědět. Když jsi ta spolumajitelka hotelu...+po očku koukne na Bjorna a zase zpátky na Syr+ Totiž, byla jsem v tom pokoji...+nakousne to neurčitě+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Restaurace

Příspěvekod Syriana Spinnel » 10 úno 2016 22:39

Osobně se tam právě teď nedostanu +kouskuje slova jak je naštvaná a to, že se fakt nemůže přemístit ji dožere ještě víc. Pak se pomalu podívá na Beccy a obličej jí naprosto potemní, kdo ví jestli ty vzniklé situace na ni nenechali nějaké následky.+ Jdeme! +zavelí rázne a už už vykročí od stolu, když se otočí k Bjornovi.+ Ty ne, sypej na šestu, ať už je tam cokoliv, a dej ji do pořádku. A pak se nehneš z recepce. +Podívá se na Becs a pak vykročí k suterénu.+
B: +uzná, že tohle asi vytahovat nemusel a pak se zatváří stejně naštvaně.+ fajn! +vyštěkne na ni a dlouhými kroky odkvačí napružený jak pružina vyplnit rozkazy. Ts, kdo je aby mu tak poroučela sakra?+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Restaurace

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 10 úno 2016 22:48

A to je právě dobře, víš? Všimla sis, že i já se rozhodla řešit určitý věci až když trochu vychladnu? +zvedne obočí, je jasné, že naráží na momentální situaci+ Počkej, to chceš už jít...+když už je v půlce cesty z restaurace+ Není to tak hrozný, já to pak dám do pořádku. +mávne rukou, aby naznačila, čím to dá do pořádku. Pak ještě střelí lehce zoufalým pohledem po Bjornovi a vyrazí za Syr+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Restaurace

Příspěvekod Syriana Spinnel » 11 úno 2016 15:37

No ale přece jsem ti to nemohla říct před ním, když je tak neskutečně nesnesitelnej. +podrží klidně ruku, aby jí ji mohla zrekonstruovat.+ Ale očividně na tebe zapůsobil stejně jako namě, takže mi dlužíš flašku. Dky, +vezme si od ní mobil a vytluče Gabrielovo číslo.+
G: Jak je na tom? +ozve se pohotově ze sluchátka+
S: Ahoj miláčku, jsem na tom dobře +prohodí zlověstně+
G: Syr?! +jo, je fakt překvapený+
S: Nehledě na to, brouku, že jsme se domluvili, že se jí ozvu sama, tak jsi mi poslal chůvu. Ale kvůli tomu nevolám...
G: Mám o tebe starost +zavrčí do telefonu namíchnutě, jako by se tím všechno vysvětlovalo.+ kvůli čemu voláš, je něco s B?
S: Rebecca je v pořádku! +štěkne na něj.+ Ty sis mě označkoval! a neobtěžoval ses mi o tom ani zmínit! +teď už není tak naštvaná, jako spíš zklamaná.+
G: +na druhé straně je ticho, hodně velké ticho+ Vadí ti to? +ozve se nakonec, když už je to k nesnesení.+
S: takže je to pravda +vydechne+ Ne, jo, nevím sakra! +načež předá telefeon B se slovy - nejsem žádnej zatracenej patník, který si může kdo chce očůrat. A jde dál do restaurace. Najednou se jí vodka po ránu zdá jako supr nápad.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Restaurace

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 11 úno 2016 16:21

To rozhodně zapůsobil. Tak přebujelý ego jsem už dlouho neviděla. +zaxichtí se. Ovšem o flašku se nedohaduje:D+

+s poněkud nešťastným a rozpačitým výrazem poslouchá jejich rozhovor a když jí Syr vrazí telefon zpátky, usoudí, že by s ním taky měla promluvit+
G: Je moc naštvaná? +zní docela dost smutně+
B: Ne, to ani ne. +odmlčí se a loupne pohledem po Syr+ Vlastně je spíš totálně nasraná. +upřesní to nakonec+
G: +hluboce si povzdechne+ Já za to nemůžu, víš, že tohle nemůžeme ovládat. +snaží se ospravedlnit+
B: já to vím, Gabrieli, a slibuju, že jí to zkusím nějak vysvětlit. +je jí ho docela líto+
G: dobře, díky. Neměl bych radši přijet? +je poznat, že stačí slovo a nechá všeho, jen aby mohl přijet+
B: Ne, zatím asi ne. Možná za pár dní, za týden...+zamyšleně kouká na dveře, kterými Syr prošla+ Ozvu se ti. A ona určitě taky.
G: Dobře. +nezní vůbec šťastně+ Tak se měj. +zavěsí+

Ach bože, copak nemůže být nic v klidu?! +povzdechne si zoufale a zamíří za Syr do restaurace+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Restaurace

Příspěvekod Syriana Spinnel » 11 úno 2016 16:28

+sedí u stolu, hlavu v dlaních a no je smutná. Okamžitě jí začne být líto, že na něj tak vystartovala, ale cítí se zrazeně.+ přehnala jsem to co +mroukne, když vedle ní sede Becca+ ale sakra mohl mi to apoň říct , nesnáším, když je to o mě beze mě sakra. Vždyť bych mu hlavu neukousla +krouží tekutinou ve sklenici.+ Vsadím se, že už mě nebude chtít ani vidět. U Merlina, co se to se mnou děje. je ze mě fakt regulérní cvok, kterej šéfuje mega cvokhausu. Promiň B.
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Restaurace

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 11 úno 2016 16:43

+sedne si naproti a ustaraně na ni kouká+ Možná trošku. +souhlasí opatrně+ Určitě by ti to řekl, ale v tom všem, co se dělo na to nejspíš zapoměl. +snaží se to urovnat, jak nejlíp to půjde+ Bohužel nad tímhle ani nemá žádnou kontrolu. V první chvíli si pravděpodobně ani neuvědomil, co se stalo. +natáhne ruku a jemně stiskne tu její a usměje se na ni+ A rozhodně tě bude chtít vidět. Skoro jsem mu nedokázala zabránit v tom, aby se okamžitě nesebral a přijel sem. +pak se trochu zarazí a váhavě na ni kouká+ Nebo jsem mu neměla bránit? A cvok nejsi, to mi věř. Jen je toho na tebe poslední dobou trochu moc.
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

PředchozíDalší

Zpět na Hotel Lafayette

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron