Restaurace

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Restaurace

Příspěvekod Syriana Spinnel » 13 pro 2012 02:14

Obrázek
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Restaurace

Příspěvekod Byron » 20 úno 2014 17:03

+najednou se tam objeví s Vici, která stojí před ním, což je vážně dobře a proč, to může už Vici cítit na jejím zadku+ Počkej chvilku. +uculí se a drží ji před sebou+ Nebo to bude fakt trapný. Dobrý dobrý. +se sebevědomím úsměvem od ní odstoupí a chytne ji za ruku+ Tak co si dáme? +zubí se, jako by se nic nestalo+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Restaurace

Příspěvekod Victoria » 20 úno 2014 17:35

Co? +uculí se, ale pak se k němu přitiskne a je jí to jasný+ Jestli tě to uklidní, jsem na tom dost podobně. +ošije se trochu, ale snaží se na to moc nemyslet, chytne ho za ruku, a nechá se odvýst k nějakýmu stolku pro čtyři, aby měli dost místa na jídlo+ Já si dám palačinky. A ovoce a čokoládovou fontánu. A míchaný vajíčka s uzenym lososem. +předvádí, jak je nóbl+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Restaurace

Příspěvekod Byron » 20 úno 2014 19:58

+sedne si a nadechne se+ A já si dám vajíčka se slaninou a vdolečky s povidlím a s tvarohem, ale jenom takový malý. +ukazuje číšníkovi, jak malý by si je představoval+ A pak taky pizzarolky. Bez těch by to nebyla dost noobl snídaně. +zazubí se na něj, načež číšník odplachtí a Byron si zatím zapálí+ Jsme fakt nóbl. +přikývne noblesně a číšník jim tam donese konvici kafe a čaje+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Restaurace

Příspěvekod Victoria » 20 úno 2014 21:48

Jsme rozhodně nejvíc nóbl v podniku. +přikývne elegantně a rozhlídne se po prázdný restauraci,nechá si noblesně nalít kafe, a nacpe si zatím cigáro do špičky, načež si nejnoblesnějc nechá zapálit+ Jů, hele, naše jídlo. +zazubí se, když se z kuchyně vynoří dva číšníci a tlačí před sebou vozíček narvanej jídlem, a fakt přivezou i tu malou soukromou čokoládovou fontánu. nadskočí na židli, ale pak si vzpomene, že je lejdy, tak si noblesně vezme brčko, strčí ho do fontány a ucucává+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Restaurace

Příspěvekod Byron » 20 úno 2014 22:13

+zasvítí mu oči a taky málem poskočí na židli+ Schválně, kdo toho vypije víc. +taky se chopí brčka a začne sosat, načež se zakucká+ Dobře, dobře. Na čokoládovýho mistra nikdo nemá. +zapije to kafem a utře si slzy z očí a přitáhne si k sobě vajíčka se slaninou+ Já se budu držet osvědčenýho receptu, nejdřív slaný a pak sladký. +zamne si ruce a nacpe si plnou pusu slaniny, ovšem velmi noblesně+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Restaurace

Příspěvekod Victoria » 20 úno 2014 22:43

Pff, já cucám jinou ligu. +zazubí se, ale pak už má taky dost, tak brčko vytáhne a noblesně pokape ubrus+ Já mám nejradši metodu pejsek s kočičkou. +zazubí se, a dá si trochu lososa, a pak se pustí do palačinek+ Teče ti omastek po bradě milorde. +upozorní ho se smíchem a s plnou pusou palačinkovýho těsta, než si pokecá tu boží košili+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Restaurace

Příspěvekod Byron » 20 úno 2014 22:51

Oh božíčku! +vyjekne, hnedka se chopí ubrousku a decentně si otře ten omastek z brady+ Již je to lepší, má lejdy? +nastaví jí bradu, aby mu to zkontrolovala. Nicméně dlouho mu ta čistá brada nevydrží, protože má na ní tvaroh a povydla od vdolečků+ Za to vy jste dneska obzvlášť elegantní, drahá lejdy, jak si matláte kolem pusy tu šlechačku. +zašklebí se na ni vesele+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Re: Restaurace

Příspěvekod Victoria » 20 úno 2014 23:41

+zazubí se a ještě mu otře kousek vajíčka z koutku+ Koukám že jste dneska čerstvě oholen milorde. +uculí se+ To je novej jarní look mezi vyššíma vrstvama. +poučí ho, ale tu pusu si teda olízne, aby mu nedělala ostudu, a občas si vezme nějaký ovoce a namočí si ho v čokoládě, děsně noblesně se cpe, a je z toho celá blažená+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Restaurace

Příspěvekod Byron » 20 úno 2014 23:48

+zachvilku už pomalu nemůže, ale nedá se a ještě pokračuje+ Jistě, že jsem oholen. Hladce oholen, hladce vyholen, abych vám nedělal ostudu mezi společností. +přikývne a uculí se+ Já už nemůžu. +zafuní a rozvalí se na židli, načež se vzpamatuje a rozvalí se trochu víc důstojně a ještě si vezme jahodu+
Kečup?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 16105
Registrován: 12 čer 2010 12:24

Další

Zpět na Hotel Lafayette

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron