Restaurace

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Restaurace

Příspěvekod Syriana Spinnel » 11 úno 2016 19:44

+čím víc jí to B vysvětluje, tím víc se cítí hůř.+ takže vlastně... +dumá nad tím+ co to pro mě teda znamená? +zvedne k ní oči a ostentativně si čichne ke kůži.+ ncítím žádnou změnu, ty jo? +přece jen má vytřbenější nosík.+ Ne ne, udělala jsi dobře +souhlasí po chvilce+. I když mi děsně chybí tak jsou důležité věci, které musí v Bucurešti vyřešit. Měla bych mu zavolat a omluvit se, +zamumlá+
Ty, máš v plánu se dát na lov těch... smraďochů? +zapátrá jí ve tváři, aby jí neušla i ta nejjemnější reakce svalů+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Restaurace

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 11 úno 2016 19:57

No, v podstatě je to něco jako svatba na vlčí úrovni. +pousměje se+ Jeho vlk si tě prostě vybral jako svoji družku a tímhle způsobem si tě označí, aby zabránil ostatním vlkům se ti dvořit. +vysvětlí to, jak nejlíp dovede+ Není to nějaká fyzická změna, spíš je to všechno na tý metafyzický úrovni. Ani já jako upírka to necítím, ale když vezmu na pomoc svoji vlčici...+oči jí zezlátnou, ale do nepatrně jiného odstínu, než když zuří, nebo je vzrušená. Tohle je spíš bledězlatá, než jantarová+ ...tak ona to pozná hned. +dodá a oči znovu získají běžnou, tmavě hnědou barvu+ A myslím, že i jiní dlaci to poznají. +zamyslí se nad tím krátce+. Vlastně určitě, jinak by o tom nevěděl Björn. +dojde jí najednou+ To sice má, ale nic pro něj není důležitější, než ty. To mi věř. +ujistí ji vážně a pousměje se+
Hmm, upřímně nevím. Na jednu stranu se mi nelíbí představa, že se tu možná potuluje nějaká divná sekta bůhví jakých psychopatů. Potřebovala bych o nich zjistit víc, ani já nejsem takový cvok, abych šla po někom, o kom nic nevím. "Poznej svého nepřítele, pak ho znič." Postrachovo oblíbené úsloví. +pousměje se+ V každým případě budu ve střehu. Což mimochodem hodlám uplatnit i na tvýho pana hosta. +ušklíbne se+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Restaurace

Příspěvekod Syriana Spinnel » 11 úno 2016 20:06

No... pane jo... +vydechne nakonec.+ takže to je vážný +hledá nakonec. To jsem fakt nevěděla. +teď je jí to líto ještě víc.+ ty máš vlčici... +když jí to chce objasnit tak jen mávne rukou.+ ne, nic neříkej, mě už by překvapilo snad jen to, že jsi chlap +zazubí se.+ No, ale jak získat informace, když náš skvělý host se rozhodl o ně nepodělit? +chvilku nad tím přemýšlí+. A co mu nabídnout obchod? Takový, který by byl pro obě dvě strany výhodný? Něco mě napadlo... +řekne opatrně po chvilce,+ ale líbit se ti to nebude. Asi. a ne, neboj, o mě nejde +uculí se.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Restaurace

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 11 úno 2016 20:18

Jo, celkem vážný to je. +přikývne souhlasně+ Ale tak jako hezky vážný. +dodá a uculí se+ No jo, probudil ji J-C, kdysi při jedný akci. Byl to překvapení pro všechny, to mi věř. +ušklíbne se pobaveně+ Obchod? +zvedne obočí, až jí skoro zmizí ve vlasech+ Nechce se mi s ním dělat vůbec žádný obchody. Nevěřím mu. +říká ta, co jezdí na výlety s Jadem:D+ Tak o co jde? +kouká na ni obezřetně, trochu jakoby čekala, že jí nabídne, aby prodala ledvinu:D+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Restaurace

Příspěvekod Syriana Spinnel » 11 úno 2016 20:28

Máš pravd, zase +přitaká jí.+ takový vážně hezký jen... +na chvilku se odmlčí.+ mám z toho docela strach víš... je tu spousta věcí, které se musí dořešit, například ten můj 3+1 balíček... +pomzslí na potěr a pana M. jak si ho pro sebe sem tam nazve.Pana Manžela.+

No, jde o to, že jak jsem zpozorovala +zní vážně+ tebe on neslyší, jako nad čím přemýšlíš, a tak jsi jediná, která ho může sledovat a má pro to nejlepší dispozice. Takže, musí nám hrát taky trochu štěstí do karet. Prostě ho budeš sledovat a až při akci bude zaneprázdněn, buď mu pomůžeš, nebo předáš padoucha, buď jak buď, pak by možná na nějakou tu spolupráci přistoupil. +pokrčí rameny.+ Asi si půjdu chvilku odpočinout k sobě.Chceš e tu ubytovat, určitě je nějaký pokoj volný +přemýšlí který krom 6 samozřejmě+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Restaurace

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 11 úno 2016 21:02

To je fakt, vůbec ti tohle všechno nezávidím. +koukne na ni soucitně+

Hmm, to nezní blbě. +usoudí zamyšleně, když si vyslechne její návrh+ Navíc mám výhodu kouzel, klidně se můžu zneviditelnit a nebude mít ani tucha, že má společnost. +docela se jí ten nápad začíná líbit+ O spolupráci sice docela dost pochybuju, ale jde mi primárně o to zjistit, co jsou zač. Jak smraďoši, tak tihle...nabušenci. +hledá chvíli slovo, kterým by ho vystihla:D+ Noo, nevím jestli tady chci bydlet, přece jen se tu pohybuje ještě jeden egomaniak, kterýmu navíc něco visím...+ošije se trochu+ Jedině, že bych bydlela fakt daleko od druhýho patra. +zašklebí se+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Restaurace

Příspěvekod Syriana Spinnel » 11 úno 2016 21:08

to zní jako že máme plán +uculí se na ni+ protože co si budem vykládat, já to chci taky vědět. Jsem prostě zvědavá no +zasměje se+ No jo, jasně, já zapomněla že pan-já-rasista má pro sebe zabrané celé patro. Tak pokud ti to nevadí, můžeš být se mnou až úplně nahoře v apartmánu, beztak je to tam obrovské. Ale nechám to na tobě.+Zvedne se od stolu a trochu se zakymácí.+ jsem v cajku, jsem v cajku, jen si půjdu na chvilku lehnout. Buď v hotělu jako doma kotě
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Restaurace

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 11 úno 2016 21:34

Taky bych řekla. +zablýskne jí v očích+ No pokud to nevadí tobě, mě už vůbec ne. +usměje se+ Jen si skočím do Guns pro nějaký hračky, ať jsem vybavená pro neočekávaný případy. +zamrká nevinně+ A popravdě, pak si taky hodím dvacet, jsem nějaká přetažená. Spánek se prostě nikdy neomrzí. +uculí se+ Tak za chvíli jsem zpátky jo?
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Restaurace

Příspěvekod Syriana Spinnel » 11 úno 2016 21:38

Paráda kotě +uculí se a je fakt ráda že u ní Beccy nějaký čas bude, třeba jí to pomůže na tu hlavu :D+ jasně, jako doma, kliděn se přemísti rovnou dovnitř, beztak budu spát +zamává jí ještě a pak si výjimečne zavolá výtah a nechá se vyvézt nahoru+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Předchozí

Zpět na Hotel Lafayette

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron