Restaurace

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Restaurace

Příspěvekod Wenai Lafayette » 01 kvě 2014 22:40

+napije se, opře a klidně vyfukuje kouř+ Hranolek je spousta. +odtuší+ Jo? Fakt? +uculí se+ No nefouká, to je pravda. +přikývne, jakože si toho je vědomá a na rtech jí pohrává úsměv+ To bysme ho mohli jít večer vypustit. +prohodí+ Máš taky nějaký přání, co chceš, aby se ti splnilo?
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Restaurace

Příspěvekod Jess » 01 kvě 2014 22:55

No fakt. +pousměje se, a pořád si ji tak prohlíží+ Máte tu nějaký místo kde nejsou baráky? +zajímá se, když jim akorát přinesou jídlo+ Jasně že mám, jako každej. +pokrčí rameny naoko lhostejně, a ještě v klidu dokouří, než se pustí do hranolek+
Uživatelský avatar
Jess
 
Příspěvky: 256
Registrován: 24 dub 2014 00:07

Re: Restaurace

Příspěvekod Wenai Lafayette » 01 kvě 2014 23:09

+přikývne, že jo+ Můžeme tam večer zajet, když budeš chtít. +zvědavostí jí zaplanou oči a nahne se k němu+ Vážně? A řekneš mi ho? +ještě si potáhne a típne cigaretu+ Já jsem ti ho taky řekla. +zkouší to a číšním jim tam hodí dva ty hambáče s hranolkama+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Restaurace

Příspěvekod Jess » 01 kvě 2014 23:20

To by bylo fajn. +přikývne+ Máš auto? +koukne na ni tázavě, podebere ten hambáč a kousne si+ nebo i motorku zvládnu řídit. To je docela dobrý. +připustí s plnou pusou+ No... možná potom. Až ho vypustíme. +koukne na ni, a trochu se usměje+ Kdyby náhodou, víš co. +pokrčí rameny a omočí si hranolku v kečupu+
Uživatelský avatar
Jess
 
Příspěvky: 256
Registrován: 24 dub 2014 00:07

Re: Restaurace

Příspěvekod Wenai Lafayette » 02 kvě 2014 15:15

Mám auto. +přikývne a usměje se+ Pojedeme za město. Motorku nee. +zašklíbí se+ Dycky si připadám jako sebevrah, když na ní sedím. Pojedeme autem. +rozhodne to+ No jo, tak jo. Já to z tebe tahat nebudu. +slíbí mu+ Možná. Dodá ještě potom, kdyby se jí náhodou chtělo+ Že je to dobrý! +zamumlá s plnuo pusou+ Já bych to mohla jest furt.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Restaurace

Příspěvekod Jess » 02 kvě 2014 16:18

Dobře. +přikývne, a trochu doufá, že ho nechá řídit+ Sebevražda to je jenom když řídíš jako blázen. +uculí se+ Měl jsem motorku doma ve Phily, ale pak sem ji musel prodat. Je to docela parádní, svištět si to po silnici s větrem ve vlasech. +pousměje se, a ještě si ukousne+ Fakt to chutná celkem dobře. +přikývne+ Já bych řek, že kdybych byl vegetarián tak by mi nejvíc chyběla slanina k snídani. +zamyslí se nad tím+
Uživatelský avatar
Jess
 
Příspěvky: 256
Registrován: 24 dub 2014 00:07

Re: Restaurace

Příspěvekod Wenai Lafayette » 06 kvě 2014 19:25

Podle mě, když máš vítr ve vlasech, tak už svištíš jako blázen, to je jasný. +zasměje se vesele a taky se zakousne do robáče a vypadá to, že má boule za ušima+ A proč jsi ji musel prodat? +koukne na něj tázavě+ A jakou jsi měl? Teda ne že bych se v motorkách vyznala, takže mi spíš řekni, jako měla barvu. +zazubí se na něj+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Restaurace

Příspěvekod Jess » 10 kvě 2014 15:41

No přece se nepoplazíš na takový mašině třicítkou. +uculí se, a sází to do sebe jak uhlí do kotelny+ Ale nemám rád helmy, tak nemůžu moc jezdit jak cvok, nechci se rozmáznout o asfalt. +pousměje se+ Černou a stříbrnou. +zazubí se, jako že je mu to jasný+ Nebyla žádný žihadlo, ale byla moje, a opravil sem si ji sám. +pokrčí rameny+ kvůli penězům. +ohrne ret+ Letenky do evropy jsou celkem náročná záležitost. +koukne na ni, a nevypadá to, že by se tím nějak užíral+
Uživatelský avatar
Jess
 
Příspěvky: 256
Registrován: 24 dub 2014 00:07

Re: Restaurace

Příspěvekod Wenai Lafayette » 10 kvě 2014 21:42

Ne? +uculí se+ No já se obávám, že já bych toho úplně klidně byla schopná. +zasměje se+ Černá a stříbrná je děsně cool. +pokývá vážně hlavou+ Tos na ní musel balit holky jedna báseň. +uculí se trošičku a ují hranolky+ No, ale stejně je to škoda. +odtuší a dojí svůj hambáč+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Restaurace

Příspěvekod Jess » 10 kvě 2014 22:06

A co máš teda radši, když se ti silnej motor mezi nohama nelíbí? +uculí se+ To jo, a taky byla děsně poškrábaná, a červenej lak to nezakryl. +zasměje se+ Ale jo, holkám se líbila. +přikývne a oči mu vesele blýsknou+ Tebe bych na motorku nesbalil, jo? +koukne na ni pobaveně+ Potom si zas koupím jinou, dyť to je fuk. +pokrčí rameny+
Uživatelský avatar
Jess
 
Příspěvky: 256
Registrován: 24 dub 2014 00:07

PředchozíDalší

Zpět na Hotel Lafayette

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron