Restaurace

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Restaurace

Příspěvekod Wenai Lafayette » 10 kvě 2014 22:23

Já bych se nechala sbalit na knížky. +uculí se+ Nebo na sbírku motýlů, to mi přijde dostatečně originální. +prozradí mu+ No, já nejsem holka, co se nechá sbalit na motorku. +opře se v židli a líně ujídá hranolky+ Spíš na něco trochu šílenějšího. Navíc - každá holka se nechá sbalit na motorku a já... +oznámí mu+ Nejsem každá.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Restaurace

Příspěvekod Jess » 10 kvě 2014 22:43

Jo? +uculí se, a dojí svůj burger+ No, to tě pak můžu vzít nahoru a ukázat ti svoji knižní sbírku. +zahýbe obočím a tak trochu ji popichuje, a chvilku si ji jen tak prohlíží zpoza svý skleničky+ Já bych tě asi na motorku taky balit nezkoušel. +usměje se tím svým polovičním způsobem+ Ne. Ne, to teda nejseš. +zasměje se+ Jsem rád, že nejseš. +poznamená+
Uživatelský avatar
Jess
 
Příspěvky: 256
Registrován: 24 dub 2014 00:07

Re: Restaurace

Příspěvekod Wenai Lafayette » 10 kvě 2014 22:59

+musí se uculit+ Ty tu máš už knižní sbírku, jo? No super. To se na ni určitě ráda kouknu. +mrkne na něj, pak se usměje a přikývne+ Tak jo, teda. Tak večer vyrazíme pouštět ten přací lampion. Sejdem se v recepci v sedm, jo? Já budu muset zase pracovat. +zašklíbí se, jako že se jí to moc nelíbí+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Restaurace

Příspěvekod Jess » 11 kvě 2014 02:22

Pár kousků si vozim s sebou, neztratí se. +usměje se+ Nějaký ti můžu půjčit, když budeš chtít. +pokrčí rameny+ Tak jo. +přikývne souhlasně+ Já ho seženu. +nabídne se, a dojí poslední hranolky+ Jasný, jasný, práce šlechtí. +zazubí se+ Vezmi mi tu bundu, jestli nezapomeneš. +vzpomene si. ještě ji pár vteřin pozoruje, jako by si něco rozmejšlel, a pak se zvedne, a když prochází kolem její židle, zničehonic se zastaví, skloní se, a políbí ji; krátce, ale hluboce a s tou všudypřítomnou napůl schovanou naléhavostí, jako kdyby potřeboval zjistit, jestli to chutná pořád stejně. když se odtáhne, trochu zamrká, ale pak se na ni usměje, zastrčí jí vlasy za levý ucho, narovná se, a pokračuje k chodbě do svýho pokoje+
Uživatelský avatar
Jess
 
Příspěvky: 256
Registrován: 24 dub 2014 00:07

Re: Restaurace

Příspěvekod Wenai Lafayette » 11 kvě 2014 14:02

Tak jo. +usměje se a přikývne+ Uvidíme, jaký skvosty budeš mít. Jo, jo, vezmu, určitě nezapomenu. +slibuje mu a když odchází, koukne na něj s úsměvem nahoru, a když ji políbí ráda jeho polibek opětuje a pohladí ho po té ruce, kterou jí zastrčí za ucho vlasy. Pak se s úsměvem zvedne a jde úřadovat do kanclu+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Restaurace

Příspěvekod Victoria » 02 úno 2015 21:57

+přemístí se tam a nechá se číšníkem odvést k rezervovanýmu stolu, posadí se a objedná si flašku vína, aby to nějak přežila+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Restaurace

Příspěvekod Jade » 08 úno 2015 19:02

+přijde o chvíli později, posadí se ke stolu naproti ní, a vypadá, že se baví+
jdeš pozdě. +oznámí mu Vicky kysele, a dolije si víno+
ty máš úplně kouzelnou náladu. +podotkne pobaveně, opře se a otevře si jídelníček+
Co kdybys celou dobu držel pusu a jedl, to by bylo báječný. +odfrkne si, a zavolá obsluhu, pač už si stihla vybrat+
I'll wrap my hands around your neck so tight...
...with love.
Uživatelský avatar
Jade
Mág
 
Příspěvky: 856
Registrován: 21 črc 2013 01:56
Bydliště: New York

Re: Restaurace

Příspěvekod Victoria » 10 úno 2015 21:16

proč, s tebou je mnohem větší sranda, když vyšiluješ. +uculí se na ni přes vršek menu+ až si člověk říká, z čeho jseš tak nervózní. +přimhouří oči+
jdi do prdele. +doporučí mu vlídně a objedná si předkrm, jídlo i dezert, aby nikdo nemohl říct, že to ošidila, a víc alkoholu, rozhodně víc alkoholu+
já tě teda domů neponesu, až se mi tu zleješ. +poznamená pobaveně+ jaký štěstí, že mám nahoře pokoj... +protáhne, a uculí se jedním koutkem, když sleduje jak se ona dusí ve vlastní štávě+
jo, mohl by ses tam zamknout, a nikdy nevylízt. +navrhne s nadějí a zamyšleně míchá kokejlovou třešinkou ve skleničce, nevraživě na něj zahlíží a je nafouklá+ Cos dělal? +zvedne obočí, když jí zrak padne na škrábance co má na krku+
Potkal jsem se s nasranou mantichorou. +ušklíbne se on a zavrtí hlavou, když vidí jak se zatváří+ A ne, není to metafora. +dodá+
Máš si na to dát třemdavu, budeš mít jizvy. Kdybych ti to neříkala milionkrát- +zarazí se poněkud, sklopí oči do sklenice+ No, mně je to fuk. +pokrčí rameny+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Restaurace

Příspěvekod Jade » 14 úno 2015 15:04

nikdy ti na mě jizvy nevadily. +ušklíbne se na ni trochu a vezme si příbor, když jim donesou předkrm+ Je to jenom škrábnutí. +zavrtí hlavou+
jizvy byly fakt ten poslední problém. +odfrkne si a přitáhne si talíř, odmlčí se a pustí se do jídla+
to je tvůj novej koníček, vykládat všem, jaký jsem monstrum? +pozvedne obočí pobaveně+
to si piš, člověk ani nemusí zapojit moc fantazie. +ušklíbne se na něj přes stůl nevzrušeně+ Nehodlám se s tebou hádat o tom, kdo z nás za to mohl víc, jasný? +pokrčí rameny+ je to pryč tak jako tak, takže se pojď normálně najíst a v klidu jít domů. +navrhne s nadějí+
Co na to vůbec říká manžílek? +obrátí Jade nečekaně list+ že jsi tady se mnou. +přimhouří oči+
Co by měl říkat, ví, že se nemá čeho bát. +pokrčí rameny, jako že je děsně nad věcí, i když jistá si tím teda vůbec není, a honí lososa po talíři+ Neublížíš mi. +dodá s jistotou, kterou nemá+
Myslíš že ne? +zvedne jedno obočí v jeho ekvivalentu pobavenýho smíchu+ mám takovej pocit, že moje a tvoje představa ubližování se trochu podstatně liší. +protáhne a pozoruje ji, tím svým zneklidňujícím způsobem+ i když v jistejch věcech ne zas tak moc. +dodá tiše a oči mu blýsknou+
jdi do háje. +odsekne nepřesvědčivě a sklopí oči do talíře, i když na sobě jeho pohled pořád cítí+
I'll wrap my hands around your neck so tight...
...with love.
Uživatelský avatar
Jade
Mág
 
Příspěvky: 856
Registrován: 21 črc 2013 01:56
Bydliště: New York

Re: Restaurace

Příspěvekod Victoria » 15 úno 2015 16:31

+odstrčí napolo rozjedenej předkrm, opře se do židle a založí si ruce na prsou, kouká okázale po všem okolo kromě něj a mlčí+
Víš, že tady máme dokazovat, že se sneseme. +poznamená Jade pobaveně, očividně si to děsně užívá, jak jídlo tak tu situaci+
Pořád nejseš mrtvej. +podotkne nafoukle, a nesouhlasně sleduje jak mu chutná+ Takže si myslím, že to dost zvládáme. +uculí se trochu+
Miláčku, kdyby na to došlo, bradou vzhůru bys skončila ty. +ujistí ji blahosklonně přes sklenici vína, mávne na číšníka ať odnesou talíře, vytáhne cigarety a zapálí si+
Tady se docela určitě nesmí kouřit. +upozorní ho velice škodolibě, a dívá se na něj, jak se sklání nad cigaretou, vlasy mu spadnou trochu do čela a plamen sirky se mu odrazí v očích, a trochu ji píchne v břiše+
To je mi docela určitě jedno. +odvětí Jade, zhluboka si potáhne a blaženě přimhouří oči+ Chceš taky? +nakloní hlavu na stranu tázavě, skoro jako by jí nabízel víc jak cigaretu+
Já mám svoje. +vytáhne si krabičku, vyhne se mu pohledem a v duchu si strašně nadává, že se nechá rozhodit+
+ten křivej úsměv se Jadeovi akorát prohloubí, jako by věděl svý, škrtne sirkou a natáhne ruku, aby jí připálil, a lehce se přitom dotkne klouby prstů její dlaně, úplně náhodou+
+Vicky si trochu potáhne, aby cigareta chytla, a moc dobře ví, že on nedělá nic úplně náhodou, ale překvapí ji to, zvedne k němu oči, a chytne se do jeho upřenýho pohledu, kterej tam už čeká nastraženej, blíž než by jí bylo příjemný. rychle se odtáhne, možná trochu moc rychle, soudě podle jeho pobavenýho úšklebku, vyfoukne kouř, a poněkud zoufale vyhlíží hlavní jídlo+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

PředchozíDalší

Zpět na Hotel Lafayette

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník