Vedení hotelu

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Vedení hotelu

Příspěvekod Jean Tannen » 02 čer 2015 13:58

Není to pravda, vždyť to víš. +zavrti rozhodně hlavou+ hosi v hotelu jsou spokojený, galerie je krásná, a knížky prostě nikdy nebudou ziskovy, ale myslím, že to nemáš kvůli penězům, ne? ++pousmeje se+ my ti se vším pomuzem, vždyť to víš. Nikdo ti nemá co říkat co má anebo nemá bejt tvoje priorita, nejses investice, aby ses vyplácela. +pohladi ji po ruce+a on to fakt přehnal.
Zvrhlé sestry, dovolte abych vám představil Zvrhlé sestry.
Uživatelský avatar
Jean Tannen
 
Příspěvky: 336
Registrován: 02 kvě 2012 13:09
Bydliště: Camorr

Re: Vedení hotelu

Příspěvekod Wenai Lafayette » 02 čer 2015 14:11

Půlka pokojů nefunguje. +koukne se do papírů+ V galeiri taky... +zavrtí hlavou+ Asi to všechno prodám, nebo daruju, nebo cokoliv. Zbavím se toho. +prohlídne papíry+ Odstěhuju se z Tvrze a jenom si koupím malej byt ve městě. Hodně malej. +odtuší+ A schovám se tam. +zašeptá strašně potichu+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Vedení hotelu

Příspěvekod Jean Tannen » 02 čer 2015 14:24

Jestli s tím máš moc práce tak m ti pomůžeme. +zopakuje, a neplaca jen tak do větru+ s uctama to umím, a locke se taky neztratí. Ale jestli si myslis, že tak budeš šťastná... +pokrci rameny, že se musí rozhodnout sama+ my s tebou půjdem, hlavně když tam bude dost velká postel, abysme se nemackali. +uculi sr+
Zvrhlé sestry, dovolte abych vám představil Zvrhlé sestry.
Uživatelský avatar
Jean Tannen
 
Příspěvky: 336
Registrován: 02 kvě 2012 13:09
Bydliště: Camorr

Re: Vedení hotelu

Příspěvekod Wenai Lafayette » 02 čer 2015 14:41

To není moc práce, to by přece zvládl každej. +zavrtí hlavou a když najde ten papír, co chce najít, tak ho začne vyplňovat+ Myslíš že budu?+ koukne na něj+ Já nevím. +otočí se zas k papíru+ Asi ne, dokud si zas nezničím další vztah. Jen se koukni na mě s Lockem. Furt sme spolu a nejsme spolu a pak zas jo a zas ne. Tak se to přece dělat nemá! +protrhne si tužkou papír, tak si vezme novej+ Některý lidi prostě neumí být šťastný a já jsem mezi nima. Nemám žádnou... budoucnost. Prostě nejsem ni. +usměje se na něj, tak vyrovnaně+ Je to docela úleva, si uvědomit, že jsem nula a nebudu víc.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Vedení hotelu

Příspěvekod Jean Tannen » 02 čer 2015 19:24

několik podniků najednou? no to já bych teda nezvlád. +pokrčí rameny+ no, to uvidíš. +usměje se+ a když ne, tak se prostě vydáš jinačí cestou, copak někdo to dovede trefit napoprvé? +zavrtí hlavou+ no a co? kdo říká, jak se to dělat má? +koukne na ni+ máš ho ráda? má on rád tebe. nejvíc na světe, +pousměje se, protože to je pravda+ a to je jediný co je důležitý. +prohlásí a je o tom přesvědčenej+ no, když to máš tak nalinkovaný... +povzdychne si+ Je to blbost, sama to víš. ale dokud to nebudeš chtít vidět... +pohladí opěrky u židle, a neví, jak jí má přesvědčit, pač jemu to přijde úplně jasný+
Zvrhlé sestry, dovolte abych vám představil Zvrhlé sestry.
Uživatelský avatar
Jean Tannen
 
Příspěvky: 336
Registrován: 02 kvě 2012 13:09
Bydliště: Camorr

Re: Vedení hotelu

Příspěvekod Wenai Lafayette » 02 čer 2015 19:37

+usměje se na něj+ Jseš moc hodnej, Jeane. +zvedne se a dojde k němu a chytne ho za ruce+ A tebe taky, víš to... +koukne na něj, jestli to ví, a pak se tak klidně, smířlivě pousměje a políbí ho+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Vedení hotelu

Příspěvekod Jean Tannen » 02 čer 2015 19:43

Já vím. +usměje se, a přitáhne si ji na klín, aby ji políbil+ měl jsem takový tušení. +uculí se, a obejme ji kolem pasu+ Co tu blbnete? +vleze tam zpátky locke a jen se na ně uculí+ nesu vám kousek od všeho. +odloží tam tác s jídlem a pitím+
Zvrhlé sestry, dovolte abych vám představil Zvrhlé sestry.
Uživatelský avatar
Jean Tannen
 
Příspěvky: 336
Registrován: 02 kvě 2012 13:09
Bydliště: Camorr

Re: Vedení hotelu

Příspěvekod Wenai Lafayette » 02 čer 2015 19:55

+usměje se a přikývne a pak koukne na Lockeho co přišel+ Jenom si tak povídáme. +pousměje se a vezme si koblihu a zakousne se do ní a úplně zavře oči, jak je dobrá+ Díky, Locke. +řekne potichu+ Za všechno.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Vedení hotelu

Příspěvekod Locke Lamora » 02 čer 2015 20:04

takový ty odborný účetnický pindy? +zazubí se na ně, a sedne si vedle+ no, taky sem ti vybral tu nejlepší. +usměje se na ni, chytne jí ruku a vtiskne jí pusu do dlaně+ však to se mnou taky nemáš snadný. +pousměje se+
Většinu mé váhy tvoří mozek!
Uživatelský avatar
Locke Lamora
 
Příspěvky: 3702
Registrován: 26 dub 2012 22:32
Bydliště: Camorr

Re: Vedení hotelu

Příspěvekod Wenai Lafayette » 02 čer 2015 20:12

S tebou? +koukne na něj, tak trochu smutně, ale usmívá se+ Vždyť ty seš na mě tak hodnej, oba dva ste, moc. +koukne na ně a vypadá to., že má v očích slzy+ Vážně. +usměje se na ně a přikývne a zase si sedne k papírům a vypadá to, že je čte, ale spíš na ně jen tak kouká+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na Hotel Lafayette

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron