Bar

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Bar

Příspěvekod Jacob Downly » 01 kvě 2013 22:59

Vážně? +rozesměje se+ To by mě v životě nenapadlo, že to tvoje obří sídlo a chata ti budou malé tak, že se ubytuješ v hotelu. +usměje se na ni+ Ale líbí se mi to, je to skvěle spontánní. Neřekl bych to do tebe, ale líbí se mi to. +mrkne na ni a upije ze skleničky+
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Bar

Příspěvekod Vanessa » 02 kvě 2013 00:22

Právě naopak, jsou až moc velké a já zrovna teď potřebuji něco skromnějšího +pousměje se a přistihne se, že nemůže z něj spustit oči+ Máš na pokoji nějaké pěkné fotky? Taky občas fotím, ale jen čistě amatérsky.
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Bar

Příspěvekod Jacob Downly » 02 kvě 2013 00:50

Vážně? +usměje se a překvapeně se na ni podívá+ Ale to je skvělé, proč ses mi s tím nikdy nesvěřila. +pousměje se+ Já bych ti je nezkritizoval, Styx. +shovívavě se na ni usměje+ Mám, to víš, že mám i několik nových, co jsi ještě neviděla. Jestli chceš, ak až dojíš, tak se na ně můžeme jít podívat.
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Bar

Příspěvekod Vanessa » 02 kvě 2013 18:44

Právě proto. Jako profík, který tomu rozumí, bys mi je určitě zkritizoval. Alespoň v duchu +zasměje se a pomalu dojí+ Ty mě zveš na pokoj? +polije ji z toho vlna horka+ Ale proč ne, ráda se na ty nové fotky podívám +ve skutečnosti ji fotky vůbec nezajímají, jediné, co ji zajímá, je on+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Bar

Příspěvekod Jacob Downly » 02 kvě 2013 19:06

Ale ne. Ty určitě fotis krasne. +usměje se na ni+ Ano ke mě. Nebo mi chceš ukázat svůj pokoj? +mrkne na ni docela laskovne+ Neboj se vím že nemám šanci a nebudu tě svádět, nádherná. +usměje se na ni a v ocich má veselé jiskricky jako vždycky když ji vidí+
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Bar

Příspěvekod Vanessa » 02 kvě 2013 21:59

+rozesměje se+ Myslím, že všechny hotelové pokoje vypadají podobně. Ale klidně ti pak ukážu zase já ten svůj pokoj +překvapí ji, když ji Jacob řekne Nádherná, není zvyklá, aby ji muži takhle oslovovali. A najednou zatouží po tom, aby to nepatřilo Styx, ale jí samotné a ucítí první záblesky závisti+ Nebudeš mě svádět? Takže mě lákáš na sbírku fotografií? +mrkne na něj vesele, snaží se nenápadně vyzvědět, co ho poutá ke Styx a ji zase k němu, protože si s hrůzou uvědomuje, že ten muž ji neuvěřitelně přitahuje+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Bar

Příspěvekod Jacob Downly » 02 kvě 2013 23:43

Upřímně pochybuji za v tomhle hotelu to platí.+zasmeje se+ Ano na sbírku fotografií Styx. Moc rád bych tě sváděl. Vždyť víš co k tobě cítím. +pousmeje se na ni zamilovane+ Ale je mi jasné že tvuj přítel by to neocenil. Musím se vážně držet. +mrkne na ni laskovne+ Tak jaká byla večeře? +zeptá se jí+
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Bar

Příspěvekod Vanessa » 03 kvě 2013 19:47

Ano, vím +přikývne a je to pravda, protože právě pochopila, že ten atraktivní muž, z kterého jí tak buší srdce, miluje Styx a chce ji. Opět v ní zahlodá závist, proč zrovna Styx musí mít takové štěstí. To už je ale rozhodnuta využít toho, že si ji Jacob spletl s ní+ Ale můj přítel teď tady není... takže moc ráda přijmu tvé pozvání +mrkne na něj a snaží se skrýt, jak moc ho chce+ Večeře byla skvělá, měl jsi pravdu. Vaří tady vynikající vegetariánské jídlo. Určitě sem budu chodit pravidelně +mávne na číšníka, aby zaplatila+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Bar

Příspěvekod Jacob Downly » 03 kvě 2013 20:30

+zasmeje se a v ocich mu zasviti+ Dobře tak půjdeme. +kývne na číšníka+ Napište to na můj účet. Buď dnes mim hostem. +usměje se na Styx a natáhne k ni ruku zvedav jestli ho za ni vezme a ať tak nebo tak se s ni vydá do svého pokoje+ Mám opravdu několik zajímavých fotek. Věřím že tě budou zajímat. +potěšený jejím zjevným zájmem o jeho osobu ale snaží se to nezakriknout+
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Bar

Příspěvekod Vanessa » 03 kvě 2013 21:58

+usměje se na něj očividně potěšena+ Díky, moc ráda +bude jeho hostem. Chytne se jeho nabízené ruky a má co dělat, aby se štěstím nerozplynula. Cestou se oba ještě staví v recepci pro klíče od svých pokojů a když si Jacob vyzvedne ten svůj a vydá se k výtahům, Vanessa využije příležitosti a jak se k ní recepční otočí zády, rychle nakoukne do knihy hostů, bleskově si vyhledá číslo Jacobova pokoje a přečte si jeho jméno (je prostě rychlá:D). Pak si vezme od recepčního svůj klíč, vesele se na něj usměje a jde za Jacobem+ Tak to jsem opravdu zvědavá na ty fotky... Jacobe.
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

PředchozíDalší

Zpět na Hotel Lafayette

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron