Bar

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Bar

Příspěvekod Wenai Lafayette » 23 črc 2013 20:25

+dojde do baru když tam nikdo není a najde Desire+ Něco bch od tebe potrebovala. +chvilku mlčí a jen tak vyfukuje kouř+ Hadamczik že ti bdu zase o něco víc dlužná...
+Desire se na ni zazubi a dál lesti skleničky+ Já mám dluhy ráda. O co jde tentokrát?
No... Jedna kamarádka chce aby ji její bývalý nechal na pokoji... Je to takovej maniak s touhou ovládat klidi. Kdyby o tu touhu přišel aspoň ohledně její osoby...
Je mi to jasné. +prikyvne+ Ale je ti jasné že tyhle dluhy jsou dluhy vášní a že ji je musis splatit. I když... To jde tobě dobře.
Takže souhlasis?
Ano.
+Wenai se na ni šťastně usměje+ super bdu ti dlužná.
Ty ani nevystydl jak... +poznamená Touha potichu a obě se premísti k Vici+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Bar

Příspěvekod Kristián » 10 úno 2015 19:29

+Rozvážně si tam nakráčí, rozhlídne se a rychle běží zpátky a křičí+ Je tu čisto! Je tu čisto! +a hned se vrátí i s Ericem+
Eric: Žádnej sniper?
Kris: Ne. Asi teda. Ne. Asi-ne. +upřesně+
Eric: Mmmmh, že tys měl něco s FBI...
Kris: Co to ted....jak to...
Eric: +dojde k baru a zadívá se dlouze na barmana+ Kafe. S sebou. Dvoje.
Kris: Bez cukru a bez mlíka.
Eric: Já chci cukr!
Kris: Co? To je trapný! Jak si můžeš dát kafe s cukrem?
Eric: Je tak lepší!
Kris: Pfch...+otočí se zase na barmana a zase se na něho dlouze zadívá+ Jedno s cukrem.
Eric: Zde! +zamává jak se mluví o cukru a vysype na pult hrst drobáků+ To máme na automaty, ale žádný sme nenašli. +vysvětlí i když se nikdo neptá+
Kris: Našli bysme, kdybysme šli tam, kam chci já!
Eric: To těžko! Ale já vím o podniku, kde se strkají peníze do...no uvidíš! +posbírají si kafe a nerovně odejdou+
Keby bolo keby...
Uživatelský avatar
Kristián
Člověk
 
Příspěvky: 1278
Registrován: 15 zář 2010 21:03

Re: Bar

Příspěvekod Victoria » 18 úno 2015 01:47

!VAROVÁNÍ! ČTETE HISTORII KOPÍROVANOU Z CHATU, TAKŽE JE TŘEBA JI ČÍST ODSPODA, ABY TO BYLO CHRONOLOGICKY!! !KONEC VAROVÁNÍ!

Cairo_: To je fakt, na Mýtinku bysme měli jít dokud se ještě zvládáme chovat relativně slušně, *zasměje se, čapne Isaaca za loket a už tam oba jsou.*

Byron_: Mno tak jooo, tak bílej dům teda ještě počká. +uculí se trochu, ale souhlasí a chytne Vici+ Tam maj dobrý pivo! A prsatý barmanky!

WenaiLafayette: Jo jdeme. +usměje se na Lockeho a chytne ho za ruku+ Já tě přemístím. +usměje se na Jeana a taky ho chytne za ruku a oab je tam přemístí+

Jean.Tannen: jdem! +přikývne taky a vstane+ a kdo mě tam odeskortuje? +zazubí se a natáhne ruku, aby ho někdo přemístil+

locke.lamora: jo, na nelegální činnosti je lepší vyrazit hluboko v noci. +prohlásí moudře a dopije+ jdem, kůstko? +mrkne na ni a vstane taky, je mu trochu lehko, ale jen tak pěkně+

Victoria.Winter: jo, jiný lidi si vystavujou fotky z dovolený, my budem mít nad krbem zadky. +zazubí se+ nooo, třeba na mýtinku, tam to nemůžem moc rozbořit, tak dokud jdeme rovně. +navrhnea oklopí do sebe zbytek piva

Isaac.Walker: A budem stopovat, jak dlouho jim bude trvat, než to zjistěj, Jestli vůbec, *směje se. Kopne do sebe zbytek piva a vstane.* Takže razíme?

Cairo_: Na Vicky! *vzpomene si, že si na ni chtěla připít, tak to honem napraví* Souhlas, přesun! *zavelí, dopije a vstane.* Takže kam? Tap? Bílej dům bych si nechala až na pozdějc, teď tam budou lidi.

Byron_: Jo a hnedka vedle něj bude obtisknutej ten tvůj, takže tak. +zazubí se na ni a se smíchem si plácne s Isaacem+ A máme takovou barvu? Že bysme na to hnedka vlítly. +kouká na ty barvy+

WenaiLafayette: Jo, asi jo. +zasměje se+ Ale kam půjdeme teďka? +koukne tázavě kolem+

Jean.Tannen: no rozhodně je to tah, kterej by nikdo nečekal. +směje se+ ale měli bysme se přesunout, ať to stihnem dřív než odpadnem. +poznamená nad dalším pivkem+

locke.lamora: co to je za debatu tohleto? +směje se a dolije jim+ a co na něj nasprejujem, ten zadek? +culí se+

Victoria.Winter: zarámovat! +vykulí oči, jak je to boží+ byrone koupíme takovou tu modelovací hmotu co se do ní obtiskávaj dětský ručičky, a obtiskneš zadek. +oznámí mu, že to je jasný+ My ho posprejujem fosforeskujíc barvou, a bude to vidět jen pod UV světlem! +zajásá+

Isaac.Walker: Posprejovat bílej dům bílou barvou? Tak to je tak podivnej nápad, že mám skoro chuť to fakt udělat *zachechtá se* Ty se nezdáš, *nastaví Byronovi dlaň k plácnutí*

Cairo_: Zarámovanej zadek? *nakloní hlavu na stranu* To neni blbej nápad, některý zadky jsou
doslova umělecký díla. A představte si, že by vám takový sexy pozadí viselo v obýváku, to by kamarádky záviděly,

Byron_: No jo. +přikyvuje+ Posprejujem bílej dům, protože pak budem ti praví rebelové a já vám něco řeknu! My ho posprejujeme bílou barvou! A hnedka potom mi necáme zarámovat zadek +zazubí se+

WenaiLafayette: +trochu trucuje, ale pije taky, to by nemohla nepít+ No jeho zadek si nech, dej si ho klidně zarámovat. +uculí se na Vici+

Jean.Tannen: Ale uznej, že je takovej... nudně bílej. +zasměje se+ a navíc bysme určitě byli ve zprávách. +zahýbe obočím+

locke.lamora: no jo, to víš že jo. +zazubí se na Wenai, a trochu ji poňuchňá, aby nebyla smutná+ jak vůbec poznáme kdy se přesunout do jiný hospody? +koukne na ně vážně+

Victoria.Winter: no ale jak pěknej má zadek! +zazubí se na Wenai+ tadá, jsem boží! +udělá na Byrona jakože překvapení+ to je fakt! +přikyvuje+ posprejujem náš byt. +rozhodne teda, že to musí bejt+ Teďka na mě! +hlásí+

Isaac.Walker: Tak na to zapomeň, kamaráde, po bílym domě se sprejovat nebude, *směje se* Na co pijem teď? *zajímá se, když jim přinesou další rundu*

Cairo_: Adrenalin v tom nebude, ale zase se na tu nádheru pak budeš moct koukat každej den, *rozumuje* No já doufám, že to nebude nutný, *zasměje se* Ten jeden večer snad přežijem bez úhony.

Byron_: Náš byt! +vykulí na Vici obdivně oči+ Teda kočko, já jsem věděl že jsi boží, ale ani ve snu jse nedoufal, že jsi tak moc boží, no a jsi.

WenaiLafayette: +dá si teda panáka a je zticha+ Blbej Byron. +mumlá si pro sebe+

Jean.Tannen: jo tak. +přikývne na Isaaca a dělá, že on vůbec zločinec není+ no ale bílej dům, to je poměrně provokativní kanvas. +směje se trochu+

locke.lamora: neboj, já tě nedám. +zazubí se a dá jí pusu, aby se nečuřila+ hele, dej si panáka. +zakrouží jí před nosem rumem+ jako že bys mu kdyžtak připíchla vidličkou ruku ke stolu, jo? +směje se+

Victoria.Winter: Posprejujem náš byt! +nadchne se hnedka+ no ale v tom nebude žádnej adrenalin z ničení veřejnýho majetku. +zamračí se+ to doufám ne, ti všichni hnedka umřou. +culí se+ leda z pomády! nebo můžem jít na policajty a zasprejovat jim íčka. ono to pak vypadá, že hrozně naléhavě vezou Police. +zahihňá se+

Isaac.Walker: Tak nějak, *přikývne* Pokud zrovna nejsem jedním z nich, *zazubí se* Navíc, dokud neposprejujete bílej dům, je mi to jedno, tady jsem kvůli něčemu jinýmu.

Cairo_: Česnekový náušnice? To je to s nim až tak zlý? *vykulí oči* Tak to možná radši i parfém ze svěcený vody? Stříbrný příbory? *uvažuje a zamyšlně se drbe na bradě*

Byron_: Klid prosim tě! CO to do tebe zas vjelo? +zarazí se a obejme Vici kolem ramen+ Jo mladiství a sexy. Jak z nějakýho muzikálu. +uculí se, děsně sexy+

WenaiLafayette: No na to zapomeňte, že mi budete sprejovat po galerii. Žádný takový! +narovná se hnedka a valí na ně oči+ POsprejuj si svůj byt, když seš tak chytrej!

Jean.Tannen: myslím, ale ventiluju to hlavně v soukromí. +zazubí se a přiťukne si s Isaacem+ ty honíš zločince? +zpozorní trochu, ale hraje to na pohodu+

locke.lamora: a já budu hlídat s tebou! +hlásí se hnedka a směje se+ jo až tak explozivní rande. +kulí oči+ no to se máš na co těšít, to aby sis vzala česnekový náušnice. +směje se na Cairo+

Victoria.Winter: prst+ no ty stejně honíš zločince, my jsme jen skoro mladistvý delikventi. +zazubí se+

Victoria.Winter: tak jo, tak jo, ty budeš hlídat. +přikyvuje hnedka+ ty jseš tak geniální. +zazubí se na Byrona a dá mu pusu+ vevnitř starý a venku moderní. tak to je pěkně na houby chlap, když ti nic nedovolí!+zvedne

Isaac.Walker: Všichni chlapi myslej na prasárny, neříkej, že ty ne, *prohodí a zvedne pulitr, aby si s Jeanem přiťuknul* Posprejovat galerii? *zarazí se ale pak pokrčí rameny* To zní jako sranda, ještě že nejsem ve služně, *zakření se*

Cairo_: Je, když nic jinýho dělat nesmíš, pač máš doma chlapa, *zasměje se* I když je pravda, že cílem večera je prostě se nepozabíjet a pokud možno nepohádat, to snad zvládnem, *uchechtne se* díky zlato, *mrkne na Vicky*

Byron_: Galerii! Ať je umění zvenku i zevnitř, no ne? +okukuje spreje+ To je logický, ne? +uculí se+ Neboj, my mu to neřekneme, že máš rande krvecucem. +mrkne na ni+

WenaiLafayette: +jen se tam tak uculuje a chvilku vejrá do skleničky a sem tam si potáhne+ Ty jsi pako. +uculí se na Lockeho+ Na to tě užije, co? +zasměje se+ A já budu hlídat benga!

Jean.Tannen: ty zas myslíš na prasárny, lamoro. +obviní ho, ale směje se+ no tak to je jasný, nikdo není tak boží jako já. +přikývne samozřejmě+ a co posprejujeme

locke.lamora: +potáhne si od Wenai z cigarety, jenom trochu+ tak mluvení není na rande to nejpodstatnější. +zazubí se vesele+

Victoria.Winter: a má děsný upíří zuby uáá! +vycení ty svý a zavrčí+ no ještě že máš tak boží ženu. +uculí se na Byrona, a přkouzlí mu je, ať senezdržujem :D+ slyšíš, naučíme. +šťouchne Cairo vesele do boku a napije se+ partner není nemoc. +poučí Isaaca vesele+ teda v tom lepším případě

Isaac.Walker: Na rande? *koukne na Cairo toršku podezřívavě* Teda já ti nechci kazit zábavu, princezno, ale nejsi tak trochu zadaná? *pozvede pobaveně obočí a napije se piva*

Cairo_: Nojo, sprejování *vzpomene si* Nojo, to musíme, aby se Garett vrátil dřív, *přikyvuje, protože to je děsně důležitý* S nikym nemluví? Tak to bude fakt super rande, *ušklíbne se*

Byron_: No jasně, naučíme. +přikývne+ Ale mělas mi to číct dřív, sbalil bych spreje a tak. +uculí se na ně a lpne do sebe tequillu jen to mlaskne+

WenaiLafayette: Jo, ale on není rozhodně vůbec tak boží, jak ty. S nikým se nebaví a tváří se děsně nafrněně. +uculí se a popíjí a hladí Lockeho po ruce+

Jean.Tannen: to je správnej přístup. +uculí se a pomlaskne si, jak maj dobrou pálenku+ Další Jean? +směje se+ ale jo, klidně přiberem!

locke.lamora: nakonec můžem vždycky zakempit v parku. +zazubí se+ Na Wenai! +ťukne si taky a dá jí pusu, načež si všimne, že tam není jukebox+ no, nemaj. +zazubí se, tak ty drobný sbalí "na pozdějc"+

Victoria.Winter: Na Wenai! +zazubí se taky a jednu do sebe taky otočí, pak si zapálí a culí se+ á, pivsoni. +kouká a posílá je dál+ ve slastech si zatancujem! +přikyvuje+ jé byrone, já jsem slíbila cairo,že ji naučíme sprejovat. +uculí se na něj nevinně+

Cairo_: *přihodí na hromádku pár drobáků* V hotelový restauraci mívaj jukebox? Tohle je dobrej hotel, *zazubí se.* Slasti? *zbystří.* To abych si domluvila to rande s Jean-Claudem, *kření se*

Isaac.Walker: No tak to máme co dělat, *zasměje se a zvedne skleničku* Tak na nás! *a kopne to do sebe a spokojeně se zašklebí*

Byron_: Všude se dá pít, když se člověk aspoň trochu snaží. +zazubí se kolem a vyndá taky nějaký drobný+

WenaiLafayette: Mno... +zamýšlí se+ Tohle, pak Tap, mýtinka a Slasti.... +vypočítává a když donesou pivo, tak si vezme+ Na mě! +ťukne si s ním a se všema+

Jean.Tannen: na tohle jste vybavený? +obhlídne je se smíchem a pošoupává se aby bylo dost místa+ prostě to sem pořád nos, dokud neřeknem stop. +rozhodne se, a přidá se+ no na nás, pochopitelně. +zavelí+ a na mol nebudem, pač pijem s rozvahou. +směje se+

locke.lamora: +obejme Wenai jednou rukou kolem pasu a vezme si pivo, napije se a umaže si nos od pěny+ tak na co pijem? +zvedne panáka+

Victoria.Winter: Víc piva. +kontruje vesele+ a sypejte na stůl drobný děcka, ať máme na jukebox! +culí se a obrací kapsy+ no já věděla, proč tě miluju. +zazubí se na Byrona+ tak za chvilku. správně, tequila. +zazubí se na Cairo+

Isaac.Walker: *Vezme taky místo a objdná si panáka Jacka.* Teda jak to tak sleduju, budem na mol ještě než odsud vylezem, kolik těch podniků tady vlastně je?

Cairo_: A tequillu! *poroučí si a zaparkuje na židli vedle Vicky a z druhý strany si usadí Isaaca a rozhlíží se, jestli už jim to nesou.*

Byron_: Já, kočko? +zazubí se na ni+ Já mám vždycky, jako by jsi mě neznala, no ne? +usměje se a vykouzlí jedno z krabičky od cigaret+

WenaiLafayette: Na to jsme vybavený. +zazubí se na ně a sedne si mezi Jeana a Lockeho a zapálí si+ A pivo a rum! Bucaněro! +objedná si a barmani jenom lítají+

Jean.Tannen: +nosí židle, a dává pozor, jestli jim nelejou podmíráky+ už jsme všichni. +konstatuje spokojeně, když se dopřemístěj, a rovnou objedná další rundu, aby neměli prostoje+

locke.lamora: +to se mu nějak ulehčilo :D, nepustí ji ani když se přemístí, a jde rovnou na bar pro ty pálenky a nese je ke stolu+ Jeane, podej mi židli prosím tě! +houkne+

Victoria.Winter: no dneska teda asi proděláš. +zazubí se na Wenai+ tak já budu parazitovat tady na svým mužovi, mě akorát brčko. +poručí si, a zabere tam největší stůl a velkej popelník+ máš brko? +zašeptá Byronovi+

Isaac.Walker: Bez obav, princezno, zdejší hotely mám zmáknutý *mrkne na ni, vezme ji za ruku a přemístí je*

Cairo_: *když se všichni přemístí, podívá se pobaveně na Isaaca.* Doufám, že víš, kde to je, *prohodí*

Byron_: Tak jo. +přikývne a nechá se přemístit+ A já si dám tequillu, celou flašku, abys to furt nemusel vytahovat+

WenaiLafayette: +Wenai už je náhodou úplně slezlá dole :D, chytne ho+ Jo, to je můj hotel. +uculí se a přemístí je do hotelu+ Tři! +volá za Jeanem+

Jean.Tannen: +chytne se Vicky, když se všichni seznámí, a přemístí se, ačkoliv na to si teda nezvykne, a hnedka se hrne dovnitř+ pálenku. +poručí si ve dveřích, nad kterýma svítí Hotel Lafayette :D+
This is who I am.
Escapist. Paradise Seeker.
Uživatelský avatar
Victoria
VIP Member
 
Příspěvky: 17352
Registrován: 05 pro 2012 22:51
Bydliště: Winter House

Re: Bar

Příspěvekod Wenai Lafayette » 25 srp 2018 13:18

+sedne si na bar a zapali si+ Doneste mi flasku laphroig, klidne tu otevrenou. Kyblik ledu a cidera. Diky. + kyvne na barmana a naleje si sama+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Bar

Příspěvekod Jerry Devine » 25 srp 2018 14:47

+projde s foyer a recepci, nakoukne do kuchyně a do restaurace a nakonec neomylně skončí v baru a uvidí ji tam sedět+ takže zkouška dneska evidentně nebude. +protáhne, mávne na barmana a objedná si vodku+
Uživatelský avatar
Jerry Devine
 
Příspěvky: 45
Registrován: 22 srp 2018 21:54

Re: Bar

Příspěvekod Wenai Lafayette » 25 srp 2018 15:17

+koukne na nej trochu rozostrene+Jdi doprdele Jeremy.a sedni si jinam. Nemam naladu nechat si tebou kazit opici.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Bar

Příspěvekod Jerry Devine » 25 srp 2018 15:56

Hm. +zabručí nevzrušeně a ani ho nenapadne si přesednout, napije se vodky a spokojeně pokýve+ a co budeš dělat až na tebe budou pokřikovat prasárny z publika, prosím tě? +ušklíbne se+ nemůžeš se vždycky jít vožrat. +pokrčí rameny+
Uživatelský avatar
Jerry Devine
 
Příspěvky: 45
Registrován: 22 srp 2018 21:54

Re: Bar

Příspěvekod Wenai Lafayette » 25 srp 2018 16:06

+usrkne panaka a koukne na nej+ A co je tobe do toho? +zepta se, tipne cigaro a zapali si dalsi+ Me bude kamo zitra jednatricet. A jestli si chci posrat zibot, tak je to jenom moje vec.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Bar

Příspěvekod Jerry Devine » 25 srp 2018 16:48

Jestli spolu máme bejt v kapele tak mi do toho něco je. +ušklíbne se+ Fakt? +koukne na ni docela překvapeně+ to vypadáš na míň. +konstatuje+ No a? Mně bylo jednatřicet před šesti lety. +pokrčí rameny+ to není žádná tragédie. +opře se o bar a objedná si ještě panáka+
Uživatelský avatar
Jerry Devine
 
Příspěvky: 45
Registrován: 22 srp 2018 21:54

Re: Bar

Příspěvekod Wenai Lafayette » 25 srp 2018 17:04

Já to neříkám proto, že by to měla bejt tragédie, ale proto, že si kurva můžu dělat co chci. +koukne na něj a hodí do sebe panáka+ Takže třicet sem, jo? +uculí se na něj+ Takže... chceš hrát s náma? Se mnou a s Byronem? Nebo s nějakým tvým úžasným chlapáckým basákem?
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na Hotel Lafayette

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron