Bar

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Bar

Příspěvekod Wenai Lafayette » 13 pro 2012 02:15

Bar patřící k hotelu.

Obrázek
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 13583
Registrován: 28 pro 2008 20:48
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Bar

Příspěvekod Vanessa » 29 dub 2013 17:46

+když se vrátí z průzkumné cesty zpátky na hotel, vysprchuje se, upraví, hodí na sebe nějaké sexy hadříky a seběhne dolů do baru. Sedne si ke stolku v rohu, aby nebyla moc na očích, objedná si minerálku a začne si vybírat z menu, protože má děsný hlad+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Bar

Příspěvekod Jacob Downly » 30 dub 2013 16:11

+po namáhavém dni si zajde dolů na skleničku, posadí se k baru a objedná si whisky s ledem, chvilku jen tak sedí a tiše popíjí, než ho napadne se rozhlédnout kolem, tak si všimne Vanessy a usměje se na ni a se vší samozřejmostí k ní přijde a posadí se za ní+ Ahoj. +usměje se na ni+ Doma už ti nevaří, že chodíš do hotelu? +mrkne na ni rozverně a upije+
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Bar

Příspěvekod Vanessa » 01 kvě 2013 13:15

+okamžitě si všimne nepřehlédnutelného atraktivního muže, který se posadí u baru a chvíli si ho se zalíbením prohlíží, pak sklopí zrak do jídelníčku a vybírá, poté si objedná. Zapálí si cigaretu, než jí donesou oběd a nenápadně sleduje Jacoba, který ji na první pohled zaujal. Když se k ní najednou vydá, překvapí ji to, ale ne tolik, jako když si k ní suverénně sedne a osloví ji, jakoby se znali bůhvíjak dlouho+ Ahoj +usměje se na něj a v tu chvíli jí dojde, že si ji spletl se Styx+ Můj kuchař má pár dní volna, tak abych neumřela doma hlady, vyrazila jsem si do restaurace +usměje se+ A co ty tady?
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Bar

Příspěvekod Jacob Downly » 01 kvě 2013 13:45

+usmívá se na ni a prohlíží si ji, něco mu na ní přijde divného, ale neví co+ Já jsem si jen zašel na skleničku, měl jsem těžký den. Změnila jsi účes? +natáhne ruku a dotkne se jejích vlasů+ Mohl bych k tobě zajít a spolu by jsme něco uvařili. +zasměje se+ Umím špagety. A steak. To je všechno.
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Bar

Příspěvekod Vanessa » 01 kvě 2013 16:21

+dívá se mu do očí, ještě nikdy neviděla tak neuvěřitelně modré duhovky+ Těžký den? Copak? +zeptá se, doufaje, že se o něm něco dozví+ Zní to lákavě, ale radši ne, těch pár dní klidně vydržím o hospodské stravě +rychle odmítne a pocítí příjemné zamrazení, když se dotkne jejích vlasů+ Účes? No tak trochu, změna je život. Líbí se ti? +usměje se+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Bar

Příspěvekod Jacob Downly » 01 kvě 2013 16:28

Nepovedli se mi fotky, co jsem ráno dělal na zakázku pro Life a pak jsem se ještě pohádal s jejich vydavatelem, protože ten chtěl původně něco jiného, ale neobtěžoval se mi to říct. +zavrtí poněkud bezradně hlavou, ale když se na ni znovu podívá, tak se usměje+ Jsi krásná, Styx. Pro mě budeš vždycky krásná. +pohlédne jí do očí a zas má pocit, že je něco špatně, tak se trochu ošije a napije se a snaží se na to přijít+ Vaří tady skvěle, já si nemůžu stěžovat, co tu bydlím. +pokývá spokojeně hlavou+
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Bar

Příspěvekod Vanessa » 01 kvě 2013 17:45

Fotky? +zbystří a dojde jí, že to bude nejspíš ten fotograf, o kterém se psalo v DV, na jeho jméno si ale nemůže teď vzpomenout+ Tak to mě mrzí. Občas se něco nepovede. Já mám dnes taky den blbec +přinesou jí jídlo, tak zhasne cigaretu a začne jíst+ Ty nebudeš jíst? +potěší ji, když jí Jacob vysekne poklonu a přemýšlí nad tím, jestli patřila opravdu jí nebo Styx+ Ty tady bydlíš? +zvedne k němu překvapeně oči+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Re: Bar

Příspěvekod Jacob Downly » 01 kvě 2013 21:28

Jo, šlo o ranní město v mlze. Ale copak já jsem mohl za to, že mlha nebyla? Navíc to potřebuje do zítřejšího vydání a kdesi cosi. +usměje se na ni+ Ne, už jsem jedl, teď se potřebuju spíš napít. Je to vážně idiot. +myslí toho vydavatele a zasměje se+ jo, bydlím. +přikývne+ Ani jsem ten pokoj tady nepustil, nechal jsem si tady všechny věci, abych se o ně nemusel starat.
Uživatelský avatar
Jacob Downly
Člověk
 
Příspěvky: 817
Registrován: 07 lis 2011 19:35

Re: Bar

Příspěvekod Vanessa » 01 kvě 2013 22:44

Z toho si nic nedělej, zaměstnavatelé si pořád něco vymýšlí +usměje se na něj a pochutnává si na jídle+ Opravdu tady moc dobře vaří. Líp než můj kuchař. Asi sem začnu chodit pravidelně +uculí se a napije se minerálky+ Tak to je náhoda, já jsem se tady taky teď ubytovala. Potřebovala jsem na pár dní vypadnout z domu +pokukuje pořád po něm a ten chlap se jí začíná fakt líbit+
Všechno dobře skončí.
A když ne, tak to znamená, že ještě není konec.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 682
Registrován: 09 led 2012 16:20

Další

Zpět na Hotel Lafayette

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron