Dublin - město

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Dublin - město

Příspěvekod Syriana Spinnel » 25 lis 2015 22:25

DUBLIN

Obrázek

řeka Liffey a Halpenny bridge
Obrázek

Temple Bar
Obrázek

Trinity College
Obrázek
a její knihovna
Obrázek

Pivovar Guinness
Obrázek

.....
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Dublin, místa které musíte vidět!

Příspěvekod Syriana Spinnel » 26 lis 2015 21:07

St. Patrick cathedral
Obrázek

Glasnevin cemetery
Obrázek
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Dublin, místa které musíte vidět!

Příspěvekod Syriana Spinnel » 07 pro 2015 22:15

S: +Koupí si v nejbližší trafice balíček a když konečně spokojeně vyfoukne kouř, podívá se na Björna+ Tak kam?
B: Takže jdem na tah? +rozsvítí se mu obličej jak vánoční stromeček+
S: Říkals pivo ne?
B: Jasně, víš co, když si nic nepamatuješ +poklepe jí významně na spánek+ vezmem to okružní cestou do Templu, ať se taky trochu pokocháš, jo?
S: No hlavně aby mi při tý cestě neumrznul zadek +ušklíbne se a vytáhne si límec kabátu víc ke krku+ Nuž, veď mě, spanilý ochránče.
B: +Mručivě se zasměje+ nezmrzneš, ale sněžit bude +zakření se vědátorsky a vykročí přes osvícený most směrem ke starému městu+
S: A to víš jako jak? +loupne po něm zvědavě pohledem, pak se na okamžik zamyslí a dodá+ Myslím, že mám ráda sníh +prohlásí vážně+
B: Jak asi... +mrmle a dlouhými kroky si to štráduje+ jsem lední medvěd, tak abych to nevěděl +zavrtí hlavou+
S: HA! já to věděla, že nemůžeš tak bručet normálně! a ty vlasy +projede mu skoro bílé na krátko ostříhané háro a Björn se zatváří trpitelsky+ Povozíš mě na hřbetě? Nedávno jsem viděla jeden film a jeden lední medvěd tam vozil holku na zádech! Iorek se jmenoval a měl brnění a...
B: +Prudce se zastaví a otočí, tak že do něj Syr vrazí a on ji chytne za ramena+ A zlatej kompas u sebe máš? jinak tě totiž nesvezu +zavrčí na ni a vycení tak bělostné zuby.+ Na hrátky s medvědem jsi ještě moc... křehká +vyplázne na ni nakonec jazyk v úsměvu a zatáhne ji do hospody, ke které právě došli+
B:
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Dublin, místa které musíte vidět!

Příspěvekod Syriana Spinnel » 09 pro 2015 22:21

S: +Sedne si k jednomu volnému stolku, a rozhlídne se kolem. Je to tam skoro namodralé od kouře, ale jinak útulné, takové... domácké.+ Takže tady lovíš studentky z Trinity? +zeptá se a zapálí si+
B: +Přinese jim každýmu Guinness a sedne si naproti+ Tady, zbláznila ses? Ty si lovím pěkně v univerzitní knihovně, nevěřila bys, jaký divy dělají falešné dioptrické brýle a károvaný svetr s výstřihem do V +zazubí se a přiťukne si s ní. A na jeden zátah vypije víc jak půlku+
S: +Koutky jí cukají, jak se snaží si ho v tom představit.+ No... jistě musíš být přímo... neodolatelný +zhluboka se taky napije a napadne ji, že od svého znovuzrození se ještě nestihla opít. Na chvilku se zadumá.+
B: Snažíš se přijít na něco z minulosti? +zeptá se Björn+ škoda že si nepamatuješ jak jsme spolu měli neskutečně vášnivý sex na recepčním pultu a pod ním a udržovali spolu nemanželský poměr. +řekne to naprosto vážně, až Syr zaskočí a rozkucká se. Pak ho praští do ramene+
S: Pi-to-mče! +zasýpe+ přestaň si ze mě utahovat jo? Jsem ti právě chtěla navrhnout, že bysme to přece jen mohli pojmout jako"tah"
B: ts, neutahuju, jen tě zkouším +mrkne na ni+ Hmmm tak tah jo? A kdo koho potáhne do hotelu? abych jako byl připravenej
S: No přece ty mně, to je jasný!
B: Ach tak, už jsem se lekl že by to bylo opačně, i když ta představa je docela lákavá
S: Tss +dopije první pivo, vezme prázdné sklenice a dojde jim k baru pro plné a přivezme k tomu ještě Tullamorku.+ Ty, můžeš se vůbec opít? +zeptá se vážně+
B: Můžu, +řekne jí po chvilce+ ale je to jen na krátký čas a mezi náma to by musel být jiný maraton než pár piv a panáků +upije whiskey+
S: tak... někdy popij s Gabrielem +nabídne mu řešení+ má tak trochu podobný problém, myslím.
B: Tak s Gabrielem jo? +tak zvláštně se na ni podívá.+ a já si pořád říkal, že se mi to jaksi nezdá
S: Co?
B: ale nic
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Dublin, místa které musíte vidět!

Příspěvekod Syriana Spinnel » 07 led 2016 22:40

+Když hodina řádně pokročí a Bjorn je pořád trapně střízlivý, a Syr docela sťatá, přijde ke jejich stolku nějaká holčina.+
H: takže kvůli téhle +ukáže na Syr+ jsi mi už nezavolal jo?
B: +lehce mu zaskočí a vrhne střídavý pohled z holky na Syrianu a zpátky.+ já... eh... +prohrábne si rukou vlasy a vrhne na Syr prosebný pohled ala vysekej mě z toho.+
S: +chvilku se rozhoduje že ho v tom nechá podusit, ale pak se ho slituje a sjede holku pohledem.+ hele kotě, vykašli se na to. On ti za to nestojí. +Mrkne na ni, pak vstane (poněkud rozvláčně) a něco jí pošeptá. Holka na chvilku vyvalí oči, pak vrhne na Bjorna rychlí pohled, podívá se na Syr, ta zas jen přikývne, a pak vybuchne v smíchu.+
H: no tak... +dál se dusí smíchem.+ tak to jo, to... mějte se, cukrouši +mávne jim a odejde pryč.+
B: +vrhne na Syr zděšený pohled.+ U velké medvědice cos jí řekla? ne, neříkej mě to. +pohrává si se sklínkou.+ no, nebo radši řekni.
S: +hodí na sebe kabát a vytáhne cígo+ pojď, je čas vypadnout na vzduch. +vezme ho ruku a vede ho ven+
B: tak sakra řekni mi to.
S: nebuď srágora, mám hlad. Jdem se někam najest, nějaké hladové okno poblíž?
B: žádné hladové okno, nikam. +Stoupne si před ni a znemožní pokračovat v chůzi.+ Ty to nechápeš, já to musím vědět. +A na slovo musím dá dostatečně velký důraz+.
S: No... +vyfoukne kouř+ tak dobře. Od teď si myslí, že jsi gay, kterej se snaží přeorientovat na holky, protože se mu hnusí šukat chlapy, ale s babama to není o moc lepší. +vyzubí se.+ spokojenej?
B: +zbledne. Tedy víc, než obvykle+ tos... tos mi neudělala...
S: klídek, tohle tě přece neodrovná ne, Cassanovo?
B: to teda... je to prezidentka diskuzního kroužkou... za chvilku to bude vědět celá Trinity....
S: no nekecej, na prezidentku diskuzního kroužku měla dost fádní slovník.
B: já tě zaškrtím +řekne zoufale.+
S: To těžko kámo, ty mě teď pěkně vezmeš nakrmit, a pak mě dopravíš do hotelu. +Culí se nameteně a očka se jí při tom lesknou.+
B: Nejradši bych tě.... +mrmle si a vede ji k okýnku s pizzou atd.+
S: já vím, ale to by ti pak Gabriel musel nakopat do zadele, takže mi poděkuj, že jsem tě zachránila a já mu nic neřeknu.
B: příště tak s tebou půjdu ven!
S: že jo? jsem společník k pohledání. +připlácne si na sebe čtvrtku sýrové a čtvrtku zeleninové pizzy a nacpává se.+
B: +má pocit, že se z ní zcvokne.+ jo, dokonalost sama +přešlapuje na místě jak medvěd. Když v tom začne sněžit, ne nijak zlehka, hotová vánice. A on se konečně usměje+ Vidíš, já ti to říkal +zubí se trochu vyšinutě+
S: no, +utře si ruce a rty do ubrousku.+ jsi hotová rosnička. +a vydají se zpátky do hotelu+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Dublin - město

Příspěvekod Vishous » 22 úno 2016 08:40

+Vyjde z hotelu a ještě na schodech se zastaví a zapálí si neodmyslitelnou cigaretu. Chvilku stojí a přemýšlí. Mohl by se odhmotnit, ale ještě město nezná tak, jak bz si představoval... takže pěkně po staru, po svejch. Pomalým krokem se vydá přes most přes řeku směrem ke starému městu. Všímá si všech styčných bodů, který jsou pro něj nějakým způsobem důležité. Všimne si několika barů před kterýma stojí fronty lidí. Sem tam, obezřetně začihá vzduchem, jestli neucítí ten bezducháckej smrad. Ale zatím nic. Několik děv z fronty se na něj vilně usměje, ale prozatím nemá zájem. Každou chvilku... jo, támhle to je přes cestu, je to centrum o kterým jeho "kamarád" mluvil. Hm, ale jak se tam dostat, aniž by se okamžitě spustila jatka, ne že by mu to vadilo, ale přece jenom chce se dostat na kobylku celé té organizace a kdyby to tam tak říkajíc vymaloval na černo, tak by se hned spustila šuškanda a vědělo by se, že po nich někdo jde.. +Opře o kmen stromu v parku, ze kterého má pěkný výhled na vchod a čeká.+
I’m not strong enough to stay away
What can I do?
I would die without you
In your presence my heart knows no shame
I’m not to blame
Cause you bring my heart to it’s knees
Uživatelský avatar
Vishous
 
Příspěvky: 355
Registrován: 07 úno 2016 17:29

Re: Dublin - město

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 22 úno 2016 11:32

+přemisťuje se v dostatečné vzdálenosti, ze střechy na střechu, kryje se v hlubokých stínech a za komíny. Když konečně zůstane stát na okraji parku a pozoruje rozlehlou budovu naproti, rozhodne se taky počkat, co se bude dít. Sedne si na zem, zády se opře o zeď a střídvaě sleduje Vishouse a budovu+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Dublin - město

Příspěvekod Vishous » 24 úno 2016 08:23

+Hodiny se neděje nic. Teda nic co by stálo za řeč. To že se spustil mrholící déšť za řeč fakt nestojí. V si přitáhl límec kožené bundy víc ke krku a ještě víc se přitiskl ke kmenu stromu,aby na něj pršelo co nejmíň. Když už začne mít pocit, že celé tohle "sledování" je k ničemu, do foyaé začnou proudit skupinky chlapů, a jak může V pěkně vidět, spousta z nich je opravdu jak vzdrhnutých v savu, nebo arielu - aby bílá bílá byla. Je mu z toho zle, pěknej hnus, díky moc. Ale jedno je fajn, aspoň ví, kde se ti smraďoši schází. Auta jedno po druhém začnou odjíždět. Rozhoduje se co... a jo, pár jich zůstalo na stanovišti a za chvilku se rozsvítí v bytě nad tělocvičnou. Je čas. Vystoupí ze stínů a prokřupe si krk, ruce mu automaticky sjedou k dýkám a stáhne si rukavici. Pak rozhodným krokem probrat nejnovější drby vyrazí k tělocvičně.
I’m not strong enough to stay away
What can I do?
I would die without you
In your presence my heart knows no shame
I’m not to blame
Cause you bring my heart to it’s knees
Uživatelský avatar
Vishous
 
Příspěvky: 355
Registrován: 07 úno 2016 17:29

Re: Dublin - město

Příspěvekod Rebecca Altamirano » 24 úno 2016 17:58

+začíná mít pocit, že tam asi brzo zapustí kořeny. Déšť ji sice nepotěší, ale hodlá tam zůstat, dokud se buď něco nestane a nebo je domů nezažene svítání. Navíc musí sama sobě přiznat, že dívat se na něj, i když tam jen tak stojí opřený o strom, se rozhodně nijak neomrzí. Když se konečně začne něco dít, skoro to už nečekala. Trhne sebou a rychle se přesune k okraji střechy a kryjíc se za vyvýšeným okrajem sleduje, jak dovnitř proudí fakt divný týpci. Někteří vypadají normálně, ale takovou koncentraci albínů na metru čtverečním za celý život ještě neviděla+ Co jsou doprdele zač?! +zašeptá si pro sebe; počká až V. zmizí uvnitř a pak se přemístí na střechu budovy, přímo nad byt, kde se rozsvítilo. Zamaskuje se zastíracím kouzlem, pro případ, že by tam měli hlídky, ale střecha je až na pár ptačinců prázdná. Opatrně se nakloní přes okraj a rychle zkontroluje vedlejší místnost. Podle všeho je prázdná, nesvítí se tam a nic se nepohne a tak se co nejtišeji přemístí dovnitř, stále pod zastíracím kouzlem. Je nanejvýš odhodlaná zjistit, co to sakra do jejich města přitáhlo...+
I become one with my demon
My dark side keeps me alive
Become one with my demon
Let the beast outside of my mind
There are two sides to everyone
I have become one
With my demon
When I’m bleeding
The pain lets me know
Just how much I need it
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 4871
Registrován: 28 pro 2008 21:42
Bydliště: New York City

Re: Dublin - město

Příspěvekod Vishous » 25 úno 2016 14:42

+S tichým cvaknutím přinutí zámky se odemknout a vstoupí neslyšně dovnitř. Rychle pátrá po nějakém zabezpečení, ale krom kamery v rohu nic nenajde, neskutečné, jsou tak jistí tím, že jim nic nehrozí... Obraz na kameře okamžitě začne zrnit, kdyby ho chtěl náhodou někdo vidět. Tiše jako myš vejde do kanceláře vedle recepce a obhlídne to... Počítač, telefon, adresář... cestou zpátky se rozhodně musí zastavit. Pokračuje do druhého patra a z toho smradu je mu čím dál tím víc zle. Krade se podél zdi až ke dveřím zpod kterých svítí bledé oranžové světlo.+ Zaklepat... nezaklepat... +broukne si pro sebe potichu. +Nakonec se rozhodne zaklepat po svojem... pěkne bagančatem rozrazí dveře.+ Surprise... +zubí se jak měsíček na hnoji a hned z první otočky bodne překvapeného bezduchého do hrudního koše. Jakmile se zableskne, další zbylí se vzpamatují a vrhnou se na Vishouse.+ Zábava začíná +a to doslova. Ještě trochu Tupaca k tomu a bylo by to ideální.+
I’m not strong enough to stay away
What can I do?
I would die without you
In your presence my heart knows no shame
I’m not to blame
Cause you bring my heart to it’s knees
Uživatelský avatar
Vishous
 
Příspěvky: 355
Registrován: 07 úno 2016 17:29

Další

Zpět na Hotel Lafayette

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron