Výměna manželek - Jade a Syriana - Pokoj Jadea

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Výměna manželek - Jade a Syriana - Pokoj Jadea

Příspěvekod Syriana Spinnel » 04 dub 2016 22:15

Na tom nejspíš něco bude +zhodnotí to o pudu sebezáchovy a pinkne vajgl dolů, kouká za ním, jak svítí ve tmě až se ztratí v trávě.+ Myslela jsem to tak jako všeobecně +otočí hlavu zpátky k němu.+ Ale mám li být upřimná, myslím si, že jo. +pokrčí jenom rameny, k tomu nic víc dodat nejde.+ Hodláš se na mě vrhnout se zběsilou tepající touhou v kalhotech? +povytáhne zvědavě obočí, a spíš to vypadá jako zkus to, hih.+ Na to jsem se tě milý Watsone neptala, ale že jsi to ty ,tak ti to zopakuju. Bavil ses dneska, se mnou? nebo s minotaurem, to už si přeber jak chceš +zasměje se a je to fakt zajímavý den, když si vzpomene, jak se po sobě plazili, pak se málem zabili a ted si tu skoro přátelsky sedí. Ale není naivní, že by z toho snad mohlo být opravdové přátelství, to spíš uvěří na růžové jednorožce a vílu zubničku.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Výměna manželek - Jade a Syriana - Pokoj Jadea

Příspěvekod Jade » 04 dub 2016 23:16

Jo. +ušklíbne se+ ale to taky souvisí s tlakem okolí. +pokrčí rameny klidně, vytáhne cigára, a zapálí si+ A co mě rozervává prosím tě? +zvedne obočí, dovede vypadat jako povýšenej parchant, když se mu chce. Vyfoukne kouř, a dívá se, jak se rozptýlí v nočním vzduchu+ s tepající touhou? +koukne na ni pobaveně+ co to čteš za knihy? +uchechtne se, vytáhne nohy nahoru, a složí je do tureckýho sedu+ řekni mi. +přimhouří oči+ proč ženský vždycky potřebujou verbální konfirmaci všeho? +zvedne koutek v úšklebku, v očích mu blýskne, i když odpověď zná+
I'll wrap my hands around your neck so tight...
...with love.
Uživatelský avatar
Jade
Mág
 
Příspěvky: 856
Registrován: 21 črc 2013 01:56
Bydliště: New York

Re: Výměna manželek - Jade a Syriana - Pokoj Jadea

Příspěvekod Syriana Spinnel » 05 dub 2016 10:48

Jak já to mám proboha vědět? +uchechtne se.+ Co si neseš v sobě za stigmata.+ Ježíš, to mě jen tak napadlo takové slovní spojení +protočí oči, jop, dělá to čímdál častějc, taky by mohla místo toho třeba bušit hlavou do zdi, a to by bolelo.+ Fajn, já ti to teda prozradím +nakloní se k němu spiklenecky.+ Protože ti do hlavy nevidí +řekne mu naprosto vážně.+ A taky v tom hraje roli zakořeněná zvědavost a potřeba o všem vědět. +Pousměje se a jak tam tak sedí, větr si pohrává s jejíma vlasama tak je jí fajn.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Výměna manželek - Jade a Syriana - Pokoj Jadea

Příspěvekod Jade » 05 dub 2016 21:52

tak to tak nech. +ušklíbne se, zhluboka si potáhne z cigára, a šlehne po ní pohledem+ zůstane ti to. +poznamená pobaveně. Zvedne obočí, podle jeho názoru je to zbytečná výhoda, dávaná do rukou někomu jinýmu, ale každýmu co jeho jest+ víš co se říká, zvědavost zabila kočku. +protáhne lehce sarkasticky, ale spíš jen tak ze zvyku+ Ale fajn. +pokrčí rameny+ když tak fandíš novelám, a nutně potřebuješ ukojit zvědavost... +přimhouří oči+ zeptej se mě na tři věci. +zahýbe obočím, oh jaký drama+ a já ti řeknu pravdu. +zvedne koutek v polovičním úšklebku, a dost možná je to spíš spociální experiment pro něj, jako by hrál hru sám se sebou, jestli uhodne, na co se zeptá+ Kromě věcí jako je Pin k mojí kartě nebo heslo do mobilu. +ušklíbne se pro jistotu+
I'll wrap my hands around your neck so tight...
...with love.
Uživatelský avatar
Jade
Mág
 
Příspěvky: 856
Registrován: 21 črc 2013 01:56
Bydliště: New York

Re: Výměna manželek - Jade a Syriana - Pokoj Jadea

Příspěvekod Syriana Spinnel » 06 dub 2016 10:23

Vidíš, ještě z tebe budu mít tik a pak nebudu vůbec vypad nebezpečně +zasměje se a hongá nohama ve vzduchu. Zapne si bundu ale jinak je jí dobře.+ To je tak divný přísloví, že to ani není možný. +zavrtí hlavou a pak zamrká jednou, dvakrát a upře na něj oči, jestli to myslí vážně, už se málem zeptá, ale včas se zarazí, protože jak ho zná, považoval by to za jednu z otázek.+ Ty jo... +chvilku přemýšlí, chtěla by se ho zeptat asi na milion věcí.+ Tak jo +vytáhne nohy nahoru, přitáhne kolena a opře se o ně loktama.+ První otázka: Proč nedokážeš spát s někým v jedné místnosti? +A je teda fakt zvědavá, jestli jí odpoví upřímně nebo to zas vezme přes milion oklik.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Výměna manželek - Jade a Syriana - Pokoj Jadea

Příspěvekod Jade » 06 dub 2016 23:59

náhodou, takovej dobře vybranej tik ti může dodat ideální nádech šílenství. +ušklíbne se pobaveně. obočí má pořád zvednutý, a tak číhavě ji pozoruje, dokud nepromluví; pak mu v očích blýskne, nicméně svoje slovo zpátky nebere+ S terapeutem jsem to fakt nikdy neprobíral. +ušklíbne se+ nejspíš to bude kombinace faktorů +napije se klidně ze svojí placatky, a chvilku mlčky pozoruje zářící město+ prostě neusnu. +pokrčí pak rameny, a jak už to má ve zvyku, rozhodně se pro kombinaci pravdy a zamlčení+ Proč bych měl bejt nejzranitelnější před někým, koho prakticky neznám? +zvedne obočí, jo, o jeho paranoie stejně ví, takže to ji nepřekvapí. vytáhne cigáro, a strčí si ho do koutku+ Zadruhé, určitou dobu jsem strávil na místě, který... +vyfoukne pomalu kouř, a přimhouří oči, jako by v duchu cenzuroval+ spali jsme v jedný místnosti, a kdykoliv jsi zavřela oči, vědělas, že až je zase otevřeš, někdo vedle tebe bude nejspíš mrtvej. Nebo přinejlepším přijdeš o většinu osobních předmětů. +zvedne koutek, jako by to byla vtipná vzpomínka, než co jinýho. Pomalu kouří, a popel sklepává dolů, desítky metrů pod ně+ Holky to občas pořád ještě zkouší. +zašklebí s podtónem smíchu v hlase+ not always good. +poznamená. pamatuje si to pořád, jak se nad ním nakláněla. pamatuje si i svoje prsty na jejím hrdle, tisknoucí, drtící, neovladatelně+ Chtěla mě vzbudit polibkem. +pohrdavej chlad v jeho tónu jí mrazivě přejede po kůži, víc už k tomu dodat nehodlá, jen ji propíchne pohledem, a jestli v něm uvidí lítost, dost možná se ještě dneska proletí :D+
I'll wrap my hands around your neck so tight...
...with love.
Uživatelský avatar
Jade
Mág
 
Příspěvky: 856
Registrován: 21 črc 2013 01:56
Bydliště: New York

Re: Výměna manželek - Jade a Syriana - Pokoj Jadea

Příspěvekod Syriana Spinnel » 07 dub 2016 00:18

Jasně, jak kdybych byla málo šílená. +Ha! jop, dostala ho, vidí mu to v jednom okamžiku na očích, nejspíš si myslel, že se ho zeptá na oblíbenou barvu nebo tak něco.+ Já nejsem terapeut +pokýve vážně hlavou. A pak zvedne obočí, jak zas na to jde obšírně.+ No tak to je odpověď za 10 milionů +zasměje se, ale pak ho nechá mluvit.+ Pravda. +pokýve hlavou, páč to pravda je. Pak ji ale vážně zaujme, myslela, že je v tom jenom paranoia, že je fakt tak trop s nervama, ale je v tom něco víc. A přemýšlí, jestli to byl děcák, pasťák nebo ulice, co ho tak vyškolilo. Jen přimhouří oči a pohled mu opětuje, lítost v něm teda není ani za mák. Každý máme svoje.+ Mám pro tebe návrh +zvedne ruce.+ Počkej, oba víme, že kdybych tě chtěla zabít, měla jsem k tomu supr příležitost +jo, myslí tu noc, kdy byl docela mimo.+ Místo toho jsem byla celou noc vzhůru a hlídala jestli neumřeš +ne, vůbec mu to nedává sežrat, nebo mu to omlacuje o nos, spíš tím chce říct, jako že ona mu neublíží.+ Zkus to, dneska v noci +nakloní hlavu tak na bok a dívá se na něj.+ Přísahám, že to nezneužiju a nepokusím se tě v noci svádět +uculí se pokřiveně.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Výměna manželek - Jade a Syriana - Pokoj Jadea

Příspěvekod Jade » 07 dub 2016 00:54

Ne to nejseš. +uchechtne se, není to moc taktní člověk :D+ na to musí mít člověk svoje sračky pod palcem. +odcvrnkne vajgl někam do tmy. Nic víc k tomu nedodává, jen ať si hádá a rozvíjí konspirační teorie, nejspíš někam úplně špatně+ Proč? +koukne na ni zkoumavě, hlavu nepatrně natočí na stranu a provrtává se jí očima až do lebky+ chceš bejt ta speciální sněhová vločka, která to urve? +zvedne obočí tázavě+ Jistě že mě nezabiješ. ale racionalita s tím má máloco společnýho. +konstatuje prostě, jako fakt+proč si prostě neproměníš svý dva zbylý žolíky a nenecháš to bejt? +sleduje ji zkoumavě+
I'll wrap my hands around your neck so tight...
...with love.
Uživatelský avatar
Jade
Mág
 
Příspěvky: 856
Registrován: 21 črc 2013 01:56
Bydliště: New York

Re: Výměna manželek - Jade a Syriana - Pokoj Jadea

Příspěvekod Syriana Spinnel » 07 dub 2016 09:09

Proč ne? +Oplatí mu stejným tónem.+ Hele já vím, že to máš už v sobě jako zakódovaný, vážně... jenom +pokrčí rameny.+ Proč to nezkusit? Kdy k tomu budeš mít zas idelální příležitost, to tě to samotnýho nesere? +pozvedne obočí.+ Jeden by mohl říct, že je to tvoje slabost +shodnotí situaci.+ Dobře jedeme dál +Přikývne souhlasně a pak se jí po tváři rozleje mega úsměv.+ Takže Jade +nakloní se k němu mnohem blíž, až tentokrát narušuje jeho osobní prostor ona.+ Ukaž mi svého... +dramatická pauza.+ Patrona, teda jestli ho umíš? +dodá jako by to byla děsná sranda, kdyby neuměl. I když teoreticky na něj potřebuješ šťastnou vzpomínku. Otázkou za milion je, jestli tento... sociopat nějakou má?+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Výměna manželek - Jade a Syriana - Pokoj Jadea

Příspěvekod Jade » 07 dub 2016 14:56

Jestli ti tak moc jde o ten náhodnej spontánní rozespalej sex, až se ve tři ráno potkáme uprostřed postele, můžeš si prostě říct. +protáhne, jeho hlas získá osten netrpělivosti, což by mělo bejt varovný znamení+ Myslíš, že jsem to nezkoušel? +zvedne obočí s despektem; někdo kdo experimentuje s lidskou myslí tak rád jako on určitě vždycky začíná sám u sebe+ Vím, že se to dokážu naučit. Ale fakt to není otázka jednoho dne. +pokrčí rameny, spíš tak tří let, ehm+ To by jeden klidně moh. +přikývne souhlasně+ Jaký štěstí, že to není jednoho starost. +blýskne mu v očích lehce varovně, ať do toho nerejpe. Čeká, co z ní vypadne tentokrát, a obočí mu vyjede skoro do půlky čela+ Chceš po mně, abych vyčaroval velkou neonově zářící bytost, uprostřed noci, uprostřed narvanýho města plnýho milionů obyvatel, na místě, kde nesmíme bejt? +sarkasmus mu z hlasu přímo odkapává, jako kdyby nestačil jeho výraz nezdvořilejch pochyb o její mentální kapacitě+ Rajcujou tě bystrozorský výslechy? +ušklíbne se+ A krom toho... v lingvistice zrovna zběhlej nejsem, ale řek bych, že to nebyla otázka. +poznamená, koutek zvedlej v úšklebku, kterej je očividným ekvivalentem vztyčenýho prostředníčku+
I'll wrap my hands around your neck so tight...
...with love.
Uživatelský avatar
Jade
Mág
 
Příspěvky: 856
Registrován: 21 črc 2013 01:56
Bydliště: New York

PředchozíDalší

Zpět na Hotel Lafayette

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron