Výměna manželek - Jade a Syriana - Pokoj Jadea

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Výměna manželek - Jade a Syriana - Pokoj Jadea

Příspěvekod Syriana Spinnel » 13 úno 2016 13:54

+Pro Syr sice vyšla výměna fajn skrze cestování, ale ten zbytek.... V sobotu ráno s dvěma kufry sejde ze schodů do "Jadeova patra" a s docela hodně se chvějící rukou zaklepe na dveře. Několikrát. Už teď čeká, že se pozabíjí a to je teprve ráno. Ale je odhodlaná nevzít nohy na ramena a nezmizet k sobě i kdyby to mělo být peklo pekelné. No... show může začít.+ Tak otevři ty zatracený dveře!
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Výměna manželek - Jade a Syriana - Pokoj Jadea

Příspěvekod Jade » 13 úno 2016 14:24

+ochranka o ní ví, takže ji nikdo nezastaví, chodba je prázdná, ale stejně ji odněkud stoprocentně sledujou několikery oči+ To jsem moc rád, že máš výbornou náladu. +poznamená Jade sotva otevře dveře, a ustoupí, aby mohla projít dovnitř+ Ukazovat ti to tu předpokládám nemusím. +zavře zase za nima+ kouřit můžeš kde chceš, a nedoporučuju ti pokoušet se dostat do sejfu. +poznamená a opře se o svůj pracovní stůl+
I'll wrap my hands around your neck so tight...
...with love.
Uživatelský avatar
Jade
Mág
 
Příspěvky: 856
Registrován: 21 črc 2013 01:56
Bydliště: New York

Re: Výměna manželek - Jade a Syriana - Pokoj Jadea

Příspěvekod Syriana Spinnel » 13 úno 2016 14:33

Och, jak milé od tebe, že mi milostivě otevřeš. +Vstoupí dovnitř a kufry nechá ležet u dveří, však ony nikam neutečou.ě To víš, PMS je pěkný svinstvo +zazubí se na něj+ Prima +hned si zapálí aby sklidnila nervy.+ nene, ukazovat nemusíš, jen by stačilo abych věděla kde budu spát. No panejo ty máš o mě ale príma mínění! +protočí očima+ ale bacha na mě, jsem ten nejlepší zloděj, který kdy po téhle zemi chodil +prohodí ironicky+ Bilbo Baggins je oproti mně břídil. +Přejede očima po pokoji, kde je opět provozní bordel.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Výměna manželek - Jade a Syriana - Pokoj Jadea

Příspěvekod Jade » 13 úno 2016 14:55

ne, to fakt nevím, díkybohu. +zašklebí se trochu, na stole má popelník, a v něm už pár vajglů, a kromě toho taky kupu papírů+ v posteli, kde jinde? +pokrčí rameny, má náhodou dokonce ustláno, kdoví od koho :D+ radši upozorňuju předem. +odvětí podobným tónem+ alkohol je na baru, je mi fuk co vypiješ. +ukáže ke stolu u knihovny, a koukne jí k pasu+ máš zbraň? měla bys nějakou mít, když tu budeš. +svraští trochu obočí+
I'll wrap my hands around your neck so tight...
...with love.
Uživatelský avatar
Jade
Mág
 
Příspěvky: 856
Registrován: 21 črc 2013 01:56
Bydliště: New York

Re: Výměna manželek - Jade a Syriana - Pokoj Jadea

Příspěvekod Syriana Spinnel » 13 úno 2016 15:10

Ježiš Jade to byl vtip +vysvětlí mu jak malému dítěti. Rovnou přejde k baru a nalije si absinth+ Knihovna je přístupná? +zeptá se.+ Jasně že mám, přece nepůjdu do jámy lvové jako beránek na popravu. +Uculí se a opatrně, aby si třeba nemyslel, že ho chce sejmout :D sáhne za pas a vytáhne Magnum 357 ne toliko nepodobný tomu jeho, holt mazel no. Otočí ho pažbou k němu jestli si ho chce jako zkontrolovat.+ Předpokládáš, že se budeme tak žrát až si dáme duel? +zvedne jedno obočí v otázce.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Výměna manželek - Jade a Syriana - Pokoj Jadea

Příspěvekod Jade » 13 úno 2016 15:22

škoda, u PMS je přece jenom šance že brzo přejde. +ušklíbne se pobaveně, a sleduje jak se obslouží+ jestli najdeš něco co tě zaujme, tak prosím. +přikývne souhlasně+ ale moc beletrie tam není. +vytáhne si tak cigáro, a připálí si+ ne, myslím že ne. +zvedne jeden koutek skoro se smíchem+ ale chodí za mnou klienti. +pokrčí rameny+ nevraždíme se sice na potkání, ale nikdy nevíš, koho potkáš. Jen se prosím tě pokus nezastřelit někoho z mejch lidí. +odklepne si, a zbraň si od ní nevezme, nějak předpokládá, že si ji umí nabít sama+ obvykle mívám schůzky přímo tady, ale přesunu to vedle, ať tě to neobtěžuje. +podotkne+
I'll wrap my hands around your neck so tight...
...with love.
Uživatelský avatar
Jade
Mág
 
Příspěvky: 856
Registrován: 21 črc 2013 01:56
Bydliště: New York

Re: Výměna manželek - Jade a Syriana - Pokoj Jadea

Příspěvekod Syriana Spinnel » 13 úno 2016 15:35

+Když Magnum nechce, tak si ho zase pěkně schová.+ Jo neboj, zacházet s ním umím, měla jsem prima učitelku. určitě ji znáěš. +uculí se jak zlatíčko.+ Náhodou mám náladu fajn, jen mě nebaví čekat někde jak dylina. +Sedne si křesla, asi.+ Hele nemusíš se omezovat, klidně si to vyřizuj jak jsi zvyklí, překážet ti nebudu a když jsem teď ta tvoje manželka +zazubí se jak je to prostě srandovní.+ tak bych ti mohla třeba pomoct, nabídnout čaj a sušenky a tak +Fajn, teď už se tlemí.+ Víš, mě na beletrii moc neužije. +podotkne a je ráda, že si bude moct počíst, bez knížek by umřela.+ A jak tytvoje lidi poznám, nemohli by třeba nosit karafiát v knoflíkové dírce, nebo říct nějaké heslo? +ehm, teď už to asi přehání no, ale tak testuje tu jeho kupodivu milou stránku+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Výměna manželek - Jade a Syriana - Pokoj Jadea

Příspěvekod Jade » 13 úno 2016 21:14

+asi si vzal lektvar na uklidnění :D+ nemyslím, že bys ho musela fakt použít. +dodá+ no, to by je docela určitě rozhodilo. +uchechtne se+ nicméně, pravda je že být spojovaná se mnou je... přinejmenším nebezpečný. Někteří lidi si rádi myslí, že by na mě měli mít páku. +zašklebí se nepěkně+ moji lidi tě ochrání, pokud tě někdo napadne. nehodlám ze sebe pak seškrabovat vytočený vlkodlaky. +ohrne trochu ret, a nalije si trochu ginu do sklenice od whiskey+ neboj se, určitě si je nespleteš. nepotřebuju si je značkovat klubovou tetovačkou. +odfrkne si pobaveně+ jsou tu hlavně knihy o magii. +koukne na police+ co ten tvůj... problém? +protáhne sametově, jak pavouk co už kolem ní tká sítě potenciálního dealu+
I'll wrap my hands around your neck so tight...
...with love.
Uživatelský avatar
Jade
Mág
 
Příspěvky: 856
Registrován: 21 črc 2013 01:56
Bydliště: New York

Re: Výměna manželek - Jade a Syriana - Pokoj Jadea

Příspěvekod Syriana Spinnel » 13 úno 2016 21:35

Jade, to bereš vážně každé slovo, které vypustím z pusy? +zadívá se na něj zkoumavě a tohle bude teda hodně dlouhých deset dní, z takovou.+ Co kdybych se prostě na těch deset dní zavřela vedle do pokoje a nevytáhla odtamtud paty? +navrhne mu už trochu nakvašeně.+ Ooo bohové, neříkej mi, že ty to taky cítítš!! +znovu si čichne ke kůži, protože o tom by Jade vědět neměl. Hehe.+ Můj problém? +nakrčí čelo.+ A který z mých milionu problémů máš zrovna na mysli? +vrátí mu to zpátky bez zjevné odpovědi, taky ho může nechat chvilku tápat a přemýšlet, jestli si náhodou teba neporadila bez něj. Přejde ke knihovně a očima začne zkoumat jednotlivé tituly+ Takže jsou nějaké věci, které po mě budeš během těch pěti dní, co se mám řídit "tvými" pravidly chtít?
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Výměna manželek - Jade a Syriana - Pokoj Jadea

Příspěvekod Jade » 13 úno 2016 23:07

pokouším se chovat se civilně a nepoštěkat se hned první den. +pokrčí rameny+ no vážně, co kdyby? +zvedne obočí, jakoby ho ten plán vážně zaujal+ cítím? +zvedne obočí tázavě, a trochu začichá :D+ měl bych? +koukne na ni zkoumavě a přimhouří oči, jak už mentálně prochází všechny svoje složky o vlkodlacích+ tvoji očividnou závislost na alkoholu a nikotinu zrovna ne, spíš tvůj... +zakrouží zápěstím se sklenicí+ nedostatek v magických oblastech. +poznamená, a pozoruje její rysy pátrajíc po záchvěvu který by mu něco prozradil+ no, vzhledem k tomu, že ta část kdy sedíš deset dní tiše vedle v pokoji je mimo pravidla, zapojím tě do chodu svýho malýho byznysu. +posadí se do křesla za svůj stůl+ do akce se mnou nemůžeš, protože podle pravidel tě prej nesmím oddělat. +zvedne k ní oči a v nich mu pobaveně blýskne, pravidla jsou jeho vůbec nejoblíbenější věc, že+ co po tobě budu chtít je mlčenlivost, co se týče mojí práce a věcí, který tu uvidíš. nerad bych, aby se některý z mejch akcí ohrozily, ale to určitě chápeš. +podotkne s lehkým náznakem varování+ umíš třeba ošetřovat? +koukne na ni přes stůl a přemýšlí jak by ji mohl využít+
I'll wrap my hands around your neck so tight...
...with love.
Uživatelský avatar
Jade
Mág
 
Příspěvky: 856
Registrován: 21 črc 2013 01:56
Bydliště: New York

Další

Zpět na Hotel Lafayette

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron