Výměna manželek - Jade a Syriana - Pokoj Jadea

Moderátoři: Zaměstnanec, Wenai Lafayette, Syriana Spinnel

Re: Výměna manželek - Jade a Syriana - Pokoj Jadea

Příspěvekod Syriana Spinnel » 07 dub 2016 21:35

+Jak za ní dveře zmizí a tím i její opora, žuchne zádama na zem.+ Vypadáš jak obr +sdělí mu veledůležitě a culí se.+ To máš radost, že mě vidíš co? +vyblekotá ze sebe a hrabe se na nohy, které jí zákeřně podjedou, když se konečně postaví, takže zas sedí na zemi.+ Asi jo. +zkonstatuje nakonec.+ A vůbec kšá +odmávne ho rukou.+ Běž terorizovat nějaké jiné nevinné smrtelníky +přikývne až jí vlasy spadnou do očí.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Výměna manželek - Jade a Syriana - Pokoj Jadea

Příspěvekod Jade » 07 dub 2016 22:14

jo, to holky říkaj často. +poznamená s vážnou tváří a počká, až se dohrabe dovnitř, zavře za ní dveře, a zamkne+ jsem bez sebe nadšením. +protáhne, jako kdyby to nebylo vidět v jeho výrazu. Založí si ruce na prsou, a dívá se, jak se tam povaluje po podlaze+ dneska už mám splněno, než jsi dorazila, mučil jsem štěňátka. +odvětí, opře se zadkem o stůl a s úšklebkem ji pozoruje+ ty budeš mít zejtra tak příšernou kocovinu, že to snad skoro stojí zato. +uchechtne se+
I'll wrap my hands around your neck so tight...
...with love.
Uživatelský avatar
Jade
Mág
 
Příspěvky: 856
Registrován: 21 črc 2013 01:56
Bydliště: New York

Re: Výměna manželek - Jade a Syriana - Pokoj Jadea

Příspěvekod Syriana Spinnel » 07 dub 2016 22:21

Pfff +odpoví mu na to rozvitou větou :D+ no vidíš, ještě ti budu chybět, kdo ti poleze na nervy +stáhne si bundu z ramen na několikátý pokus.+ až tady nebudu no? +a náhodou sedí, zatím.+ Ty seš tááák zlej +zavrtí hlavou a zkusmo zkusí rozvázat tkaničky, to je bitva jak o Středozem. Když botky konečně zkopne radostně zahýbe prsty na nohách.+ Do mojí kocoviny ti vůbec nic není +ukáže na něj prstem a za pomocí kliky od dveří se zvedne, a v pokusu o to, vyslíct si kalhoty, se do nich zamotá. Takže tam stojí/kymácí se, s kalhotama na půl žerdi.+ To je nějaká zrada toto +ušklíbne se směrem dolů, co za chapadla jí to spoutalo nohy.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Výměna manželek - Jade a Syriana - Pokoj Jadea

Příspěvekod Jade » 07 dub 2016 22:53

neříkej. +odvětí a sleduje tu striptýz show před sebou. Možná to měl nahrávat, obzvlášť jestli sebou švihne, což je čímdál tím pravděpodobnější, obzvlášť když si začne svlíkat kalhoty+ taky tě můžu nechat spát na chodbě, no ne? +zvedne obočí pobaveně, a čeká, jak daleko to s tím svlíkáním dotáhne+ no, a teďka víš, jak se cítí mořský panny. +poznamená s vážnou tváří, a sleduje, jestli se překlopí nebo ne+
I'll wrap my hands around your neck so tight...
...with love.
Uživatelský avatar
Jade
Mág
 
Příspěvky: 856
Registrován: 21 črc 2013 01:56
Bydliště: New York

Re: Výměna manželek - Jade a Syriana - Pokoj Jadea

Příspěvekod Syriana Spinnel » 07 dub 2016 23:00

Beztak jsi mi otevřel jenom aby sis mohl ze mě dělat srandu +a pak po vzoru mořských panen začne dělat jeden pidi krůček za druhým a šinout se k posteli. Ujde přesně asi jeden metr, když se jí zamotají nohy totálně. A gravitace funguje i tentokrát neomylně. Naštěstí reflexy fungujou a tak nepřistane na hubě ale na rukách. Na Jadea vystrčený zadek v černých kalhotkách.+ Víš, co já budu spát asi tady... +zkontroluje zásobu sil a sezná, že na další pokus vstát už asi nemá.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Výměna manželek - Jade a Syriana - Pokoj Jadea

Příspěvekod Jade » 07 dub 2016 23:25

no zrovna teď mi to dost ulehčuješ. +podotkne a kouká, jak se plíží do postele na gejšu a čeká, jestli si při tom pádu rozsekne hlavu o postel nebo ne. Hm, takže ne. s povzdechem zavrtí hlavou, pak luskne prstama, a její kalhoty prostě kamsi zmizí, přesněji kamsi na křeslo+ rozkošný. +zkonstatuje, cestou do koupelny ji plácne po tom vystrčeným zadku, a nad umyvadlem si opláchne obličej, aby se trochu probral; je čás dát se zas do práce+
I'll wrap my hands around your neck so tight...
...with love.
Uživatelský avatar
Jade
Mág
 
Příspěvky: 856
Registrován: 21 črc 2013 01:56
Bydliště: New York

Re: Výměna manželek - Jade a Syriana - Pokoj Jadea

Příspěvekod Syriana Spinnel » 08 dub 2016 09:07

To víš, jsem šlechetnost sama +culí se pořád tak mile opilecky.+ Jůůůů +koukne na uvolněné nohy. Jak málo stačí k radosti.+ auúúú +zavýskne jak ji plácne.+ To je moje +zvedne se, horní polovinou těla se překulí na postel, nohy jí visí dolů a tak skončí. Zavře oči a vida, hezké jak se všecko kolem točí.+ Néé vrtulník nééé +Zamrmle ještě než se poddá spánku. No spíš to vypadá jak kóma.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Výměna manželek - Jade a Syriana - Pokoj Jadea

Příspěvekod Jade » 08 dub 2016 20:52

+očividně se omezila na citoslovce, takže ji v klidu nechá konverzovat s polštářem, a jen jí přehodí nohy na postel. samozřejmě má velice vtipnou a velice neslušnou poznámku o vrtulníkách, ale nechá si ji výjimečně pro sebe, vezme si notebook, a jme se dohnat, co prošvihnul během dne. na chvilku na ní spočine pohledem a chvilku zvažuje, jak bude nejlepší postupovat, jestli během noci zaklepe bačkorama kvůli příliš nízký koncentraci krve v alkoholu, ale nakonec se rozhodne řešit to za pochodu, nasadí si sluchátka, a pustí si k tomu nějakou hudbu+
I'll wrap my hands around your neck so tight...
...with love.
Uživatelský avatar
Jade
Mág
 
Příspěvky: 856
Registrován: 21 črc 2013 01:56
Bydliště: New York

Re: Výměna manželek - Jade a Syriana - Pokoj Jadea

Příspěvekod Syriana Spinnel » 08 dub 2016 21:00

+Probudí se někdy kolem půl deváté ráno, naráz, jako když se zatrhne gramofonová deska. Ze všeho nejdřív si uvědomí tu masakrozní bolest hlavy. Opatrně rozlepí jedno oko a světlo jí vypálí sítnici.+ Bože... +zasténá jenom. Neskutečné sucho ji rozbolí v krku. Připlácne si těžkou ruku na oči a zkusí to znovu. Bože to je bolest. Opatrně spustí nohy z postele, a když se svět přestane točit, přenese na ně i váhu. A zhoupne se jí žaludek. Ježiši. Co to včera pila? S vlasama trčícíma na všechny možné strany se doplíží do koupelny a první co udělá je, že pichne hlavu pod kohoutek ze kterého teče ledová voda. To je taková úleva. Až má fialové rty, tak se konečně napije a to je ještě větší úleva.+ Kafeee +kňourne, jak si balí vlasy do ručníku a konečně se pořádne probere.+
Feels like I drown in your every word
And every breath that's in between
Somehow you got me where it really hurts
It's killing every part of me
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 6030
Registrován: 27 pro 2008 22:56
Bydliště: Bucurešť

Re: Výměna manželek - Jade a Syriana - Pokoj Jadea

Příspěvekod Jade » 09 dub 2016 14:31

+zvedne k ní oči, když se probudí, má je trochu unavený, ale jinak je v pohodě. Nasadí svůj nejlepší "Já jsem ti to říkal" výraz. Zato má něco lepšího než kafe, protikocovinovej lektvar, v koupelně na poličce u zrcadla. Zavolá dolů o snídani, něco hezky pronikavě voňavýho, aby si to taky trochu užila, a zatímco je v koupelně, převleče se do tréninkovýho, pač se domlouvali, že pojedou na cvičák, a sliby se mají plnit, že, na to on je škodolibej dost+
I'll wrap my hands around your neck so tight...
...with love.
Uživatelský avatar
Jade
Mág
 
Příspěvky: 856
Registrován: 21 črc 2013 01:56
Bydliště: New York

PředchozíDalší

Zpět na Hotel Lafayette

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron