Kosmetický salón

Moderátor: Styx Lupin

Re: Kosmetický salón

Příspěvekod Styx Lupin » 26 dub 2013 17:32

+pustí se do líčení očí, vybere nějaký zelený stín, který sluší zrzkám a začne jí ho aplikovat na víčka+ Proč jsi utíkala z domova? Před kým ses schovávala? Pokud jsi měla nějaké problémy, měla ses svěřit Neferet, určitě by ti pomohla +zvědavě sleduje, jak ten její příběh dál pokračuje+ Och, bože... až tak daleko to zašlo? To je jako z nějakého napínavého románu +přeruší na chvíli práci, jak je napjatá+ No a co se stalo s tím mizerou... shořel tam tedy? +zeptá se, ale něco jí napovídá, že ne+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Kosmetický salón

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 26 dub 2013 20:23

+trošku trhá víčky, jak jí Styx nanáší oční stíny a jak na to není zvyklá, ale snaží se být co nejvíce v klidu, aby třeba nepřišla o oko :D+ Neferet? Ne myslím, že nepomohla. +zakroutí smutně hlavou+ Utíkala jsem před ní, před sebou samou. Často jsme se hádaly a křičely na sebe. Od té doby co rodiče... zemřeli, sme si se sestrou moc nerozuměly. +pokrčí zlehka rameny a smutně se pousměje+ Jo, jen v těch románech vynechávají ty nehezké věci. +broukne tiše a pak jen trhne rameny, koukne na ní a pousměje se+ Ale rozhodně jsem měla doposud zajímavý život. +usměje se, aby si nemyslela že se jí nějak dotkla nebo tak, ale při jejím dalším dotazu opět zvážní+ Přes tři roky jsme si myslely, že tam zůstal. Ale... on je ten důvod proč je Neferet tam a já tady. Snaží se ho s ostatními ulovit a mě uklidili do bezpečí. +zamračí se nad tím, nikdy není nadšená když ostatní riskují zatímco ona je někde schovaná+ Tedy, ne že by mi to zejména teď vadilo. +usměje se nakonec, protože nebýt toho neseděla by tu a neměla by se ke komu vrátit až by odsud odcházela. Christian je zdá se jediný, i se svojí dcerou, kdo jí tu skutečně drží a díky tomu možná neprovede něco co by jí mohlo ohrozit na životě+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Kosmetický salón

Příspěvekod Styx Lupin » 26 dub 2013 23:31

+upraví jí obočí, které vlastně ani moc úpravy nepotřebuje, tak jí jen bezbolestní metodou vytrhne bez varování pár překážejících chloupků a pak jí namaluje řasy řasenkou, tu opravdu potřebují+ Hm, pěkné, jsem zvědavá, co na to řekneš, až se nakonec uvidíš +mrkne na ni spokojeně+ Vy jste si spolu nerozuměly? To jsem vůbec netušila +možná i proto se Nef nikdy nezmínila o sestře+ Ale doufám, že se mezitím vaše vztahy zlepšily. No na to, kolik ti je, jsi už zažila docela pestrý život +uculí se a udělá jí řasenkou i druhé oko+ Tak jen doufám, že se Nef povede ho dostat a ty se budeš moct zase vrátit domů. Nebo se ti nechce? +zeptá se zvědavě a uculuje se u toho+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Kosmetický salón

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 27 dub 2013 00:00

+má trošku obavy, když jí šermuje tou divnou věcí tak blízko oka, takže se snaží co nejmíň cukat a mrkat, což není zase tak jednoduché jak se zdá+ Tak to já taky. +zazubí se na ní vesele zvědavá jaké zázraky to jejich líčení svede+ To nerozuměly. Byla jsem na ní hodně naštvaná kvůli spoustě věcí. Až postupem času mi došlo, že můj vztek není tak úplně oprávněný a že ona to nemá lehké stejně jako já. Ale to už bylo pozdě. Náš vztah se sice pomalu zlepšuje, ale dodnes dokážeme pořádně vyletět. +pousměje se trošku smutně, ale zdá se že to bere tak jak to je a skutečně se snaží o nápravu+ To tedy... někdy bych ráda vedla život obyčejného člověka... ale na druhou stranu. Nejsem si jistá jestli by mě ten stereotyp brzy neunavil. +zazubí se vesele, jak si sama sebe představí jako kuchtičku nebo zahradnici+ Popravdě? +nahodí výraz "já nic, já muzikant"+ Nechce. Když jsem byla nucena zůstat na Darktoru doufala jsem, že se co nejdříve vrátím domů. Ale pak přišel tvůj ples a poznala jsem Christiana... dneska začínám mít pocit, že můj domov není tam odkud pocházím, ne tak úplně. A představa, že bych měla opustit Chistiana a Van? To bych nepřežila. +přizná se s nesmělým úsměvem, ale šťastným leskem v očích+ Takže... +odkašle si, aby nepůsobila jako histerka+ ...co ty? Chci říct... celou dobu mluvíme jen o mě. Ale co ty? Co ráda třeba děláš ve volný čas? +zajímá se vesele+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Kosmetický salón

Příspěvekod Styx Lupin » 27 dub 2013 21:06

To je škoda, že jste si nerozuměly. Co já bych za to dala, kdybych měla sestru. Určitě bychom spolu skvěle vycházely +povzdechne si a když jí domaluje oči, přinese si paletu rtěnek a zkušeně vybírá nějakou vhodnou na denní nošení+ Na jednu stranu to bylo dobré, co se ti přihodilo. Protože kdyby bylo u vás všechno v pořádku, ty bys k nám nepřišla a nikdy bys nepoznala toho svého Christiana. To je právě typický příklad toho osudu +zasměje se a obkreslí jí rty tužkou, než jí na ně nanese rtěnku+ Ale je to pro mne čest, že jste se seznámili díky mému plesu +mrkne na ni vesele+ Já? Já moc volného času nemám. Ale pokud mám, tak si ráda čtu, jezdím na koni, pařím, ale hlavně se snažím být co nejvíc se svým přítelem.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Kosmetický salón

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 28 dub 2013 00:23

O tom vůbec nepochybuji, že bys se svojí případnou sestrou skvěle vycházela. +usměje se na ní+ Ale můj vztah s Neferet je příliš komplikovaný a stalo se toho tolik. +pousměje se smutně a pak nad tím zavrtí hlavou+ Takže ty nemáš sourozence? +zajímá se zatímco sleduje všechny ty barvy rtěnek, které má před sebou a ze kterých Styx vybírá+ Tahle se mi líbí. +ukáže na jemně červenou s lehkým odstínem růžové+ Ano to je pravda. +pokývá souhlasně hlavou+ Proto jsem dnes ráda za všechno co se stalo... no dobře za všechno úplně ne... ale něco mi říká, že Christian za to všechno stojí. +usměje se a v očích se jí objeví taková nevídaná něha, kterou si zřejmě ani sama neuvědomuje+ Slyšela jsem, že tvoje plesy jsou něčím takovým proslavené. Prý na nic vznikají nové páry. +usměje se na ní vesele+ Jak to že ne? Co tedy děláš, když nejsi s přítelem a neprovozuješ některou ze svých oblíbených volnočasových aktivit? +zajímá se zvědavě+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Kosmetický salón

Příspěvekod Styx Lupin » 28 dub 2013 11:02

Tak budu držet palce, aby vás tohle, co vás teď potkalo, opět stmelilo dohromady +popřeje jí upřímně+ Ne, já nemám žádné sourozence. Dokonce už ani rodiče +pokrčí rameny, po tolika letech, co je sama se s tím už smířila+ No tak to je svatá pravda, na každém mém plesu se daly dohromady dvojice, které se do sebe zamilovaly. Ty plesy jsou snad tímto prokleté nebo co +rozesměje se+ Myslíš jako co dělám za práci? No, jak bych to... pracuji v něčem jako ozbrojených složkách. Strážím a chráním +usměje se tajemně a pak koukne na rtěnku, kterou si vybrala+ Hm, vybrala jsi dobře, ta se hezky hodí ke tvé světlé tváři a zrzavým vlasům +dolíčí jí a ještě doupraví drobné nedostatky a pak se na ni podívá hodnotícím pohledem+ No, páni, Jasmine, tobě to nesmírně sluší. Změnila jsem tě v tajemnou sexy kočku. Můžeš se kouknout +otočí její křeslo naproti velkému zrcadlu+ Navrhla bych ještě vyžehlit vlasy, aby byla ta změna markantní. Neboj, zase ti zkudrnatí +ujistí ji+ Myslím, že Christian tě vůbec nepozná +mrkne na ni+
http://jenprokrasu.jenprozeny.cz/sites/ ... /40567.jpg
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Kosmetický salón

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 28 dub 2013 13:57

Děkuju. +usměje se na ní opravdu upřímně a tak jak to umí jen ona s takovou důvěrou a přátelstvím+ Oh, to mě mrzí... +hlesne a jemně jí pohladí po paži+ Prokleté? Já bych spíš řekla že je to jejich dar. +zasměje se vesele+ No jasně, to si mi zatím neřekla. +pokývá souhlasně hlavou+ Ozbrojených složkách? Jako válečník? +zajímá se neskutečně zvědavě. trošku nedůvěřivě jí sleduje jak se rozplývá jak moc jí to sluší a pak koukne do zrcadla a brada jí padne skoro až na podlahu+ To jsem skutečně já? +nechápavě na sebe do zrcadla mrká a pak se jemně dotkne špičkou prstu do tváře, aby se ujistila, že je to skutečně ona sama+ Páni to je úžasný. Už vidím jak Christiana překvapím až se vrátím domů. +rozzáří se jako sluníčko, zvláštní jak o domě jeho sestry pomalu začíná přemýšlet jako o domově, i když tím spíš myslí místo vedle Christiana než samotný dům+ Tak dobře, pokud se mi zase zkudrnatí tak jdu do toho. +zazubí se na ní vesele a užasle kouká jak najednou vypadá jako někdo úplně jiný+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Kosmetický salón

Příspěvekod Styx Lupin » 28 dub 2013 18:21

Válečník? +uculí se, jak to pojmenovala+ No, něco takového. Já vím, že na to nevypadám, ale to je právě klamaní nepřítele tělem +zasměje se, jak si ji tam nedůvěřivě prohlíží+ Je to velká změna, že? Líčení ti moc sluší, Jasmine. I když jsi krásná od přírody, tohle ti dodá ještě větší šmrnc. Tak se přesuneme do kadeřnictví, dodělat tu změnu, co ty na to? +odvede ji do kadeřnického salónu+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Kosmetický salón

Příspěvekod Beatrix » 18 úno 2017 12:56

+Od rána se nezastaví a lítá sem a tam, aby se nechala zkrášlit a vytunit, aby vypadala aspoň trochu líp než obvykle. Zuzka běhá hezky za ňou a nechává si provést úpravu a tváří se hrozně důležitě.+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 8401
Registrován: 27 pro 2008 20:35
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Předchozí

Zpět na Kosmetika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron