Kadeřnictví

Moderátor: Styx Lupin

Re: Kadeřnictví

Příspěvekod Styx Lupin » 03 kvě 2013 21:14

Tak to je výborný nápad. Jen bych chtěla být u toho, jak se bude tvářit, až ho v práci navštíví nějaká "neznámá" žena +zasměje se a pak vytáhne z lednice balenou vodu a nalije jí do sklenice a sobě taky+ Já pocházím z Francie. Moje rodina tam žije už spoustu staletí. Znáš Francii?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Kadeřnictví

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 03 kvě 2013 23:56

Jo, těším se na jeho výraz až mu dojde o co jde. +rozesměje se vesele a pokyvuje souhlasně hlavou, jako že to bude stát vážně za to+ Děkuju. +pousměje se a vezme si od ní sklenku+ Myslela jsem, že bych si vzala korzet... tuhle říkal, že by mě v něm chtěl vidět, když jsme se o nich bavili. +zatváří se trošku nesměle, ale i nejistě, když jí napadne jestli je to vážně dobrý nápad a víc než co jiného nejspíš čeká jestli jí to styx odsouhlasí nebo neporadí něco lepšího+ Taky z Francie? Páni. +rozzáří se, ale pak zase posmutní+ Vím, že nějaká existuje, ale ještě jsem tam nebyla. Ale rozhodně bych se tam strašně podívala. Mám slíbenou návštěvu Marseille, alespoň tuším, že to bylo ono... teď si nejsem jistá. +rozzáří se opět jak sluníčko+ A Tony je taky francouz? Tedy nezdá se mi ten typ... ale člověk nikdy neví. +zajímá se dál zvědavě a nadšeně+ A ten tvůj Remus? Odkud je?
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Kadeřnictví

Příspěvekod Styx Lupin » 04 kvě 2013 00:18

Tak jen doufám, že se mu bude líbit ta tvoje změna a že mi sem nepřijde vynadat +rozesměje se+ Ale naštěstí je vše jen dočasné, líčení zmizí po odlíčení a vlasy získají původní tvar po umytí +mrkne na ni, že se vlastně nic tak zásadního neděje+ Korzet? Ale proč ne... v tom se mu budeš zaručeně líbit +schválí jí to+ Mně se korzety moc líbí a dokonce bych si nějaký chtěla pořídit. Mohly bychom někdy vyrazit na nákupy +navrhne jí+ A kdo je ještě z Francie? +zeptá se zvědavě+ Tak to je skvělé, že tam pojedete na výlet. Francie je překrásná země. Poslední dobou přemýšlím pořád častěji, že se tam zase vrátím. Ne, Tony je Skot, ale jeho rodina původně pochází z carského Ruska. Ale teď bydlí-... bydlíme... +opraví se+ v jižní Anglii. A Remus je typický rodilý Angličan. Londýňan (doufám :D )+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Kadeřnictví

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 05 kvě 2013 12:13

To já taky. +pokývá se smíchem hlavou+ Ale myslím, že když je to jen dočasné, tak by se mu to mohlo líbit. Taková chvilková změna. +pousměje se+ Že ano. +rozzáří se jak sluníčko, když jí to Styx tak hezky schválí+ Jasně to bychom mohli. Taky by se mi hodilo nějaký nový oblečení. Neferet mi sice nakoupila, ale ráda bych si vybarala i něco sama. +pokyvuje s úsměvem hlavou+ Christian. (alespoň doufám, že si to dobře pamatuju :D ) +zazubí se vesele+ A to se chceš stěhovat nebo třeba jen na dovolenou? +zajímá se zvědavě+ Skot? To taky nosí tu sukni? +vypadne z ní bez přemýšlení a koutky jí zacukají jak si to představí :D+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Kadeřnictví

Příspěvekod Styx Lupin » 06 kvě 2013 16:47

Hlavně aby se mu to nezalíbilo natolik, že to bude vyžadovat pořád + rozesměje se+ Ne, dělám si legraci, zaujala jsi ho svojí přírodní krásou a tak se mu nejspíš líbíš nejvíc. Ale pokud půjdete někam do společnosti, na večírek nebo tak, tak tam se ta neokoukaná změna hodí. Klidně se stav a mí zaměstnanci si s tebou už poradí +mrkne na ni+ Christian je taky Francouz? +pozvedne obočí+ Jsem překvapená, kolik mých rodáků tady žije +zasměje se vesele+ Tony občas nosí i kilt, ale spíš při nějakých slavnostech, nebo tak. Ale sluší mu to i v sukni +uculí se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Kadeřnictví

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 07 kvě 2013 20:44

+vesele se zasměje a zavrtí nad tím hlavou+ Tak má smůlu. Já mam svoje kudrliny ráda. +culí se vesele+ Jo to doufám, že tak se mu líbím nejvíc. +usmívá se jak sluníčko+ To rozhodně stavím. +souhlasně pokývá hlavou+ Jo, taky... a upřímně se nestačím divit, kolik francouzů tu vlastně je. +zazubí se vesele a pokývá souhlasně hlavou+ A co na to Tony? Že zůstane na Orlím hnízdě sám... +zajímá se zvědavě a trošku starostlivě+ Tak to musí být pohled. +zasměje se tiše jak se to snaží představit+ Asi nemáš nějakou fotografii co? +zazubí se+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Kadeřnictví

Příspěvekod Styx Lupin » 09 kvě 2013 21:08

No... Tony to ještě neví. Nikdo to ještě neví, teprve si to plánuji. Ale až se to Tony dozví, že ho opustím, nebude rád +skloní hlavu, na tohle vlastně vůbec nepomyslela+ Ne, bohužel nemám žádnou fotku. Tony se nerad fotí a proto ty fotografy vždycky zabije +řekne vážně, ale pak se rozesměje, že to byl vtip+ Co Nef, máš nějaké nové zprávy?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Kadeřnictví

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 16 kvě 2013 17:33

Asi bys mu to měla říct co nejdříve aby ses s tím stihl srovnat. +pousměje se měkce+ Tak to je škoda. +rozesměje se vesele a nad možností že by si nemusela dělat srandu nehne skoro ani brvou, jak je zvyklá z domova+ Sem tam pošle nějakou tu zprávu. +pokývá hlavou a trošku se zachmuří+ Naposledy asi před týdnem. Je v pořádku, ale zatím nebyla moc úspěšná. Tedy našli ho, ale jen proto, že mi chtěl předat zprávu. +zavrtí smutně hlavou+ Až jí budu zase odpovídat, tak jí od tebe budu pozdravovat. +navrhne zase s úsměvem+ Ale teď bych měla jít, abych Christiana ještě zastihla v práci. +mrkne na ní vesele+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

Re: Kadeřnictví

Příspěvekod Styx Lupin » 16 kvě 2013 18:28

Och, úplně jsem při tom povídání zapomněla, jak ten čas letí +zvedne se+ Nebudu tě zdržovat, když pospícháš za Christianem, to bude velice důležitá schůzka. Pak dej vědět, jak se mu líbila tvoje změna +mrkne na ni vesele+ A Neferet pochopitelně ode mně pozdravuj +rozloučí se s ní srdečně+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu.
(krédo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx Lupin
VIP Member
 
Příspěvky: 10641
Registrován: 30 pro 2008 20:13
Bydliště: Kapukurri - Austrálie/Résidence Clermont - Francie

Re: Kadeřnictví

Příspěvekod Jasmine Clarvik » 19 kvě 2013 00:01

Jo to já taky. +usměje se na ní zářivě a oči jí září nadšením, zvědavostí a nedočkavostí z nadcházející návštěvy+ Určitě dám. +pokývá souhlasně hlavou a vyskočí na nohy+ Budu, bude ráda, že jste tu všichni v pořádku. +pousměje a bez přemýšlení jí obejme+ Děkuju. +hlesne, než se trošku rozpačitě odtáhne+ Doufám, že se brzy uvidíme a kdyby ne, tak se měj hezky. +usměje se na ní ještě jednou jí rychle obejme a už pospíchá o domů se převléct a pak na jednu návštěvu+
Uživatelský avatar
Jasmine Clarvik
Čarodějka
 
Příspěvky: 1629
Registrován: 13 led 2013 16:14
Bydliště: Winter House

PředchozíDalší

Zpět na Kadeřnictví

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron